Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Показателно е отчаянието на закъснелите Купувачи - само за един ден 10 703 прочитания на ТАЗИ тема [forum.imoti.net]
както и на публикациите в "Дневник" !
Неприятното е , че Тези , които излъгаха Купувачите през 2005 - 2007 ДА КУПУВАТ са същите ,които излъгаха Купувачите през ноември 2009 - 2010 да НЕ Купуват , това са спекулантите , които правят пари от човешкото нещастие , спекулантите , които в името на печалбите спокойно "харчат" човешки съдби , хората с каменни сърца и пълни банкови акаунти !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
11-04-2010 - 20:14:19
Кликащият брокер

Пази се твоите симптоми са същите. И на последък ставаш още по-нервен и припрян.
Quote
valio1900
Кликащият брокер

Пази се твоите симптоми са същите. И на последък ставаш още по-нервен и припрян.
----------
това го кажи на тези , които се вързаха на "вица" за 400 евро/кв

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
11-04-2010 - 20:30:36
Quote
прУфесУр тъпарон
това го кажи на тези , които се вързаха на "вица" за 400 евро/кв

Запомни го ще ти го напомня скоро. Аз съм от поддръжниците на числото 149. И все по-реално ми се вижда, а преди три месеца не бях толкова уверен.
Quote
valio1900
Quote
прУфесУр тъпарон
това го кажи на тези , които се вързаха на "вица" за 400 евро/кв

Запомни го ще ти го напомня скоро. Аз съм от поддръжниците на числото 149. И все по-реално ми се вижда, а преди три месеца не бях толкова уверен.
...........................................
Човек който очаква 149 на жълтите павета е готов да инвестира в една стара селска къща в провинцията 400 000.
Защо ли имам чувството, че в психодиспансера в Курило са прокарали интернет?!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
11-04-2010 - 21:02:40
Quote
sobstvenik 31
Quote
valio1900
Quote
прУфесУр тъпарон
това го кажи на тези , които се вързаха на "вица" за 400 евро/кв

Запомни го ще ти го напомня скоро. Аз съм от поддръжниците на числото 149. И все по-реално ми се вижда, а преди три месеца не бях толкова уверен.
...........................................
Човек който очаква 149 на жълтите павета е готов да инвестира в една стара селска къща в провинцията 400 000.
Защо ли имам чувството, че в психодиспансера в Курило са прокарали интернет?!

Ти четеш ли изобщо постовете? Я да го прочетеш пак. Написах, че при количественни сметки за ремонт на тази сума съм замразил проекта.
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
11-04-2010 - 21:07:01
Quote
valio1900
Quote
прУфесУр тъпарон
това го кажи на тези , които се вързаха на "вица" за 400 евро/кв

Запомни го ще ти го напомня скоро. Аз съм от поддръжниците на числото 149. И все по-реално ми се вижда, а преди три месеца не бях толкова уверен.
Аз съм още по-краен - някои имоти ще клонят към стойност (0) защото интереса към тях ще е (0) . 149$ може да се окаже една добра цена.
Да 2012 наближава момчета, не купувайте нищо на никаква цена! За бога братя НЕ КУПУВАЙТЕ! Иде края на света! Спасявайте се в пещерите!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
11-04-2010 - 22:58:29
avatar
Колкото повече теми пуска Шунди, толкова по-отчайващо става положението му и положението на подобните нему... :]
Re: Колкото повече новини за Поскъпване на имотите - толкова повече надежди за обратното.... но
12-04-2010 - 09:34:19
Напротив - колкото повече се съпротивляват на НЕИЗБЕЖНОТО - толкова по вътрешно ще им дойде т.е. по ниски цени.
Или колкото повече стискаш "рядкото щастие" толкова по осран става пейзажа после.
Чака ни главоломно спадане на цените. Продавачите стискат ама ги напъват, ние чакаме и си поркаме smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход