Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молитва на влогаря

Публикувано от sobstvenik 31 
Молитва на влогаря
06-04-2010 - 20:35:53
avatar
Молитва на влогаря

О Господи, който си на небесата, да се свети името Ти!
Дай на бедния влогар имотец
за да не скита страдалец

Да се затвори между четири стени
и по пейки да не спи!

Моля Те Господи не вдигай цените!
Защото не мога да събера парите.

Моля Те да не остана гол като пушка
И последния си лев да ошушкам!

Че тогава ще си сложа въжето
След като заклах и телето

За да не се връщам на село
че ще ми се смее и петело

Амин
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 20:44:58
Много ли се изпоти докато го измислиш?
Ти определено си най-тъпият участник в този форум.
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 20:48:57
avatar
Тъжната истина е, че малките градчета си отиват. Тихо, кротко се обезлюдяват. Един в чужбина, друг в София, накрая остават само бабите. Разходи се някоя вечер и обърни внимание колко са тъмните прозорци. Замисли се и пресметни в блока в който живееш, колко жилища ще се "освободят" през следващите 10 години и колко са 15-годишните сега деца, които ще имат нужда от самостоятелно жилище пр
..................
Благодаря за овациите, но когато фактите говорят и боговете мълчат.
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:09:40
avatar
Собственика каза.

ХАУ!

Слатински, пропускаш нещо важно. И София се обезлюдява. Цалата чалгаро - кофражистка, зидаро - мазаческа селяндурщина си отива.

Мен това може само да ме радва.

Но виждам, че имаш дарба за поет, който може да съперничи даже на Маяковски.

Що не напишеш нещо подобно и за Ипотекаря?!
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:09:48
Quote
sobstvenik 31
Тъжната истина е, че малките градчета си отиват. Тихо, кротко се обезлюдяват. Един в чужбина, друг в София, накрая остават само бабите. Разходи се някоя вечер и обърни внимание колко са тъмните прозорци. Замисли се и пресметни в блока в който живееш, колко жилища ще се "освободят" през следващите 10 години и колко са 15-годишните сега деца, които ще имат нужда от самостоятелно жилище пр
..................
Благодаря за овациите, но когато фактите говорят и боговете мълчат.

Това май е част от мой предишен пост. Написаното в него е верно до йота. С каква цел си го извадил от архива?
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:18:31
avatar
Quote
айрян
Quote
sobstvenik 31
Тъжната истина е, че малките градчета си отиват. Тихо, кротко се обезлюдяват. Един в чужбина, друг в София, накрая остават само бабите. Разходи се някоя вечер и обърни внимание колко са тъмните прозорци. Замисли се и пресметни в блока в който живееш, колко жилища ще се "освободят" през следващите 10 години и колко са 15-годишните сега деца, които ще имат нужда от самостоятелно жилище пр
..................
Благодаря за овациите, но когато фактите говорят и боговете мълчат.

Това май е част от мой предишен пост. Написаното в него е верно до йота. С каква цел си го извадил от архива?

А аз помислих, че sobstvenik 31 за първи път е написал нещо смислено, а то било цитат. :]
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:20:19
avatar
Ще напиша обещавам, то ипотекаря е влогар придобил имот - влога му е за самоучастието.
А като стана въпрос за обезлюдяването съм цитирал господина направен от кисело мляко който пръв ме оцени.
Иначе и аз като гледам турчулята строители и секаква друга сган да остава малцинство се кефя безкрайно силно!
Вече не ги виждам вечер намазани с гел още вонящи придвижващи се на тумби да закачат някоя засукана столичанка.
Или да хранят глутница кучета покрай строежите. Или покрай тях да процъфтяват сутрин мазните баничарници и целодневно - железарии, мебелни магазини с мебели направени в час по труд и техника и други подобни израстъци.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:23:42
avatar
Quote
айрян
Quote
sobstvenik 31
Тъжната истина е, че малките градчета си отиват. Тихо, кротко се обезлюдяват. Един в чужбина, друг в София, накрая остават само бабите. Разходи се някоя вечер и обърни внимание колко са тъмните прозорци. Замисли се и пресметни в блока в който живееш, колко жилища ще се "освободят" през следващите 10 години и колко са 15-годишните сега деца, които ще имат нужда от самостоятелно жилище пр
..................
Благодаря за овациите, но когато фактите говорят и боговете мълчат.

Това май е част от мой предишен пост. Написаното в него е верно до йота. С каква цел си го извадил от архива?
................
Извадих го за да покажа че всички влогари идват в София, правят влог и чакат да дойде 2012
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:28:05
avatar
Тия все пак се опитват да създават нещо.

Всяка сутрин, на път за работа, минавам покрай едно - незаконно, разбира се - циганско гето.

Със затворени прозорци, добре, че поленовия филтър на купето ми е с активен въглен.

Карам и си мечтая за два варела с напалм.

Но какво да правиш - съдба, когато и ние се изнесем оттук, това ще са новите софиянци....
Re: Молитва на влогаря
06-04-2010 - 21:35:30
avatar
Дидо пощади ме бе брат! Това ми е най-болната тема мангалите. Те са най ужастната напаст която е способна да съсипе държава като нашата със слаба имунна система. Всякакъв тип мангали си правят биваци и в близост до Париж, но като съм виждал как хвърлят жандармерия и след това директно с имиграционните ги екстрадират!
Тук мога да ти посоча някои квартали с адрес на който се водят 20-30 къщи! - разбира се незаконни.
Такива са в кв.Малашевци - ул.Дан Колов№4, кв.Орландовци- ул.Градините №3 и т.н.
Гнусните мангали създаващи една субкултура омешана с тази на селяндурите ще унищожи България!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход