Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Публикувано от zingiber 
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 19:40:20
Валсито се е каширало.. явно са му спрели "стимула' :]
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 21:22:27
avatar
ЗАщоа не купувам имот в София?..
Незнам дали ще има срив или не ...
обаче защо да купувам?

НАЕМИТЕ СА НИСКИ... ИЗБОРА ГОЛЯМ smiling smiley
за 300 - 400 лева двустаен...
изобщо ако не е ламята да дава зор нямаше и да помисля за покупка.
Не е о имането на пари и нямането...
имам - но просто цените не ми харесват и не искам да давам луди пари за простотия!
smiling smiley затова който може да стиска да стиска smiling smiley

Следя един район от 5 месеца и там едни и същи обяви се въртят оттогава и няма продажби... ни ново ни старо въртят ги и свят им се вие. Никой не купува ама и те инати не свалят цените smiling smiley интересно ми е до кога ще ги въртят smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 22:03:03
Quote
ASSETION
ЗАщоа не купувам имот в София?..
Незнам дали ще има срив или не ...
обаче защо да купувам?

НАЕМИТЕ СА НИСКИ... ИЗБОРА ГОЛЯМ smiling smiley
за 300 - 400 лева двустаен...
изобщо ако не е ламята да дава зор нямаше и да помисля за покупка.
Не е о имането на пари и нямането...
имам - но просто цените не ми харесват и не искам да давам луди пари за простотия!
smiling smiley затова който може да стиска да стиска smiling smiley

Следя един район от 5 месеца и там едни и същи обяви се въртят оттогава и няма продажби... ни ново ни старо въртят ги и свят им се вие. Никой не купува ама и те инати не свалят цените smiling smiley интересно ми е до кога ще ги въртят smiling smiley

Аз ги следях обявите една година от януари 2009 до януари 2010. Тогава се отказах и направих ремонт на стария коптор.

Сега определено бих купил, но няма какво... Лоши жилища на цени 800 - 900 евро. Ай ем вери сори!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 22:14:04
И още пет години да ги следите, все тая. И да паднат още малко, най-хубавите няма да паднат и на вас пак няма да ви харесват.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 22:25:25
Quote
Imotko
И още пет години да ги следите, все тая. И да паднат още малко, най-хубавите няма да паднат и на вас пак няма да ви харесват.

Ти като си толкова отворен, дай пример в какво жилище живееш и на каква цена си го купил.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 23:06:01
avatar
ми не ме интересуваsmiling smiley дали съм прост и тъп - парите са си мои и съм хабил нерви и пот за тях smiling smiley
не са ми наготово та да ги давам за глупости smiling smiley имам си ги ши си ги пазяsmiling smiley вие си купувайте аз повече от 550 - 600 евра на квадрат нема да дам ! ако ще и да живея още 100 години на квартираsmiling smiley 400 лева наем.. пей сърцеsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
26-09-2010 - 23:27:01
Колега Марине, това е форум на анонимници, не е редно да се дават лични примери от рода на доходи, жилище, коли и др.под., защото всеки очевидно може да излъже. Само ще кажа, че когато купих моето жилище, дадох около 20-25% над цената на кв.метър, която би трябвало да струва според обявите по вестниците и текущите нива на пазара. Тогава нямаше нито бум, нито срив, и хубавите неща пак бяха малко и бяха относително скъпи. Същия апартамент го бях гледал няколко месеца или година преди покупката на по-ниска цена и пак ми се беше сторило много. После продавачът понаправи подобрения, бани и др.такива /после ги изринах/ и вдигна цената. В това време зачаках второ дете и хубаво жилище ми трябваше спешно, ако не бях намерил, може би щях да поживея под наем, нямаше да ми е за първи път. Та не съм отворен, професионално се занимавам с имоти.

Assetion, в каква точно дупка живееш /би могъл да живееш/ за 400 лева. И сам ли, или с папагала и котката? Парите си били твои, ха, ха, парите на тези хора, от които искаш да си купиш имот за 500 евро метъра, да не би да не са техни или да са им паднали от небето. Айде не си мислете, че сте единствени и неповторими, дето имате по някой лев.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 00:19:33
avatar
Що ти колко имаш ?
Пич за 450 лева на месец живея в тройно по голям лукс от теб ако искам мога да я карам и за 300 по скромно...
а ако искам дами блести и лъщи за 600 на месец съм готов...
я дай няколко снимки от твоята кочина и аз да ти покажа няколко от моята да сравним а?

Аз като вземам жилище не търся с мебели останали от някоя смъртница, а вземам голи стени. Всичко вътре си е мое и техника иобзавеждане!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-27 00:27 от ASSETION.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 01:30:52
avatar
Quote
Svetlio
Валсито се е каширало.. явно са му спрели "стимула' :]

Утре ще ти пусна едно клипче, което заснех тази вечер на площад "Испания" в Барселона, във връзка с празникът им на града La Merce - фоерверките са невероятни.

По такива места си почиват голтаците като мен, дето са нямали акъл и пари да купят имот преди 3 години winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 13:14:00
Quote
valsodar
Quote
Svetlio
Валсито се е каширало.. явно са му спрели "стимула' :]

Утре ще ти пусна едно клипче, което заснех тази вечер на площад "Испания" в Барселона, във връзка с празникът им на града La Merce - фоерверките са невероятни.

По такива места си почиват голтаците като мен, дето са нямали акъл и пари да купят имот преди 3 години winking smiley

Всеки може да извади 3000 лева, за да заведе жената до някое европейско градче. Все пак това е половин заплата в София.

Ама като нямаш къща на твое име, не те четат много за баровецsmoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход