Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:42:16
Цитат

Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:46:09
avatar
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:56:09
Признаци на криза в БГ досега не са наблюдавани. Има само едно нормално приземяване към реалността. За криза ще можем да си говориме чак когато лъсне истината за финансовото състояние на банките и държавата.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:10:12
Ако агент Гоце беше казал това и на/за станишката щеше да е ок. Но сега звучи много популистки (каквото и да означава това:] ).
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:54:44
Аз бих казал, още малко остана и тоЯ е аут.

Цялата истина за гражданина от пернишките села може да се види на ivo.bg
и не забравяйте, че малко са журналистите с яко Д в БГ та ако го подкрепите с някой СМС един вид инвестирате в свободата на словото.

ПС Преди няколко дни сайта му направи рекорд 30 000 посещения /малко медии могат да се похвалят с подобни резултати/
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:54:49
Говорих конкретно за изречението което цитирах
Ние сме във криза и е важно какво прави финансовия министър
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:05:18
Quote
dival
Цитат

Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство
Какво да го кометираме, тя кризата ще мине въпреки съпротивата на нашите политици *yes*. Иначе тия планове за 2020... То бива , то може ама и дядо Тошо не правеше такива дългосрочни прогнози!
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:26:37
Не е ли странно , че Първанов изведнъж стана много активен? Толкова години гласът му не се чуваше , а сега изведнъж - че се изказва за кризата, и за какво ли не още.

Не ми харесва неговото поведение в случая с Дянков, тъй като е очевидно, че приема нещата много лично и се заяжда по начин, който не му отива като държавен глава.

Това за връзката на кризата и Дянков си е голяма тъпотия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-12 18:45 от general.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:27:04
"Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство" == "Те ще ми правят импийчмънт, аз ще им бутна (или поне опитам) финансовият министър."
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:34:23
avatar
Quote
Dimitar.
"Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство" == "Те ще ми правят импийчмънт, аз ще им бутна (или поне опитам) финансовият министър."

Първанов дали вече е разбрал, че след тези действия рейтингът му е доста надолу?

Преди последните изцепки имаше съпоставим рейтинг с ББ. Това значи, че един човек е симпатизирал едновременно и на двамата. Сега след като нещата са поставени в двата полюса, същия този човек вече спира да симпатизира на Първанов (защото последно е гласувал за Борисов).

Следва да видим кой как ще изтъргува темата "импийчмънт". Яне Янев защо изведнъж реши да подкрепя? Защото хвана златната монетка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход