Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молитва на влогаря

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 21:15:28
avatar
Quote
paio
Quote
TZARS
Тук във форума има:

Ипотекари с пари
Ипотекари без пари

Имотари без пари
Имотари с пари

Безимотници без пари
Безимотници с пари

Всеки е в някаква група, къде печаливша, къде губеща.
Времето ще го покаже.
Всички в класацията ти са малко или много губещи. В момента няма печеливша група.Не се присмивам на никого. Собственика обаче обиди доста хора от форума.
==============================================
С теб пайо влизал ли съм някога в някакъв диалог? Аз не си спомням. Ако целта ти а била да ме обидиш далеч не си успял. Това с този апартамент в Левски може да се окаже не само изгодна но и супер изгодна сделка Четиристаен апартамент на цената на гарсионера мисля че си заслужава нищо че аз ще притежавам 1/6 от него.
Но ми стана много интересна твоята реакция. Това означава че ти си се обидил от моите постове. Припознал си се. Значи съм уцелил точно в десятката! Повече каквото и да плюеш няма значение. Ти явно си от онези кърлежи дето се активират само когато подушат кръв.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 21:43:02
Quote
sobstvenik 31
Quote
paio
Quote
TZARS
Тук във форума има:

Ипотекари с пари
Ипотекари без пари

Имотари без пари
Имотари с пари

Безимотници без пари
Безимотници с пари

Всеки е в някаква група, къде печаливша, къде губеща.
Времето ще го покаже.
Всички в класацията ти са малко или много губещи. В момента няма печеливша група.Не се присмивам на никого. Собственика обаче обиди доста хора от форума.
==============================================
С теб пайо влизал ли съм някога в някакъв диалог? Аз не си спомням. Ако целта ти а била да ме обидиш далеч не си успял. Това с този апартамент в Левски може да се окаже не само изгодна но и супер изгодна сделка Четиристаен апартамент на цената на гарсионера мисля че си заслужава нищо че аз ще притежавам 1/6 от него.
Но ми стана много интересна твоята реакция. Това означава че ти си се обидил от моите постове. Припознал си се. Значи съм уцелил точно в десятката! Повече каквото и да плюеш няма значение. Ти явно си от онези кърлежи дето се активират само когато подушат кръв.
В момента надушвам единствено твоята ипотекирана(1/6) кръв! Ти си собственост(1/6) на някоя шибана банка.Било изгодно с ипотека! Да платиш нещо тройно ли е изгодно? И си оправи правописа!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 21:50:38
Позиции 2 и 5 не са за завиждане! При останалите не виждам проблем.*drink1*
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 22:18:46
avatar
Моите имоти като съотношение към този кредит са 10:1 като пазарна цена. Освен това ипокеката е обезщетена с хапартамента който дори в кризата цената му е 2,2 пъти по-скъпа от кредита за закупуването. Кой чия собственост е, ако малко си учил математика. Кой правопис да си оправя? За първи път ми правят подобна забележка. Не, че се впечатлявам толкова от гниди като теб.
Само дежурния си въпрос да задам:
1. Ти някога притежавал ли си нещо освен цървулите си ?
2. Никога ли не даваш примери със себе си за да не умрат от смях колегите съфорумци?
3.Анонимността носи ли ти удовлетворение когато никога няма с какво да се похвалиш, а само критикуваш хората направили нещо?
Скептичен съм, че ще ми отговориш! Знам, че хора като теб са най-голямите комплексари!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:09:06
Quote
sobstvenik 31
Моите имоти като съотношение към този кредит са 10:1 като пазарна цена. Освен това ипокеката е обезщетена с хапартамента който дори в кризата цената му е 2,2 пъти по-скъпа от кредита за закупуването. Кой чия собственост е, ако малко си учил математика. Кой правопис да си оправя? За първи път ми правят подобна забележка. Не, че се впечатлявам толкова от гниди като теб.
Само дежурния си въпрос да задам:
1. Ти някога притежавал ли си нещо освен цървулите си ?
2. Никога ли не даваш примери със себе си за да не умрат от смях колегите съфорумци?
3.Анонимността носи ли ти удовлетворение когато никога няма с какво да се похвалиш, а само критикуваш хората направили нещо?
Скептичен съм, че ще ми отговориш! Знам, че хора като теб са най-голямите комплексари!
Избягвай термини като кърлеж и гнида.Това е езика на плебей.Нали искаш да те мислят за патриций? Освен това форумът не е напълно анонимен,не и за "светнатите" по въпроса- ДА(е)НС уит ми? И си оправи правописа!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:16:20
Quote
paio
Quote
sobstvenik 31
Моите имоти като съотношение към този кредит са 10:1 като пазарна цена. Освен това ипокеката е обезщетена с хапартамента който дори в кризата цената му е 2,2 пъти по-скъпа от кредита за закупуването. Кой чия собственост е, ако малко си учил математика. Кой правопис да си оправя? За първи път ми правят подобна забележка. Не, че се впечатлявам толкова от гниди като теб.
Само дежурния си въпрос да задам:
1. Ти някога притежавал ли си нещо освен цървулите си ?
2. Никога ли не даваш примери със себе си за да не умрат от смях колегите съфорумци?
3.Анонимността носи ли ти удовлетворение когато никога няма с какво да се похвалиш, а само критикуваш хората направили нещо?
Скептичен съм, че ще ми отговориш! Знам, че хора като теб са най-голямите комплексари!
Избягвай термини като кърлеж и гнида.Това е езика на плебей.Нали искаш да те мислят за патриций? Освен това форумът не е напълно анонимен,не и за "светнатите" по въпроса- ДА(е)НС уит ми? И си оправи правописа!


Ааа Пайо нема да пуашиш братото Ценко! Он си е така ем е богаташ ем е ми е полубрат от баща ми (главен каруцар и коняр).

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
tot
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:20:18
Пайо, да не си в СДОТО....

п.п. Иначе собственика е образ голям:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 08:57 от tot.
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:24:09
avatar
Пайо, ако продължаваш да се ебаваш с мен, ще ти пратя братовчед ми Баш Брокера да се разправя с теб! Не отговарям за последствията! Той също се е овълчил от глад за имоти като теб! И си оправи правописа!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:30:48
avatar
Мда, ипотекаря пише молитвата на влогаря.
Моли се горещо и той да има какво да вложи в банката, а наместо това, банката му е вложила нещо друго на него?

Колко прозаично!*angel*
Re: Молитва на влогаря
09-04-2010 - 23:31:13
Quote
sobstvenik 31
Пайо, ако продължаваш да се ебаваш с мен, ще ти пратя братовчед ми Баш Брокера да се разправя с теб! Не отговарям за последствията! Той също се е овълчил от глад за имоти като теб! И си оправи правописа!

Ценко, брато ще видя сметката на Пайо само за 5 сек. само и само не ме наричай братовчед. та ти си ми полубрат бе. Спомни си бе, тати каруцаро бе, оня с коньете. И оная шарената каляска с която те разхождахме из Слатина и която осираше така, както сега ръсиш простотии из форума.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход