Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина ...........като НОВИНА ,ВЕЧЕ се случи с имотите , ха да ви е чеситто ! *ok*

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 22:35:13
Quote
dodo2
На ivorad всичко му е странно:

Quote
lamiata_spaska
Все пак какъвто и да съм - аз си оставам средностатистическият (това е доста условно, но не ми се навлиза в подробности) потенциален купувач с хоризонт 2-5 години winking smiley

Шизофренните изяви винаги са озадачаващи. Освен за обитателите на един особен сорт лечебни заведения.
Така и сега - този очевиден потенциален купувач страстно се опитва да се самоубеди, че не му пука за предлагането.....
Все едно да мечтаеш за някоя марка автомобили и да не те е еня за цената им......
Комедия:]
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 22:41:29
avatar
Quote
ivorad
Все едно да мечтаеш за някоя марка автомобили и да не те е еня за цената им......
Комедия:]

Te и продавачите си мечтаят за едни цени, само дето на това му се вика вече ТРАГЕДИЯ!
Или по-скоро Трагикомедия, следейки комичните им напъни тук да се убедят взаимно, че това дето им шава отзаде е риба.*bow*
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:07:42
Quote
valsodar
Quote
ivorad
Все едно да мечтаеш за някоя марка автомобили и да не те е еня за цената им......
Комедия:]

Te и продавачите си мечтаят за едни цени, само дето на това му се вика вече ТРАГЕДИЯ!
Или по-скоро Трагикомедия, следейки комичните им напъни тук да се убедят взаимно, че това дето им шава отзаде е риба.*bow*

Ами, като заговорихме за автомобили и за продавачите им, дето им шавало нещо и на тях - едно предложение от мен - идете утре в офиса на.....мммммммм Мерцедес, например, или не.......по-добре на Лада и им изложете своята хипотеза за рибата.На живо.
Уверен съм, че ще след това ще промените мнението си по един забързано-радикален начинwinking smiley
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:14:50
avatar
Quote

През първите три месеца на 2010 г. продажбата на нови коли у нас е спаднала почти двойно в сравнение със същия период на миналата година.

Това съобщиха от Съюза на вносителите на автомобили в България, цитирани от БТА. От януари до март са продадени 4116 нови автомобила, докато по същото време през 2009 г. те са 7118. Пикът на продажби за първите три месеца е бил през 2008-а, когато са купени 15 224 нови автомобила.

От марките най-много нови возила са продали от "София Франс Ауто" - 410 автомобили пежо, следват ги "Мото Пфое БГ" - 378 форда, "Фолксваген" - 331, "Рено Нисан България" са с 330 коли и "Тойота Балканс" с 311. Нито една нова кола от началото на годината не е купена от марките "Кадилак", "Корвет", "Хамър" и "Ягуар".
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:24:54
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
На ivorad всичко му е странно:

Quote
lamiata_spaska
Все пак какъвто и да съм - аз си оставам средностатистическият (това е доста условно, но не ми се навлиза в подробности) потенциален купувач с хоризонт 2-5 години winking smiley

Шизофренните изяви винаги са озадачаващи. Освен за обитателите на един особен сорт лечебни заведения.
Така и сега - този очевиден потенциален купувач страстно се опитва да се самоубеди, че не му пука за предлагането.....
Все едно да мечтаеш за някоя марка автомобили и да не те е еня за цената им......
Комедия:]

Това е много разумен подход, иначе човек може да направи грешка, да се поддаде на емоциите и да вземе, че да купи сега. Но няма нищо шизофренно. А ти можеше просто да кажеш, че не си стигнал до второто мнение на lamiata_spaska, както би направил всеки нормален човек, но не, ти трябва пак да си оригинален и обиждащ.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:26:02
Quote
valsodar
Quote

През първите три месеца на 2010 г. продажбата на нови коли у нас е спаднала почти двойно в сравнение със същия период на миналата година.

Това съобщиха от Съюза на вносителите на автомобили в България, цитирани от БТА. От януари до март са продадени 4116 нови автомобила, докато по същото време през 2009 г. те са 7118. Пикът на продажби за първите три месеца е бил през 2008-а, когато са купени 15 224 нови автомобила.

От марките най-много нови возила са продали от "София Франс Ауто" - 410 автомобили пежо, следват ги "Мото Пфое БГ" - 378 форда, "Фолксваген" - 331, "Рено Нисан България" са с 330 коли и "Тойота Балканс" с 311. Нито една нова кола от началото на годината не е купена от марките "Кадилак", "Корвет", "Хамър" и "Ягуар".

Данните се знаят, г-н Радославе.
Аз Ви предложих нещо съвсем различно от упражнения в преписване - да преживеете едно истинско преживяване - идете в офиса на Лада и се опитайте да им разкажете за рибата и рибарските си умения. Може и да посъветвате стопаните да започнат да продават колите си на 1/.3 от цената им преди година, понеже " трагедията, продажбите, рибата, рибарите...." и пр. солидни аргументи.
След това приключение, ако все още можете да се изразявате членоразделно, ще споделите преките си впечатления от рибарлъка!
На слукаsmiling smiley
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:30:53
avatar
Ивчо, само едно не ми е ясно - опитваш се да надминеш Собственика за най-тъпа релика ли или просто жената не ти пуска и светът ти е крив?
Спокойно, глупаците няма да свършат с тебе, тепърва ще откриваш много събратя по "разум" в този форум, след като тези, които имаха какво да кажат са или баннати или са се оттеглили по собствено желание, отвратени от помийната яма в която се е превърнал.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:40:17
avatar
Quote
valsodar
Ивчо, само едно не ми е ясно - опитваш се да надминеш Собственика за най-тъпа релика ли или просто жената не ти пуска и светът ти е крив?
Спокойно, глупаците няма да свършат с тебе, тепърва ще откриваш много събратя по "разум" в този форум, след като тези, които имаха какво да кажат са или баннати или са се оттеглили по собствено желание, отвратени от помийната яма в която се е превърнал.
...................
Не тези които нямахха какво да кажат, а тези които нямаха как да купят. Все повече отчаяни купувачи ще напускат форума, като разберат партенката за Е149 на жълтия аристократичен и не за всеки сривльо паваж.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:41:38
Quote
dodo2

Това е много разумен подход, ................Но няма нищо шизофренно.

Обстоятелството, че за пациентите на психодиспансерите лекуващите им лекари там са стопроцентово луди, е много отдавна известен феномен.
Re: Защо трябва и ще поевтинеят имотите и защо предлагането не ме интересува
10-05-2010 - 23:42:56
Quote
valsodar
Ивчо, само едно не ми е ясно - опитваш се да надминеш Собственика за най-тъпа релика ли или просто жената не ти пуска и светът ти е крив?
Спокойно, глупаците няма да свършат с тебе, тепърва ще откриваш много събратя по "разум" в този форум, след като тези, които имаха какво да кажат са или баннати или са се оттеглили по собствено желание, отвратени от помийната яма в която се е превърнал.

Хммммм, странно, не цените възможностите за лични наблюдения върху пазара.......
*pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход