Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Публикувано от zingiber 
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 20:26:49
Абе ти ако изкарваш чисто повече от 6К наеш кога ще ми се пениш по форума, ще търсиш нещо по 200Е апартаментче и ще си слагаш подписи, че търсиш евтина и хубава къща...
А па че ми пишеш и всеки втори ред с главни букви...
Да не говорим как дебнеш 2 обяви от шест месеца smiling smiley
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 22:43:01
Quote
ASSETION
Абе какви глупости пишете ?
ХОРА КОИТО ПЕЧЕЛЯТ ДОБРЕ НЕ СА ПРОСТИ ЗА ДА ДАВАТ ПАРИТЕ СИ ЗА ИДИОТЩИНИ!!!
АЗ ПЕЧЕЛЯ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ 6 000 НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ЩЕ ДАМ ПАРИТЕ СИ ЗА НЯКАКВА ДУПКА.
АЗ ИМАМ ПАРИ ЗАЩОТО МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ ЗА КОЕ СИ СТРУВА ДА СИ ДАМ ПАРИТЕ И ЗА КОЕ НЕ!
Да тук във форума няма да намерите читави клиенти
Всички търговци знаят че идеалния клиент е балъка или оня който купува с чужди пари!
ДА ама ги нема тия - има ги ама намаляха...
Купуваха жилища кои? тези дето са хванали някой лев на готово или заемче...
Айде говорете си глупостите може да минават пред балъците, но има хора във форума които няма да висе вържат - та закакво ги мразите?
ЩОТО НЕ СА СТАНДАРТНИТЕ БАЛЪЦИ КЛИЕНТИ - ?

Брокерите се правят на отворени и викат прошляци...
ОК ама прошляците са били три месеца на почивка а те са духали в софия нали.


Айде да си барат целулита НА ЖЕНИТЕ СИ и да си ядат туршията и да реват че сме били сривльовци...
Отворки ама умрели от глад и злоба!

Търсете си балъци да има сделки... живейте с мизернипари злобейте ама айде да не ВИКАТЕ НА ЧЕРНОТО БЯЛО А?

Е, след такъв пост какво да кажа: Беден нещастен сривльо и 1/2.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-28 22:48 от Imotko.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 22:45:28
avatar
Quote
Svetlio
Абе ти ако изкарваш чисто повече от 6К наеш кога ще ми се пениш по форума, ще търсиш нещо по 200Е апартаментче и ще си слагаш подписи, че търсиш евтина и хубава къща...
А па че ми пишеш и всеки втори ред с главни букви...
Да не говорим как дебнеш 2 обяви от шест месеца smiling smiley

айде да не спорим за глупости? не търся за 200 а за 550 - 600
ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ ЩОТО СЪМ СЕЛСКИ ПАНАИРДЖИЯ И ОБИЧАМ ДА ВИКАМ!
хубава къща кой не търси smiling smiley и аз търся - разликата е че аз имам пари да я платя веднага като я намеря smiling smiley
А за това по колко изкарвам... нека пак да не спорим? Аз мога да докажа и покажа всичко което казвам...
Хващаме се на бас по 2 твои заплати - за да те боли повече smiling smiley и назоваваш една сума от тези които споменавам - аз я снимам с един среден пръст по средата и твоето име winking smiley НАВИТАК ЛИ СИ ? СВЕТЛЬОУУУУ smiling smiley сега не ми изопачавай думите...
никога не съм споменавал цени от любимите ви 150 евра на квадрат - ама и 800 няма да дам smiling smiley
Дай да не спорим за глупости има толкова други с които да спорим, а ти си ми приятен неща да те закопавам tongue sticking out smiley
Познавам и други хора които печелят повече от 6 но живеят на квартира и карат коли за под 10 хиляди?
и какъв е проблема? Всичко е до виждания. Предполагам познаваш много хора които имат жилище за 100 000 по сегашните цени. ама бачкат за 600 лева на месец с дебела жена и си купуват тесни обувки за да им е кеф като се прибират? Аз пък не разбирам такива , ама какво да ги правя те така го разбират живота, да си купят телевизор за 1500 и кола за 7-8 000 на лизинг и да си дават половината заплата за лизинги ?
Ти как предпочиташ? Оглеждам се за Жилище само заради ламята написал съм и в други постове, щото дава зор - ако зависи от мен...
Гледах една къща в село Петрич за 150 000 лева къща палат 300 квадратя - има двор и да си бодна доматки и зелИ... ама оная искала в София да живее да се разхождала по мола smiling smiley- ко да направя - слабост ми е smiling smiley Като намеря апартамент ще купя да се радва... аз в него не мисля да живея много. Пъки куче имам... сега свикна да тича къде да го навирам по апартаменти...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 22:49:28
Даааа.....
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 22:54:07
avatar
Quote
Imotko
Даааа.....

Знаеш любовта ми към теб така че МОЖЕШ И ТИ ДА СЕ ВКЛЮЧИШ В ОБЛОГА?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 23:04:44
Е па ако е наистина само заради ламятя, то работата е лесна - взимаш нещо под наем тънко и тя нали е ламя (само зяе) нема захапе. После щом смяташ, че цените ще падат и викаш "виде ли ма офцо - пак ме вкара 50К на ветъра" и си на далавера (ако единствената причина е женският натиск)

Иначе ако търсиш да купиш и поради други причини, то нервите които вкарваш (както разбирам) да дебнеш обяви да паднат с по 50-100Е или да не е 800, ама 700 може... и в предвид дохода (за който твърдиш), който приблизително е по 5-7 квадрата на месец, не само няма да ти се изплатят никога, ами и може да нямаш удоволствието да се любуваш здрав на евтината къща с невероятната цена. Или по-накратко - Ти дебнеш и се звериш (еи така от инат и честолюбие) да свалиш някоя оферта с около 100Е (вече 6 месеца разбирам), а в същото време тази долница "отстъпка" си я изкарал без проблем още в предходният месец.. smiling smiley
Сега разбираш ли къде се пука логиката... всичко друго за мен е заяждане или най-малкото "приятно прекарване" на гърба на бедните съфорумци :]
Само че и ти като някои други не захапваш, че не всичко е пара в живота и това, че нямам твоя доход в никакъв случай не ме прави по-малко щаслив, напротив winking smiley
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 23:23:00
avatar
не бре човек smiling smiley

зор няма - живеем си на наем и това е
въпроса не е дали мога да ги дам парите, А ДАЛИ ИСКАМ ДА ГИ ДАМ!
Това като едни лайнари пак... по обява ги питам обявена цена 57 000 евра, дали ще се съгласи собственика на 52. те ми отговарят по същия начин както ти ми казваш.
че щом имам 52 значи ще намеря още 5 да дам...
Та им отговорих същото не е въпроса дали ги имам, а дали искам да им ги дам. Намерих телефона преди 3 дни на собственика същия и беше много учуден защото не е чувал за моята оферта от агенцията, а от домоуправителката все пак живеем в един малък квартал smiling smiley Ония дори не са го попитали дали иска, дори не са му споменали че има предложени толкова, а сами решили че не може. Отказах се като разбрах че няма оставена тераса апартамента неусвоена

Виж аз как виждам нещата.

Парите които изкарвам все пак се въртят.

Ако дам 100 000 сега за апартамент ? какво ще имам догодина? апартамент за 100 000 ? или за 110 или за 80? нали?
Ако ги вкарам в бизнес догодина ще имам 150 - 200 на тяхно място ?не вярвам да скочат толкова цените че да не мога да си позволя същия апартамент?
просто в момента ми останаха свободни пари от които нямам нужда. Получиха се след години работа и превъртане. останалите си работят но тези свободните си стоят. и ето имам свободни пари ида бих ги вложил в къща и апартамент има и за двете, лошото е че няма и за трета на морето. но пък до другото лято има време?
та тези свободни пари си стоят свободни - но това не означава че съм идиот и ще ги дам за нещо което не струва толкова?
Те февруари пак ще са си толкова ама не съм сигурен че апартамента и къщата няма да са с 10% по евтини тогава нали ?
Не вярвам да мухлясат smiling smiley
И пак ти казвам познавам хора които печелят повече от мен дори, но не са луди за да дадат 800 евро за дупка

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 23:37:30
Започва да ми става интересно да гледам как се перчите един пред друг. Миналата година беше същото само че героите са се сменили ако не сте с нови никове. Тогава бяха Пунди, Камелия, Барбарон, Иванов, Валсодар и т.н.

Между другото да ви разкажа нещо интересно.

Септември 2009 дадох 300 евро капаро за апартамент в ето тази сграда в имот.бг /pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b127901936828102&f1=details


Тогава цената беше 64 000 евро за 75 кв.м. Понеже ме хвана параноята (и аз като Асешън не обичам да давам пари за нищо още повече, че съм беден заплатаджия с 20 дена отпуск) и потърсих съвет в този форум.

Тогава Валсодар ми каза да се отказвам от сделката докато мога и че до 6 месеца (март 2010) цената ще е 30 % надолу. Ако не бил прав ще ми плати моите 300 евро капаро!:ami:

Ето днес офертата е 56 000 за 72 кв.м., т.е. цената не е 30% надолу. Искам си капарото, да пусна ли IBAN?



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2010-09-28 23:42 от Marin4oPen4ev.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 23:43:17
Е пак е надолу бре... smiling smiley ако е същата оферта де
Не мой му зима 300-те еврака, че тогава съвсем никога няма да ми пусне испанското клипче... че сигурно още пита по фото-ателиетата да му проявят филмчето ахахаха ама така е кой за кодеци не е чувал :}
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
28-09-2010 - 23:50:24
Quote
ASSETION
не бре човек smiling smiley

зор няма - живеем си на наем и това е
въпроса не е дали мога да ги дам парите, А ДАЛИ ИСКАМ ДА ГИ ДАМ!
Това като едни лайнари пак... по обява ги питам обявена цена 57 000 евра, дали ще се съгласи собственика на 52. те ми отговарят по същия начин както ти ми казваш.
че щом имам 52 значи ще намеря още 5 да дам...
Та им отговорих същото не е въпроса дали ги имам, а дали искам да им ги дам. Намерих телефона преди 3 дни на собственика същия и беше много учуден защото не е чувал за моята оферта от агенцията, а от домоуправителката все пак живеем в един малък квартал smiling smiley Ония дори не са го попитали дали иска, дори не са му споменали че има предложени толкова, а сами решили че не може. Отказах се като разбрах че няма оставена тераса апартамента неусвоена

Виж аз как виждам нещата.

Парите които изкарвам все пак се въртят.

Ако дам 100 000 сега за апартамент ? какво ще имам догодина? апартамент за 100 000 ? или за 110 или за 80? нали?
Ако ги вкарам в бизнес догодина ще имам 150 - 200 на тяхно място ?не вярвам да скочат толкова цените че да не мога да си позволя същия апартамент?
просто в момента ми останаха свободни пари от които нямам нужда. Получиха се след години работа и превъртане. останалите си работят но тези свободните си стоят. и ето имам свободни пари ида бих ги вложил в къща и апартамент има и за двете, лошото е че няма и за трета на морето. но пък до другото лято има време?
та тези свободни пари си стоят свободни - но това не означава че съм идиот и ще ги дам за нещо което не струва толкова?
Те февруари пак ще са си толкова ама не съм сигурен че апартамента и къщата няма да са с 10% по евтини тогава нали ?
Не вярвам да мухлясат smiling smiley
И пак ти казвам познавам хора които печелят повече от мен дори, но не са луди за да дадат 800 евро за дупка

Голямо шубе а, да не настинеш и да не се минеш, докато не осъзнаеш, че вече си се минал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход