Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Публикувано от zingiber 
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 20:02:15
Quote
valsodar
Quote
Svetlio
Валсито се е каширало.. явно са му спрели "стимула' :]

Утре ще ти пусна едно клипче, което заснех тази вечер на площад "Испания" в Барселона, във връзка с празникът им на града La Merce - фоерверките са невероятни.

По такива места си почиват голтаците като мен, дето са нямали акъл и пари да купят имот преди 3 години winking smiley
Някой, дето е купил 2003 и продал 2007 те гледа от прозореца. winking smiley И защо хората, които имат жилища, да не ходят в Барселона. Нещо май не сте в час.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 20:11:18
Че за какво са ви високи заплати, като м2 струва 149Е? Тази цена на жилище формира средна заплата от 250 лв в диапазон 100-550 лв. Цената на наема и жилището е заплатообразуващ фактор, когато са ниски никой не плаща високи заплати.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 09:24:05
avatar
Quote
др. Иванов
Цената на наема и жилището е заплатообразуващ фактор, когато са ниски никой не плаща високи заплати.

Иванов, тази глупост къде я прочете ? Връзката между заплати и наеми е обратната на тази, която си написал. Наемите зависят от заплатите ! Относно цената на жилищата - 100 -120 наема са цената на същото жилище в нормалните държави. Това тепърва ще стане в БГ.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 10:39:29
Ако взимаш 6 бона заплата за продъжителен период от време, стандарта ти се качва: храната - ресторанти по 100 кинта вечерята, без да се напиваш. Маркови дрешки, ама истински ! Прилична кола - Мерцедес, БМВ, Хонда...... за 20-40 бона(втора ръка- 2007г например).
Тук не броим жената. Може и тя да взима толкова, все пак "от едно тесто", ама се сетете и нейните "парцалки и дрънкулки " какви ще са !
Накрая не може да спестите 20-30 бона за година. Щото винаги има едно дяволче " За какво живея , мамка му !"
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 12:40:39
Те във форума всички са отличници.Всички вземат по 6 бона заплати всички са купили евтино и продали скъпо на върха.Тук във форума някой си разказват сънищата и мечтите но кой съм аз да им преча нека се хвалят нека си вярват.Тук има и хора дето с единия ник лъжат с другия си вярват и се възхищават.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 15:00:47
Quote
ciganin
Quote
Dimitar.
Quote
Marin4oPen4ev
Аз лично се отказах, ремонтирах старата бърлога и го раздавам щастлив от живота. Ако се появят прилични жилища на по 500 - 600 евра ще купя, ако не... *drunk*

Marin4oPen4ev,
Кога успя да направиш ремонта на "старата бърлога"?
На 23.09.2010 пускаш тема "Имам оферта, как ви се струва?", на 26.09.2010 правиш оферта, отказват ти, вземаш решение да ремонтираш и на 27.09.2010 вече си готов?!

А бе мани го тоя фантазьор, - взема 6 бона заплата, ама иначе като лъже, не може даже да си подреди измишльотините, така че да изглеждат поне малко като истина. Бил завършил АУБ - е,и ? - за това някой ще ти тръшка 6 бона заплата + осигуровки smiling smiley а ти ще си пишеш глупости по форумите и ще носиш приход на тази фирма, че да си струва да ти плаща изобщо нещо - да, бе, да - такъв фантазьор в този форум няма

Не мога да разбера какво толкова ви засегнаха моите постове?

Значи ремонта го направих преди година, което е видно от поста ми - не следя пазара от година и затова моля за съвет защото сега попаднах на апартамент, който мой приятел иска да продаде. Все още се надлъгваме за цената. Вижте темата си пише.

По отношение на отличниците с 6 бона заплата, то аз не съм от тях, но съм един от малкото smiling smiley

Защо се спичате толкова, това са нещата от живота...
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 18:39:57
Иванов, тази глупост къде я прочете ? Връзката между заплати и наеми е обратната на тази, която си написал.

Прочел съм я в учебниците, където е записано това, което всички са учили, че заплатата трябва да покрива разходите по подръжка и възпроизводство на работната ръка.
Ще дам прост пример на още по-простия народ -братовчеда живее в Щраузунд и работи във фирма на железниците. Премести се в Мюнхен и за същата служба взима над 1000Е отгоре, защото трябва да си покрие разходите за квартира и транспорт. След година и половина се върна в Померания и веднага му намалиха заплатата, защото квартирата му е 330, а 750Е и работата му е 2 км. от квартирата, а не на 70, иначе работата е една и съща.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 19:28:25
avatar
Абе какви глупости пишете ?
ХОРА КОИТО ПЕЧЕЛЯТ ДОБРЕ НЕ СА ПРОСТИ ЗА ДА ДАВАТ ПАРИТЕ СИ ЗА ИДИОТЩИНИ!!!
АЗ ПЕЧЕЛЯ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ 6 000 НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ЩЕ ДАМ ПАРИТЕ СИ ЗА НЯКАКВА ДУПКА.
АЗ ИМАМ ПАРИ ЗАЩОТО МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ ЗА КОЕ СИ СТРУВА ДА СИ ДАМ ПАРИТЕ И ЗА КОЕ НЕ!
Да тук във форума няма да намерите читави клиенти
Всички търговци знаят че идеалния клиент е балъка или оня който купува с чужди пари!
ДА ама ги нема тия - има ги ама намаляха...
Купуваха жилища кои? тези дето са хванали някой лев на готово или заемче...
Айде говорете си глупостите може да минават пред балъците, но има хора във форума които няма да висе вържат - та закакво ги мразите?
ЩОТО НЕ СА СТАНДАРТНИТЕ БАЛЪЦИ КЛИЕНТИ - ?

Брокерите се правят на отворени и викат прошляци...
ОК ама прошляците са били три месеца на почивка а те са духали в софия нали.
Айде да си барат целулита НА ЖЕНИТЕ СИ и да си ядат туршията и да реват че сме били сривльовци...
Отворки ама умрели от глад и злоба!

Търсете си балъци да има сделки... живейте с мизернипари злобейте ама айде да не ВИКАТЕ НА ЧЕРНОТО БЯЛО А?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 19:49:45
Аз в този форум не съм прочел някой да е казал: "Елате да ми купите имота", но непрекъснато някой обяснява, как нямало да купи нещо, защото било дупка, в гето и всякакви други причини. Хубаво, ама никой не ви кара да купувате, Аз не съм видял напоследък строител, който да досажда с обяви, реклама и други зарибявания за имоти, който иска купува, който не иска - жив и здрав.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 20:05:12
avatar
Кой не досажда бре
ОТ 6 МЕСЕЦАЖЕДНИ И СЪЩИ ОБЯВИ СЕ ВЪРТЯТ ЕДНИ И СЪЩИ ЕДИН НЯМА ПРОДАДЕН!
САМОНОВИ СЕ ПОЯВЯВАТ
ИНЯКОЙ ПОИЗЧЕЗНЕ ЗА ДВЕ СЕДМИЦИ И ТАМАН А СИ КАЖА а тоя го продали и опааааа
той се появи пак !!! ама от друга фирма...
като звънна за някой апартамент да питам И ПОСЛЕ СЕ НАСИРАТ ПО 10 ПЪТИ А МИ ЗВЪНЯТ ДА МИ ПРЕДЛАГАТ КАКВОТО ИМАТ !
Това щото са се пръснали от клиенти да ти кажа!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход