Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина ...........като НОВИНА ,ВЕЧЕ се случи с имотите , ха да ви е чеситто ! *ok*

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:25:49
avatar
Quote
broker112
Незнам кой е по прецакан, този който е теглил кредит про 10 - 11 % лихва, при годишна инфлация от 20 - 30 % илии този " умник " който си е депозирал парите на лихва от 6 - 7 % при 30 % годишна инфлация

ХАХА, преди 2 години това определено беше хит!

Брокерите сигурно са полудели.

А за неразбралите - не съм писал, че имотът е на банката, имаше едни кавички - практически 95% от подписаните договори с банките са от сорта на "имотът е мой, но банката може да ми го отнеме, стига да пожелае, както може да отнеме и всички останали имоти, които имам; през това време съм задължен да и плащам наем, в размер, какъвто банката определи; дата, собственоръчен подпис". При това положение наистина един такъв "собственик" остава с утехата, че има поне нотариален акт.

И още нещо - при падащ пазар и предимно анюитетни вноски - за 3-4 години въпросното лице е плащало не само "наем" на банката, ами наем в двоен размер (основно лихви) или около тройно повече от нормалния наем за същото жилище. Някой може да се опита да продаде жилище, купено с ипотека през 2008ма на печалба днес, вероятно ще го пише по вестниците, които ще гърмят пак със статии "Пазарът се РАЗДВИЖИ, сделка на годината!".
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:29:27
avatar
Quote
broker112
това е реалната инфлация мойто момче, храни, услуги, здравеопазване, и т.н., а ако ми говориш са статистическата демек виртуалната инфлация си сбъркал човека. Обърни е към " великият " икономист Георги Ангелов, на който пак сега му слушах глупостите по телевизията за любимата му Гърция и реформа на пенсионната им система. И това при минимална пенсия в Гърция от 650 Е. Пълен идиот и пълен смях.

Оф, ако кредита му е за 11%, и има инфлация 30 %, КАК АДЖЕБА ще си изплаща този кредит????????
Имаш ли идея какво предлагаш въобще?
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:29:31
Пламене, *ok**ok**ok*
Спаска Ламята яко разлая песовете и вече 7 страници те ръсят простотии и тъпни*xxx*
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:31:06
avatar
Quote
Пламен Николов
Цял ден чета тази дискусия и накрая реших и аз да изокам. Всички проблеми в Бг са породени от алчност и простотия. Понякога тези две понятия толкова се покриват, че стават синоними. Ако се върнем назад във времето - имаше период на пирамиди и фараони, имаше период на хазартни трески - бинго, ротативки и т.н., имаше период на обръщане на левовете в долари при курс 3000:1, имаше период на закупуване на имоти с инвестиционна цел на цена от 1800 Евро/м2, сега е периодът на инвестициите в депозити. Кога най-сетне ще ни дойде акъла и ще почнем да си изкарваме парите с работа, с производство? Кога ще разберем, че банката не ни е приятел? Преди две години гордо ни обясняваха колко си на далавера ако купиш сега, щото утре ще бъде по-скъпо, сега гордо ни обясняват колко е на далавера да си държиш парите на депозит. Някой вижда ли някаква разлика? Аз не. Виждам само простотия и алчност.

Най-накрая едно наистина добро мнение..Това се опитах да обясня и аз на всички...сривльовци и ъпъри...Далаверата...това е основата на живота на българина...
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:32:56
Че какъв е проблема с алчността? Желанието за печалба (което си е жива алчност) движи частната инициатива и при нормална държава движи икономиката напред.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:44:51
avatar
Quote
Скорпи999
Пламене, *ok**ok**ok*
Спаска Ламята яко разлая песовете и вече 7 страници те ръсят простотии и тъпни*xxx*
Да не останеш назад и ти се изходи:]
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:44:59
Quote
Panther1
Че какъв е проблема с алчността? Желанието за печалба (което си е жива алчност) движи частната инициатива и при нормална държава движи икономиката напред.
Забрави простотията драги. Алчност и простотия могат да закопаят всяка държава. Днес Гърция, утре Испания, вдругиден...
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:47:31
Quote
Перловец
Quote
Скорпи999
Пламене, *ok**ok**ok*
Спаска Ламята яко разлая песовете и вече 7 страници те ръсят простотии и тъпни*xxx*
Да не останеш назад и ти се изходи:]



Не се стърпях като видях как си оакал целия форум:]
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:48:05
Quote
dodo2
Quote
broker112


А за неразбралите - не съм писал, че имотът е на банката, имаше едни кавички - практически 95% от подписаните договори с банките са от сорта на "имотът е мой, но банката може да ми го отнеме, стига да пожелае, както може да отнеме и всички останали имоти, които имам; през това време съм задължен да и плащам наем, в размер, какъвто банката определи; дата, собственоръчен подпис". .

извинявай, ама ти си пълен ИДИОТ, което малко ме учуди щото си бях останал с впечатлението, че такива са само българо - френско - емигриралите напъни на природата.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 19:54:24
avatar
Quote
Скорпи999
Quote
Перловец
Quote
Скорпи999
Пламене, *ok**ok**ok*
Спаска Ламята яко разлая песовете и вече 7 страници те ръсят простотии и тъпни*xxx*
Да не останеш назад и ти се изходи:]



Не се стърпях като видях как си оакал целия форум:]
Ами изчисти го...Оставям ти тъпия форум на всезнаещите:]Който разбира-тук не се спира...избъзиках се с простотиите ви и с бедняшките напъни да се купи имот на безценица......Отивам да си харча парите и да се забавлявам...Бойко да ви е на помощ:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход