Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента

Публикувано от dival 
neo
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
14-03-2010 - 19:50:10

Незададените въпроси (пълен запис на пресконференцията на Георги Първанов онлайн )
[forumat-bg.com]
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
14-03-2010 - 23:38:54
avatar
Quote
barbaron
Една статия специално за status, salvador, Scyther, Ivel, zdravkot и за техния президент, "явно загубили ориентация за света на реалностите" smiling smiley

Ще се окаже ли руският троянски кон обикновено българско камилче?
в държавата, построила развития бандитизъм smiling smiley

Гольем йекшън ша има smiling smiley

Ако Гоце бъде шитнат обаче:


Ангел Марин: За отстраняване? Тия хора наясно ли са, ако бъде отстранен президентът, какво ще стане?
Светла Петрова: Какво ще стане?
Ангел Марин: Аз ще стана президент. Няма да има избори, както дърдорят някои. Аз ще стана президент. Мен повече ли ме харесват? Много се съмнявам.


(баси и хората и изразните им средства имаме на най-високи постове)


Затова превантивно:

"Правителството на път да поиска контрола върху НРС и НСО"


Даже и да няма "импийчмънт", ще орежат крилцата на Гоце и уйде в канавката и "политическият му проект".


Да започнат договорките.


Туй то.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
14-03-2010 - 23:39:22
avatar
Стига с този президент - архитект на тройната коалиция, главнокомадващ, комунист, историк, и теоретик, облечен единствено в представителна власт, не е никакъв балансьор! Не го навирайте в имотната тема, освен ако не мислите,че наистина е милиардер!
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 01:18:33
Quote
barbaron
Една статия специално за status, salvador, Scyther, Ivel, zdravkot и за техния президент, "явно загубили ориентация за света на реалностите" smiling smiley

Ще се окаже ли руският троянски кон обикновено българско камилче?
в държавата, построила развития бандитизъм smiling smiley

Барбароне, посочването ми като загубил политическа почва под краката си не ме вълнува особено, поради това, че политиката не ми е страст. Може да ти звучи парадоксално, но гласувах за Костов. Не че съм му фен, просто реших да дам своя принос за баланса на силите. Естествено това няма особено значение в контекста на ценовата дискусия във форума, затова считам за излишно участието си в политически теми. Но боли, когато уважаван човек те нарече "загубил ориентация за света на реалностите".
Бъди здрав!
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 01:30:25
Quote
sobstvenik 31
Стига с този президент - архитект на тройната коалиция, главнокомадващ, комунист, историк, и теоретик, облечен единствено в представителна власт, не е никакъв балансьор! Не го навирайте в имотната тема, освен ако не мислите,че наистина е милиардер!

Беден ,ляв съпартиец
neo
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 10:56:23
Знам ли защо Първанов иска да успее Борисов, но без мен - лидера на ДСБ Иван Костов разговаря Калина Влайкова
[www.24chasa.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-15 11:04 от neo.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 11:30:19
Управляващите от ГЕРБ са се отказали от идеята за повишаване на здравната вноска с два процентни пункта. Размерът на вноската няма да се променя, съобщи пред радио "Дарик" председателят на парламентарната здравна комисия Лъчезар Иванов.

През миналата седмица правителството прие проект за промяна в закона, с който вноската трябваше да се повиши от 8% на 10%. След това обаче вицепремиерът Симеон Дянков обяви идеята държавните служители да започнат да плащат за своя сметка частта от осигурителните вноски, както това правят всички работещи на трудов договор.

"Сега ще се търсят начини за намиране на средствата, които не достигат на здравната каса", каза Иванов. Той посочи, че предстои да бъде затегнато изтичането на средства в сферата на здравеопазването - в доболничната и болничната помощ и в лекарствената политика.

Днес вицепремиерът Симеон Дянков ще даде пресконференция по темата за здравната реформа.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 13:08:52
avatar
Какъвто ни президента, такава ни и съвременната литература.

Цици и наркотици на промоция на стихосбирка на Карбовски
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 13:09:19
Quote
barbaron
Драги приятелю Scyther, моля за извинение *black eye* сбърках. Ценя и уважавам всичките твои мнения, затова доста се позамислих преди да те сложа в списъка, дори проверих дали някой не е имитирал ника ти. Само отвратителните фотомонтажи на втора страница: http://forum.imoti.net/read.php?6,272047,page=2 са причината ...

Уважаеми barbaron,
Аз не съм автор на тези фотомонтажи. Те се въртят из фейсбук. Мой е само коментара към тях.
Критикувам това правителство и по-специално фин. министър заради неадекватните и крайно несигурни решения и действия, които се опитва да предприема, и които почти винаги са предпоследни. Също и за бездействията като неизпълнение на държавните плащания към бизнеса, здравеопазването и социалната сфера, както и за непрекъснатото медийно шоу, с което ни залива. Анонсирането и последващото отхвърляне на анонсираните антикризисни мерки аз ги тълкувам само по един начин - липса на всякаква ясна и категорична антикризисна политика, и дългосрочна стратегия за развитие на икономиката. От такова поведение струи безхаберие и несигурност, от което съвсем естествено следва въпрос като "Има ли пилот в самолета", разочарование, спад на доверието, карикатури и фотоколажи като гореспоменатите. Останалото е политика и не смятам да я коментирам.
Надявам се, ще уважиш правото ми да имам собствен възглед и мнение за случващото се около мен, макар да е далеч от света на реалностите така, както аз уважавам твоето право да имаш собствени политически възгледи.
Нека не превръщаме подкрепата и критиката към трети лица в междуличностни дефиниции за това кой в коя реалност живее.
Приятен ден!
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
15-03-2010 - 13:18:58
Quote
Scyther
Quote
barbaron
Драги приятелю Scyther, моля за извинение *black eye* сбърках. Ценя и уважавам всичките твои мнения, затова доста се позамислих преди да те сложа в списъка, дори проверих дали някой не е имитирал ника ти. Само отвратителните фотомонтажи на втора страница: http://forum.imoti.net/read.php?6,272047,page=2 са причината ...

Уважаеми barbaron,
Аз не съм автор на тези фотомонтажи. Те се въртят из фейсбук. Мой е само коментара към тях.
Критикувам това правителство и по-специално фин. министър заради неадекватните и крайно несигурни решения и действия, които се опитва да предприема, и които почти винаги са предпоследни. Също и за бездействията като неизпълнение на държавните плащания към бизнеса, здравеопазването и социалната сфера, както и за непрекъснатото медийно шоу, с което ни залива. Анонсирането и последващото отхвърляне на анонсираните антикризисни мерки аз ги тълкувам само по един начин - липса на всякаква ясна и категорична антикризисна политика, и дългосрочна стратегия за развитие на икономиката. От такова поведение струи безхаберие и несигурност, от което съвсем естествено следва въпрос като "Има ли пилот в самолета", разочарование, спад на доверието, карикатури и фотоколажи като гореспоменатите. Останалото е политика и не смятам да я коментирам.
Надявам се, ще уважиш правото ми да имам собствен възглед и мнение за случващото се около мен, макар да е далеч от света на реалностите така, както аз уважавам твоето право да имаш собствени политически възгледи.
Нека не превръщаме подкрепата и критиката към трети лица в междуличностни дефиниции за това кой в коя реалност живее.
Приятен ден!

Да викат Костов и да почва да се работи, нещо напоследък всичко е предпоследно ще вдигаме, няма да вдигаме, ще облагаме, няма да облагаме, ще реформираме здравеопазването/няма и т.н.
Ако държавата ще се управлява под натиска на обществените нагласи до ниакде няма да я докараме, ако държавата ще се управлява в името на рейтинга на ГЕРБ и мераците за народна любов от страна на ББ нито реформа ще има нито рейтинг на края ще докарат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход