Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Публикувано от zingiber 
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 13:19:51
avatar
Quote
Marin4oPen4ev
Всеки може да извади 3000 лева, за да заведе жената до някое европейско градче. Все пак това е половин заплата в София.

Ама като нямаш къща на твое име, не те четат много за баровецsmoking smiley

Къде ги видя тия заплати по 6 000 лв sad smiley
Твоята жена къде си я водил ?
Анонимен потребител
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 13:24:41
айде още един хвърчащ в облаците.
Един ти разправя че заплата била 500 лева, друг пък че 3000 било половин заплата.

Абе хора, вземете стъпете на земята.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 14:23:36
Quote
drakkar
Quote
Marin4oPen4ev
Всеки може да извади 3000 лева, за да заведе жената до някое европейско градче. Все пак това е половин заплата в София.

Ама като нямаш къща на твое име, не те четат много за баровецsmoking smiley

Къде ги видя тия заплати по 6 000 лв sad smiley
Твоята жена къде си я водил ?

Ако събера всички пари, които съм дал за екскурзии, то мога почти да купя едностаен апартамент в Люлин. Не се гордея въобще с това, душица слаба, порочна...

Относно 6 хилки заплата, 2/3 от съвипускниците ми от АУБ Благоевград са на толкова. Другите не са в България...

Понеже, подобни цифри ще разбудят духовете, нека уточня 3000 хилки не половин заплата, а 2/3 заплата. Така вече по-реално ли е?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-27 14:57 от Marin4oPen4ev.
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 14:45:59
Ами тези на които 3 хилки са им половин заплата не се фукат че били на екскурзия някъде си, след като години ореваваха форума как в София трябвало цените да са по 149 евра smiling smiley
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 15:07:28
avatar
Quote
Marin4oPen4ev
Относно 6 хилки заплата, 2/3 от съвипускниците ми от АУБ Благоевград са на толкова. Другите не са в България...

И колко човека от 2 милионна София са завършили АУБ и вземат тия пари ? Останалите какво са завършили и колко получават ?
Човек, огледай се наоколо / не в офиса, където работиш / ще останеш потресен ! 70% от софиянци са на 500-1000 лв заплащане, 20% да са около 1000 - 2000, 5 % да са твоите съвипускници и още 5 % не си знаят парите. Според теб коя група има все още нужда от жилище ?
Анонимен потребител
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 15:21:50
Айде още един с "голямата кошница" завършил АБУ smiling smiley
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 15:27:57
Quote
drakkar
Quote
Marin4oPen4ev
Относно 6 хилки заплата, 2/3 от съвипускниците ми от АУБ Благоевград са на толкова. Другите не са в България...

И колко човека от 2 милионна София са завършили АУБ и вземат тия пари ? Останалите какво са завършили и колко получават ?
Човек, огледай се наоколо / не в офиса, където работиш / ще останеш потресен ! 70% от софиянци са на 500-1000 лв заплащане, 20% да са около 1000 - 2000, 5 % да са твоите съвипускници и още 5 % не си знаят парите. Според теб коя група има все още нужда от жилище ?

Тук си прав *yes* ! На мнение съм, че масовото потребление на основен имот (сиреч 2/3-стаен апартамент в София) умре. Коментара беше леко провокативенsmiling smiley Аз лично се отказах, ремонтирах старата бърлога и го раздавам щастлив от живота. Ако се появят прилични жилища на по 500 - 600 евра ще купя, ако не... *drunk*
Анонимен потребител
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 15:49:56
Quote
Marin4oPen4ev
Всеки може да извади 3000 лева, за да заведе жената до някое европейско градче. Все пак това е половин заплата в София.

Quote
Marin4oPen4ev
Ако се появят прилични жилища на по 500 - 600 евра ще купя, ако не... *drunk*

Ей тея две неща няма как да станат по едно и също време на едно и също място, поради простата причина, че всички пари получени от продажба трябва да идат за заплати на работниците smiling smiley
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 18:24:42
Quote
Marin4oPen4ev
Аз лично се отказах, ремонтирах старата бърлога и го раздавам щастлив от живота. Ако се появят прилични жилища на по 500 - 600 евра ще купя, ако не... *drunk*

Marin4oPen4ev,
Кога успя да направиш ремонта на "старата бърлога"?
На 23.09.2010 пускаш тема "Имам оферта, как ви се струва?", на 26.09.2010 правиш оферта, отказват ти, вземаш решение да ремонтираш и на 27.09.2010 вече си готов?!
Re: Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?
27-09-2010 - 19:05:50
Quote
Dimitar.
Quote
Marin4oPen4ev
Аз лично се отказах, ремонтирах старата бърлога и го раздавам щастлив от живота. Ако се появят прилични жилища на по 500 - 600 евра ще купя, ако не... *drunk*

Marin4oPen4ev,
Кога успя да направиш ремонта на "старата бърлога"?
На 23.09.2010 пускаш тема "Имам оферта, как ви се струва?", на 26.09.2010 правиш оферта, отказват ти, вземаш решение да ремонтираш и на 27.09.2010 вече си готов?!

А бе мани го тоя фантазьор, - взема 6 бона заплата, ама иначе като лъже, не може даже да си подреди измишльотините, така че да изглеждат поне малко като истина. Бил завършил АУБ - е,и ? - за това някой ще ти тръшка 6 бона заплата + осигуровки smiling smiley а ти ще си пишеш глупости по форумите и ще носиш приход на тази фирма, че да си струва да ти плаща изобщо нещо - да, бе, да - такъв фантазьор в този форум няма
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход