Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Публикувано от zingiber 
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
25-03-2011 - 20:16:26
avatar
Quote
bah
Quote
valsodar
Не е съвсем вярно, че хубави имоти за "без пари" няма.

Хубави имоти за "без пари" има бол ........... в Прованса.
Буквално за жълти стотинки човек може да се оземли с къща с двор градена с къртовски труд от цяла една фамилия.
Сега е златно време за едни кандидат пенсионери, да се установят в "къщата на мечтите" им.
Като шитнат после панелката - кеша за добри старини е подсигурен.
Защо англичаните пенсионери могат да живеят в селски къщи, а нашите пенсии се гъчат в панелките до откат?

То хубаво ама:
Подозират рецидивиста за 7 трупа

Подозират рецидивиста за 7 трупа. Преди седмица полицията задържа 50-годишния Михаил Лещарски, които за последния месец размаза главите на двама пенсионери, а през август 2009 удуши и разчлени жена в село Ромча. Според криминалистите начинът, по които са извършени престъпленията, е идентичен при още 4 убийства. Магистратите бяха категорични, че са събрани категорични доказателства, които сочат, че именно Лещарски е убил Елена Томова от софийското с. Владо Тричков на 29 август м.г. Шокиращото е, че след като удушил жертвата си, той отрязал лявата й гърда и издълбал кръст на челото. Освен за това посегателство Михаил ще отговаря и за още две убийства - на 82-годишния Йордан Йоловски от врачанското с. Старо село и на 65-годишния слепец Владимир Тошевски от с. Горна Кремена.

ако се отървете от психопатите внимавайте за:
Цигани превземат Български села



[/url]
Ямболски села скачат срещу циганите от бл.20
ЧУПРЕНЕ - СЕЛО, ПРЕВЗЕТО ОТ ЦИГАНИТЕ
ГОНЯТ ЦИГАНИ С ПОДПИСКА ОТ ВАРНЕНСКО СЕЛО
Пустеещите къщи на село и как ги “оглозгват” циганите
Цигани гастрольори тарашат плевенските села
Цигани разграбиха село, полицията на почивка
Цигани от село Мечка влизат в затвора за убийство на българин!
Цигани грабят реколта от видински села
Цигани с 32 дела убиха баба в село Памукчи 88-годишната жена ритана, докато спре да мърда
Цигани „оглозгаха“ къща на дядо, както си живее в нея

Това че няма лекари, аптеки, полиция, държава в радиус от десетки километри ще ви се стори най-малкото зло. Успех с преместването на село, някъде четох че поради закриването на близките болници на извикалите бърза помощ ще им пращат хеликоптери - от умрял писмо.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-03-2011 - 17:38:49
Ето това е ТРАГЕДИЯТА на България.
Миналата седмица ходих на Workshop в Белоградчик. Не бях ходил там от малък - разбирайте от комунистическо.
ГПС-а имаше (не)благоразумието да предложи пътя през селата. Покъртителна е картината - няма Ни една жива душа, няма нито една кола която да се движи - иначе има поспрени 5-6 трошки по улиците, видяхме и няколко старци, доста "РОМ". Половината къщи отдалеч си личи че са изоставени или стопаните им са грохнали старци нямащи никакви сили да ги поддържат. А това са къщите които са по главната улица. Да не Ви казвам, че чак страх ме хвана. Ако не дай си нещо се случи - вляза в дупка, счупя си колата и в това забравено от бога място освен да те оберат и пребият май друго хубаво не може да ти се случи.
Да си кажа и за белоградчик - уникално си е мястото, и хотела (Скалите) е уникален, ама хората не ми харесаха.
Колежка която познава собственика на хотела и на чалготеката НИ ОТКАЗА да ходим където и да е. И си стояхме чинно в хотела - почувствах се като ЗАТВОРНИК в собствената си страна ..
И това е така навсякъде в "провинцията" - хората озверели, подивели, осверипели - И ЦИГАНИ, И БЪЛГАРИ с много малки изключения - всеки те гледа накриво ... спирам, че ми стана гадно.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-03-2011 - 17:55:04
Жалко, прав си. Затова си стой в София.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
05-04-2012 - 16:43:30
Здравейте отново!За съжаление не виждам признаци за оптимизъм по отношение живота в милата ни татковина.В частност-и при покупката на недвижим имот.Лично за себе си отложих плановете си за неопределено време.Считам,че ик.проблеми в света тепърва предстоят и по-важното е да запазя фин.стабилност на семейството си,отколкото да търся имот за инвестиция/това за всички онези,които ми писаха и споделяха,че имат подобни на моите планове/.Този път считам да подходя малко по-различно.Предлагам на вниманието ви мненията на световни светила в сферата на икономиката и финансите.Общото помежду им са две неща:преди няколко години всички ги смятаха за откачени;споменатите професори до един предсказаха ик.криза...

[www.trud.bg]
И още:


Обърнете внимание на следното:човекът говори за крах на еврото!!!
[fmoney.blog.bg] … o-5000-pun.716752
И накрая:[www.politika.bg]
[prognometer.com] … -2013-%D0%B3.html
Ако трябва да резюмирам-никакви кредити;никакви рискове;никакви недвижими имоти!Изберете подходящата валута,в която да обърнете левчетата си.За всички,които ме смятат за откачен-могат да пишат на пощата ми Засега бай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход