Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента

Публикувано от dival 
Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:42:16
Цитат

Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:46:09
avatar
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 15:56:09
Признаци на криза в БГ досега не са наблюдавани. Има само едно нормално приземяване към реалността. За криза ще можем да си говориме чак когато лъсне истината за финансовото състояние на банките и държавата.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:10:12
Ако агент Гоце беше казал това и на/за станишката щеше да е ок. Но сега звучи много популистки (каквото и да означава това:] ).
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:54:44
Аз бих казал, още малко остана и тоЯ е аут.

Цялата истина за гражданина от пернишките села може да се види на ivo.bg
и не забравяйте, че малко са журналистите с яко Д в БГ та ако го подкрепите с някой СМС един вид инвестирате в свободата на словото.

ПС Преди няколко дни сайта му направи рекорд 30 000 посещения /малко медии могат да се похвалят с подобни резултати/
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 17:54:49
Говорих конкретно за изречението което цитирах
Ние сме във криза и е важно какво прави финансовия министър
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:05:18
Quote
dival
Цитат

Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство
Какво да го кометираме, тя кризата ще мине въпреки съпротивата на нашите политици *yes*. Иначе тия планове за 2020... То бива , то може ама и дядо Тошо не правеше такива дългосрочни прогнози!
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:26:37
Не е ли странно , че Първанов изведнъж стана много активен? Толкова години гласът му не се чуваше , а сега изведнъж - че се изказва за кризата, и за какво ли не още.

Не ми харесва неговото поведение в случая с Дянков, тъй като е очевидно, че приема нещата много лично и се заяжда по начин, който не му отива като държавен глава.

Това за връзката на кризата и Дянков си е голяма тъпотия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-12 18:45 от general.
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:27:04
"Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство" == "Те ще ми правят импийчмънт, аз ще им бутна (или поне опитам) финансовият министър."
Re: Моля за вашите мнения по повод това изказване на Президента
12-03-2010 - 18:34:23
avatar
Quote
Dimitar.
"Продължителността на кризата ще е правопропорционална на времето на присъствие на министър Дянков във финансовото министерство" == "Те ще ми правят импийчмънт, аз ще им бутна (или поне опитам) финансовият министър."

Първанов дали вече е разбрал, че след тези действия рейтингът му е доста надолу?

Преди последните изцепки имаше съпоставим рейтинг с ББ. Това значи, че един човек е симпатизирал едновременно и на двамата. Сега след като нещата са поставени в двата полюса, същия този човек вече спира да симпатизира на Първанов (защото последно е гласувал за Борисов).

Следва да видим кой как ще изтъргува темата "импийчмънт". Яне Янев защо изведнъж реши да подкрепя? Защото хвана златната монетка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход