Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молитва на влогаря

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:38:34
avatar
Quote
tot
Пайо, да не си в СДОТО *smiley_ahh*

п.п. Иначе собственика е образ голям:]
.....................................................................
Тод недей да сравняваш отговорни служби с такива палячовци като Пайо!
На тях им липстват точно 897657678676 мозъчни клетки за такава отговорна служба на един х..й място от теб!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:51:58
Quote
tot
Пайо, да не си в СДОТО *smiley_ahh*

п.п. Иначе собственика е образ голям:]
Не съм в СДОТО , FBI,KGB,КАУФЛАНД,МЕТРО,това беше малка безобидна шега .Във форума няма друг човек с толкова наранено его на тема собственост.Той обича апартамента си (1/6 от него) повече от собствения си живот! Преодолял е инстинкта си за самосъхранение! Аз ако имах 7 имота като него,веднага ги осребрявам и ме търсете в Атлантик сити!Ние клошарите използуваме лаптопи (щото сме мобилни). Отивам да прегледам кофите в горната част на "България" и ако има мрежа ще се включа. П.П. Ако някой знае някъде изгодно цървули,нека каже,че мойте са прокъсани и вече почти не слизам от маGарето. Оправи си правописа- неТод а ТОТ



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 23:54 от paio.
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 00:12:09
avatar
Quote
paio
Quote
tot
Пайо, да не си в СДОТО *smiley_ahh*

п.п. Иначе собственика е образ голям:]
Не съм в СДОТО , FBI,KGB,КАУФЛАНД,МЕТРО,това беше малка безобидна шега .Във форума няма друг човек с толкова наранено его на тема собственост.Той обича апартамента си (1/6 от него) повече от собствения си живот! Преодолял е инстинкта си за самосъхранение! Аз ако имах 7 имота като него,веднага ги осребрявам и ме търсете в Атлантик сити!Ние клошарите използуваме лаптопи (щото сме мобилни). Отивам да прегледам кофите в горната част на "България" и ако има мрежа ще се включа. П.П. Ако някой знае някъде изгодно цървули,нека каже,че мойте са прокъсани и вече почти не слизам от маGарето. Оправи си правописа- неТод а ТОТ
....................................................................
Точно там е работата , че никога няма да имаш 7 имота като мен, ако ти имаше , ще ше веднага да ги осребриш наистина! Там е разликата между тези дето имат нещо и голите пушки!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 02:17:51
avatar
Простотията е константа - ако не е пунди, ще е др. Иванов, ако не е др. Иванов, ще е sobstvenik 31. :]

Абе, др. Иванов да не е в затвора, а пунди се изгуби, за да му адвокатства?
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 17:02:10
avatar
Quote
dodo2
Простотията е константа - ако не е пунди, ще е др. Иванов, ако не е др. Иванов, ще е sobstvenik 31. :]

Абе, др. Иванов да не е в затвора, а пунди се изгуби, за да му адвокатства?
.......................................................
Е, нали някой трябва да ви сваля малко на земята, иначе ще го докарате и на 149 стотинки на жълтите павета метъра.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 22:07:05
Quote
sobstvenik 31
Quote
paio
Quote
tot
Пайо, да не си в СДОТО *smiley_ahh*

п.п. Иначе собственика е образ голям:]
Не съм в СДОТО , FBI,KGB,КАУФЛАНД,МЕТРО,това беше малка безобидна шега .Във форума няма друг човек с толкова наранено его на тема собственост.Той обича апартамента си (1/6 от него) повече от собствения си живот! Преодолял е инстинкта си за самосъхранение! Аз ако имах 7 имота като него,веднага ги осребрявам и ме търсете в Атлантик сити!Ние клошарите използуваме лаптопи (щото сме мобилни). Отивам да прегледам кофите в горната част на "България" и ако има мрежа ще се включа. П.П. Ако някой знае някъде изгодно цървули,нека каже,че мойте са прокъсани и вече почти не слизам от маGарето. Оправи си правописа- неТод а ТОТ
....................................................................
Точно там е работата , че никога няма да имаш 7 имота като мен, ако ти имаше , ще ше веднага да ги осребриш наистина! Там е разликата между тези дето имат нещо и голите пушки!
Представи си следната апокалиптична картина: цял живот се стискаш,трупкаш пари ,имоти ,скъпи вещи,сиреч запълваш празнината в егото си и постепенно постигаш имотната нирвана - състояние познато само на малцината постигнали го (Ротшийлд,Рокфелер,Собственик 31 и др.) Обаче рано или късно се случва на всеки - гушваш босилека,ритваш камбаната,минаваш тунела , с две думи финишираш сделката. И започва Голямата Делба на роднините! Понякога направо е за Оскар-и! И ти гледаш отгоре с вързани ръце (по обясними причини-кремацията си е "дъст ин дъ уинд" ,2-та метра също) и пред очите ти си заминава всичко което толкова си обичал ,лишавал си се от жени,джипове(аз това не го мога,нямам толкова силна воля) цял живот си се трепал "за децата" които продават № 1,2,3...до 7 , харчат,харчат, та чак да ти скъсат сърцето! И идваш на моя акъл- Вегас,Атлантик сити , палми ,дайкири.......3000$ са ти достатъчни за седмица ,вервай ми! П.П. отивам да се изповядам на нотариус!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 22:24:22
avatar
1. Сигурен съм на 100%, че нямаш деца.
2.Не се лишавам от нищо. Моите родители са се лишавали много повече за да съм аз имотен сега. Просто аз продължавам същата традиция.
3. Всички операции с имоти ги правя с една съкровена цел която ще ти споделя: Целта е от имотите да трупам тъкъв дивидент от наеми, че да не ми се налага да работя изобщо за някого или за държавата. ИЗОБЩО ДА НЕ МИ СЕ НАЛАГА ДА РАБОТЯ ЗА ЗАПЛАТА!
Въпреки, че имам 4 имота в София, в момента 3 от тях са брокирани заради ремонти или по други причини и не мога да докарвам бленувания наем. Друго нещо което бих ти споделил е факта, че аз много повече предпочитам да се занимавам с некоректни наематели, да ремонтирам дори тоалетни казанчета и покриви и други такива несгоди, отколкото да работя за заплата за някой чорбаджия-изедник.
Мисля че съм способен да постигна такава независимост! Не ми трябва да съм много богат. Не искам само да лишавам семейството си от нищо! Но не желаля да се превивам пред някой новозабогатял мошеник! Дори малко да ти звуча като комунист не съм типичен такъв. Разчитам на здрава работа, бизнес идеи и факта че не ме мързи.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 22:37:08
avatar
7 имота, за да докараш една средна заплата?
Е гат'ти и инвестицията!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 22:52:28
avatar
Нали ти казах, че в момента три от имотите ми в София не съм ги отдал. Освен това никъде не споменавям средна заплата. Това ти си го измисли! Ако мислиш че ще издържаш средно статистическо семейство с една средна заплата дълбоко се лъжеш? При това доколкото знам ти си от дълбоката провинция където една средна заплата е сигурно равна на минималната. Така че не мери с твоя аршин!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
10-04-2010 - 23:07:49
Quote
valsodar
7 имота, за да докараш една средна заплата?
Е гат'ти и инвестицията!

Що бе, идеята не е лоша. Ще бачка за себе си. Примерно, даже да речем само по 300 лв. да се взема наем от имот пак стават 2100 лв. на месец (това е повече от средна заплата). Ако заплатите порастнат, ще порастнат и наемите. Един ден няма да е на милостта на държавата за пенсия (по-скоро ще си прибавя пенсията към доходите от наеми). Това си е спестовност. По принцип ме дразни собственника с обидите си към други съфорумци и със столичната си мания, но е разумно това и реализацията на идеята би му дала една независимост.

Визирам вариант, в който "играе" с вече придобити имоти (наследственни или закупени) плюс нови такива, без да евземал или да взема кредити за тях. Тогава сметката му излиза и даже идеята е похвална. То рентиерството пак си е бачкане, но поне ще разчита на себе си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход