Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 00:51:19
Quote
valsodar
Като се гъбаркаш с темата, как искаш да не гъбаркат с тебе.
Тия цени, на които майка ти е намерила, от 2007-ма ли са?

Нещо, за канарчета се опитваш да ни вземаш, а?
Не се гъбаркам с темата, влязох във форума заради заглавието на темата, а цените са от тази седмица. Също така си позволих да прегледам всичките 12 страници, малко набързо, но честно казано не видях нито един пример за цени от 400-600Е. Има доста мнения на хора, с очевидно икономическо образование, коментари, от които авторите определено трябва да се срамуват, и много бябябябябя. Ако действително имате примери, пуснете ги. Все пак приказките са едно, аргументите-друго. Може би просто не съм на правилното място, хората изразяват собствено мнение, но по една или друга причина не се аргументират.
А ако някой, ми предложи ново строителство в посочените квартали, на цена 400-600Е, и има сделка, ще му дам 1000лв. за услугата, пишете ЛС.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-19 01:14 от ИванД.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 01:05:58
avatar
В такъв случай, свържи се с Уилсъна 9Тука се прави на дзвер, но инак си е свестен smiling smiley 0, човека си е брокер и живее в един от посочените от теб квартали - ако той не знае какво точно има в тях... Със сигурност, цените са далеч по-ниски от посочените от тебе. Срещу мен има една кооперация на 8 години, там се продава апартамент на тия цени от 3 години насам, барабар с ауди като бонус - познай от три пъти, продал ли се е? smiling smiley
Това, че някой малоумен ти пише в обявите някакви изсмукани от болното си въображение цени, не означава че това са Цените.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 01:32:42
Quote
valsodar
В такъв случай, свържи се с Уилсъна 9Тука се прави на дзвер, но инак си е свестен smiling smiley 0, човека си е брокер и живее в един от посочените от теб квартали - ако той не знае какво точно има в тях... Със сигурност, цените са далеч по-ниски от посочените от тебе. Срещу мен има една кооперация на 8 години, там се продава апартамент на тия цени от 3 години насам, барабар с ауди като бонус - познай от три пъти, продал ли се е? smiling smiley
Това, че някой малоумен ти пише в обявите някакви изсмукани от болното си въображение цени, не означава че това са Цените.

Ще опитам да се свържа с него, мерси. А цените които цитирах, не са от обяви, а от реални огледи.
Ще дам и примери
-Нов блок зад Следствието, на шпакловка и замазка 860Е кв.м.
-Нов блок срещу Hyundai-напълно завършен-980Е...
Има и още, но картината е ясна, всички са в този диапазон.
Цените НЕ подлежат на коментар
Дали се купува на тези цени, не знам, за последен път съм купувал преди 8 години, но от гледната точка на купувач, очаквах наистина по ниски цени, майка ми търси жилище за да живее в него, така че дали ще даде 70 или 90к, не е толкова важно, важното е да е ново и качествено, а каквото има да става след това е нещо което нито искам да прогнозирам, нито да планирам. Живота е прекалено кратък за се тормозя от неща, които не мога да контролирам.
Анонимен потребител
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 08:49:57
Коментарите от valsodar може да ги игнорираш, той в някаква паралелна Вселена си живее.

Иначе това, че цените НЕ подлежат на коментар не пречи ти да си кажеш цената пък продавачът да си мисли, ама не и да кажеш на половината.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 08:51:25
Валсодар често пише по инерция, без да мисли и разсъждава. Постовете му са обикновенно реплики, които той самият смята за оригинални. При него това е абстинентното състояние в резултат на една далеч по-“геройска“ изява по други форуми, блогове, новинарски сайтове и прочие. Един вид, имаш си работа с комплексиран и вманиачен грандоман. Тук, той не е единственият с такава болест, както и не е единственият, който е „изгонил“ от форума много новорегистрирани, потенциални потребителя с който определено е могло да се води далеч по-приятна дискусия.
Този форум е спечелил славата си на леко..специфичен smiling smiley и едно участие в него действително изисква от пишещите - здрави нерви, устойчивост на провокации и разбира се силно чувство за хумор. При липса на изброените не е здравословно участието тук, факт, доказан от моментното му състояние. В превод – ако искаш да се „съревноваваш“ (защото е точно така) с подобни типове е необходимо да налузиш едни дебели черни очилца, голяма и мазна усмивка и GO – това е smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 08:54:47
valsodar вече взе много да ми напомня на Пунди smiling smiley
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 09:08:37
avatar
Възможно е Тинки да ти напомням за него, но в момента фактите работят в полза на твърденията ми.
След 5-10 години, когато тренда на пазара се обърне, тогава може и да звучат абсурдно очакванията ми за спад в цените на пазара winking smiley

Пишете си как дъното вече е стигнато и от утре цените отново ще растат, приятно е да ви чете човек - действа ободряващо, при липсата на качествени комедии в нета. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 09:28:41
avatar
А замисляте ли се за косвените данъци?

Когато купиш на кредит за 100 000 лв. ново строителство, вътре имаш само 20 000 ДДС smiling smiley

Значи теглиш кредит и внасяш авансово 20 бонки данъци и на тях им плащаш 20 бонки лихви - пИрфекнУ !
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 10:05:36
Да замисляли сме се smiling smiley Ти какво предлагаш? Покупката без кредит би ли ни освободила от тези данъци?
Всъщност, тези "косвени" данъци не влиаеха ли на себестойността също..
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 10:26:24
avatar
ай стига с тези комунистически понятия - "себестойност"

Има РАЗХОДИ за производство - за едни може да са 200, за други 500! колко е себейстоноста? Това е измислена работа за овчи умове!

като немОйте да вденете ваш си проблем!

Аз имам предвид че плащаш 20 000 лв. данъци преди да си изкарал парите smiling smiley
просто щото си купуваш имот....

иначе нама да ги платиш !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-19 10:30 от palamud.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход