Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Анонимен потребител
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 21:05:48
Е сега това ако може да го обясниш и на тези дето говорят за 149 евро, 300 лева или пък сегашните цени в левове.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 23:01:41
avatar
Да, Тинки, да строиш при умрял пазар си е кауза пердута.
Ама, я ми кажи, що се правиш на ударен, а?
Сякаш всичките продавачи са строители, купили земята и строили през 2008-ма?! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 23:26:29
Тези неща и цени съм ги писал лично аз 100 пъти. Интервюто обяснява и защо цените повече не падат и защо няма да падат.
За който го интересува истината, не за Валси, Палси или Грийнбула и Паламуда.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 23:28:13
avatar
Така ли мислиш наистина?
Що тогава не си го сложиш в подписа, както Уилсъна преди година? :}

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 23:34:54
Quote
Тинки Уинки
Е сега това ако може да го обясниш и на тези дето говорят за 149 евро, 300 лева или пък сегашните цени в левове.

E149 е малко вероятно според мен (за ново строителство). Аз преди 3-4 месеца писах, че панелките в непрестижни квартали могат да паднат и до Е150-200, но но средни цени за ново строителство очаквам около Е450-500. За центъра на големи градове до Е600 максимум (говоря за т.нар. топ локации). Забелязвам сред мои близки с по-високи доходи, че след като си купят апартамент в София инвестират само в имоти в покрайнините на столицата (крайградски къщи и парцели). Явно тенденцията по света (да се живее извън града, и да се работи в центъра) ще стане факт и у нас. Наистина има живеещи и в Манхатън, но много богати хора предпочитат да не живеят в града.
А иначе, цените за ново строителство /топ локейшън са все още високи - над Е800 за идеален център в столицата/. Значи има накъде да падат още.*angel*
bah
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 09:24:27
avatar
Quote
antoninus_pius
Забелязвам сред мои близки с по-високи доходи, че след като си купят апартамент в София инвестират само в имоти в покрайнините на столицата (крайградски къщи и парцели). Явно тенденцията по света (да се живее извън града, и да се работи в центъра) ще стане факт и у нас.

Ето това е правилната стратегия.
Всички сега са се хвърлили на апартаментите, а крайградските парцели, къщи и вили са в сянка.
След 5 - 6 години темите във форума, ще са основно за добрите и не-толкова добри крайградски зони.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 10:04:38
Д'брутро, брутрооо, мили деца...
Днес ще ви обърна вниманието на анализ на експерти по жилищни кредити от Юнионбанк:

Цитат:
"......30% от инвестициите в НИ в последните две години са загубени .....",
т.е , мили деца , случва се това , което трябваше да се случи, или казано с други думи:

WELCOME IN THE REAL WORLD , LADYES AND GENTS !

За разлика от измисления свят, където има само желани неща , в реалния свят нещата са желани и възможни.
Осъзнаването на реалностите след дълъг период на мечти не винаги е приятно. То може да се сравни на събуждане след розов момински сън, когато 40-годишното момиче с ужас осъзнава че небръснатия , плешив, хъркащ в леглото потен 120 килограмов терминатор на момински мечти няма нищо общо с присънилия се 20-годишен Арни .
Е, за едни лошо , за други добре-няма вечно щастие. Спомнете си усмихнатата и разплакана маска в театъра, които съжителствуват в мир стотици години . А най- добре е за икономиката на БГ. Това не е срив , мили деца. Срив ще бъде , ако се сбъднат Кукувите 147/кв.м. Всички се надяваме да не стане така. В крайна сметка огромната част от сривлювците и Ъ-пърите са добри българи, а България е една за всички. За убиване са не повече от 5% от населението на страната и 80% от политиците, които докараха тази чума на главите ни, но знайно е че след всяка чума настъпва здравословен период поради изградения временен имунитет.
Ще ми се да вярвам , че сме в начлото на този период, мили деца!

Бог с вами!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 10:44:23
avatar
Quote
Класната
когато 40-годишното момиче с ужас осъзнава че небръснатия , плешив, хъркащ в леглото потен 120 килограмов терминатор на момински мечти няма нищо общо с присънилия се 20-годишен Арни...

---------------------------------------------


...За убиване са не повече от 5% от населението на страната,,,

Бог с вами!


малко понаръси глупости...
120 КИЛА?
ЧЕ КОЛКО СА 120 КИЛА?
мина времето котгато лафа : да не си 100 кила беше оборотен... сега всеки втори е над 100 кила
ИЗВИНЯВАЙ НО 120 КИЛОГРАМОВИЯ ЩЕ ИЗПАДНЕ В УЖАС АКО СЕ СЪБУДИ ДО 40 ГОДИШНА ЛЕЛИЧКА... 40 годишно е леличка не момиче!!! ти да не си на 80 че викаш момиче на 40 годишни ?

Я СЕ ОГЛЕДАЙ? ТУК Е ПЪЛНО С 20 ГОДИШНИ БАБИ!!! БАБИ! А ТИ МИ ГОВОРИШ ЗА 40 ГОДИШНИ МОМИЧЕТА? Пиий си хапчетата моля!


а за тези пет процента... я си извади розовия вибратор от задника и си смъкни розовите очила?
5% ли? за убиване сме 95% и то не само в бг а в световен мащаб!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-20 10:46 от ASSETION.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 10:49:04
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Класната
когато 40-годишното момиче с ужас осъзнава че небръснатия , плешив, хъркащ в леглото потен 120 килограмов терминатор на момински мечти няма нищо общо с присънилия се 20-годишен Арни...

---------------------------------------------


...За убиване са не повече от 5% от населението на страната,,,

Бог с вами!


малко понаръси глупости...
120 КИЛА?
ЧЕ КОЛКО СА 120 КИЛА?
мина времето котгато лафа : да не си 100 кила беше оборотен... сега всеки втори е над 100 кила
ИЗВИНЯВАЙ НО 120 КИЛОГРАМОВИЯ ЩЕ ИЗПАДНЕ В УЖАС АКО СЕ СЪБУДИ ДО 40 ГОДИШНА ЛЕЛИЧКА... 40 годишно е леличка не момиче!!! ти да не си на 80 че викаш момиче на 40 годишни ?

Я СЕ ОГЛЕДАЙ? ТУК Е ПЪЛНО С 20 ГОДИШНИ БАБИ!!! БАБИ! А ТИ МИ ГОВОРИШ ЗА 40 ГОДИШНИ МОМИЧЕТА? Пиий си хапчетата моля!


а за тези пет процента... я си извади розовия вибратор от задника и си смъкни розовите очила?
5% ли? за убиване сме 95% и то не само в бг а в световен мащаб!!!

ти искаш някой хем богат хем убавец ли да се буди до теб ? а ти огледало имаш ли?
ти знаеш ли колко пари съм вложил в себе си за да достигна 190 санта на 120 кила?
и ще се будя до 40 годишни пачи знаеш ли кога? - точно никога!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 11:52:32
ASSETION,
прочети всички постове на Класната и после последните си два поста.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход