Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина ...........като НОВИНА ,ВЕЧЕ се случи с имотите , ха да ви е чеситто ! *ok*

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:35:53
Quote
Перловец
Quote
коганев
Ми... сипи от твойто

Имаш ли мезе?winking smiley

ти нали искаш да си приказваш с някого? сипи едно и си приказвай - аз ще слушам. За кво ти е мезе, като ще говориш? :]

Нямам мезе - фана ме неподготвен... като оня с цифрите, дето ап. не е негов, парите и те... и изобщо егати излагацията да дадеш найсхилади евро и накрая банката да ти земе и пари те и къщата и сичко дейба

Ами и ти не си прав за наема. Що да са пари на вятъра? Ами хазяйнът не е ли и той човек? Човек е! Значи част от парите за наема може и да остана у него, ако банката не му земе ап. и парите и прочие... по списък.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:35:54
avatar
Quote
dodo2
Quote
Перловец
Quote
dodo2
Quote
Перловец
Оставяме настрани,че парите ,дадени за наем просто са пари на вятъра...

Това е най-голямата самозаблуда и причина за неразумни покупки 2008ма. Например тогава:
85 квадрата, 1200 евро = 102000 евро
20% самоучастие = 20400 евро
кредит = 81600 евро

за 25 години при 11% ГПР, само лихвите са 158335 евро, или 527 евро на месец средно.

Т.е. излиза, че хем живееш в "свой" апартамент (който всъщност е на банката), хем плащаш на банката наем и то по-висок от нормалното с 50%. По-скоро това са пари на вятъра.

УФ! Ти виждал ли си нотариален акт изобщо на живо ,или само си чувал,че има такава хартийка?!

Ти да не би да си горд "собственик" на ипотекиран апартамент в България? "Собственик" нарочно е в кавички, както и нарочно е упомената държавата.

Зададох въпрос...Явно нямаш какво да кажеш,но за да не си капо задаваш тъпи въпроси...С такива като теб вече не контактувам...:}
1.9
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:39:45
Перловец, що се нервиш. Споко, нали цените са нагоре.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:40:35
avatar
Quote
коганев
Quote
Перловец
Quote
коганев
Ми... сипи от твойто

Имаш ли мезе?winking smiley

ти нали искаш да си приказваш с някого? сипи едно и си приказвай - аз ще слушам. За кво ти е мезе, като ще говориш? :]

Нямам мезе - фана ме неподготвен... като оня с цифрите, дето ап. не е негов, парите и те... и изобщо егати излагацията да дадеш найсхилади евро и накрая банката да ти земе и пари те и къщата и сичко дейба

Ами и ти не си прав за наема. Що да са пари на вятъра? Ами хазяйнът не е ли и той човек? Човек е! Значи част от парите за наема може и да остана у него, ако банката не му земе ап. и парите и прочие... по списък.
Е това е приказка дейба...Наистина ме разсмя...Не съм прав...;( А за оня "с цифрите, дето ап. не е негов, парите и те..." ,то и акъла не е негов:]
ПП-Не че искам да си приказвам,може да искам съвет?winking smiley
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:42:43
avatar
Quote
1.9
Перловец, що се нервиш. Споко, нали цените са нагоре.
Кой ти каза?:]
1.9
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:53:45
В този дух е първия ти пост в тази тема.
Каква е твоята прогноза?
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:56:56
avatar
Quote
Перловец
Quote
dodo2
Quote
Перловец
Quote
dodo2
Quote
Перловец
Оставяме настрани,че парите ,дадени за наем просто са пари на вятъра...

Това е най-голямата самозаблуда и причина за неразумни покупки 2008ма. Например тогава:
85 квадрата, 1200 евро = 102000 евро
20% самоучастие = 20400 евро
кредит = 81600 евро

за 25 години при 11% ГПР, само лихвите са 158335 евро, или 527 евро на месец средно.

Т.е. излиза, че хем живееш в "свой" апартамент (който всъщност е на банката), хем плащаш на банката наем и то по-висок от нормалното с 50%. По-скоро това са пари на вятъра.

УФ! Ти виждал ли си нотариален акт изобщо на живо ,или само си чувал,че има такава хартийка?!

Ти да не би да си горд "собственик" на ипотекиран апартамент в България? "Собственик" нарочно е в кавички, както и нарочно е упомената държавата.

Зададох въпрос...Явно нямаш какво да кажеш,но за да не си капо задаваш тъпи въпроси...С такива като теб вече не контактувам...:}

Въпросът ти няма нищо общо с конкретната тема (отговор "да" и "не" - не променят нищо), по-скоро трябва аз да те питам дали си виждал договор за ипотека?
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 15:59:36
Съвети не давам, щото не нося на бой.

Иначе наемът и покупката не са непременно двете диаметрално поставени и единствени възможности. Не сте засегнали съвместното съжителство - знаете ли колко навлеци си живеят живота и не им пука за цените нито на наемите, нито на ап.? намери си някоя вдовичка, омазни я с приказки и айдееее... 25 години не го търси на пазара на НИ.

А синовете по на 30 и нагоре? Ми тези магарета не се ли сещат, че от десетина години трябваше поне за храна да дават по някой лев? Тези нехранимайковци само чакат старите да опнат петалата и са готови - ни ипотека, ни наем.
За жените на 30 и отгоре не подхващам, че то там мамат си джаса... То не е за приказване - да чукам на дърво.

И разните му там лентяи, дето се ширят на по 200 квадрата в приятелски къщи и ап - тръгнали хората на гурбет и оня темерут уж ще пази ап и ще го наглежда, а той да вземе да се нанесе!!! На такъв как ми викате? Пък ние си приказваме за търсене и предлагане и прочие, а я ги вижте разни как се нареждат значи...

Наздраве.

НЕ НА ПОСКЪПВАНЕТО НА БИРАТА

Ей, тоя пожарникар ако дигне бирата... тва в Гърция ще му се види като игра на криеница от безгрижното му детство.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 16:04:08
avatar
Quote
1.9
В този дух е първия ти пост в тази тема.
Каква е твоята прогноза?

Не беше в този дух.Просто ми стана смешно от ултиматума към банки и собственици...Горе долу съм наясно накъде отиват нещата,но не давам прогнози-не искам да всявам паника:]
Иначе-нали знаеш лафа за боб с наденица?winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 16:07 от Перловец.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 16:06:22
avatar
Quote
коганев



НЕ НА ПОСКЪПВАНЕТО НА БИРАТА

Ей, тоя пожарникар ако дигне бирата... тва в Гърция ще му се види като игра на криеница от безгрижното му детство.

Ако я дигне-да му спре водата в маркуча дано:] НАЗДРАВЕ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход