Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добре дошли в Мутросел!

Публикувано от gogolcho 
Re: Добре дошли в Мутросел!
13-10-2009 - 01:17:17
Re: Добре дошли в Мутросел!
13-10-2009 - 09:27:11
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> това лято


Някой знае ли къде е това място на снимката? Ако изглежда така през август, може би наистина си заслужава да се ходи там. Чадърите се прекалено много, но както е празно, направо се ядва.
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 11:07:07
Вярно ли е това, Иванов ?
[www.novinar.net] : "Българското Черноморие привлича само бедни европейци"
"Южното Черноморие продължава да привлича като дестинация само социално слабите и живеещите под социалния минимум бедни чужденци, сочат данни на туроператори. Според агенции пенсионерите и безработните са най-честите посетители по Черноморието." eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 11:17:05
avatar
Хайде на бас, че Иванов ще напише - това не важи за Сл.бряг :]
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 11:40:05
Ами вече го писал това. :]
От южното черноморие само съниту си струвало.
За северното не съм му срещал мислата. Може би защото в гуглето има по-малко неща. :}
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 11:47:06
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> фло Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > това лято
>
>
> Някой знае ли къде е това място на снимката? Ако
> изглежда така през август, може би наистина си
> заслужава да се ходи там. Чадърите се прекалено
> много, но както е празно, направо се ядва.




Св. св Константин и Елена
Бившата Дружба, на около 15 км на север от Варна

Плажът който виждаш е празен, защото е само за посетителите на хотела.
Като обикновен плажовник можеш да минеш от там, мо ме и да легнеш smiling smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 12:48:58
Зависи какво търсиш като отидеш на море.Ако е спокойствие и пуст плаж,Слънчев бряг не е за теб.Верно е,че презастроиха и развалиха комплекса,но за бедните туристи не е точно така.Бедни са германците,по скоро са стиснати,иначе англичани,скандинавци,холандци...,са добри туристи.Сезона започва от 10-15 05. и продължава и до 10.10,поне ние работим до тогава.
За Доминиканската република не съм много съгласна,защото извън туристическата част е смрад и мизерия и рискуваш живота и парите си.
Канкун е хубава дестинация,както и близките Козумел и Плая дел Кармен.Наблизо има и един страхотен парк,мисля 4е се казваше Екскарет.Да не забравя и Чеченица.Не е вярно,че храната е американизирана,повечето ресторанти са местна кухня.Единствения минус е че мексиканците не говорят много английски,както и нощния живот.По това Слънчев бряг бие Канкун!Лично аз каресвам повече Мексико на Тихия Океан.
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 16:22:38
reni_dim
Въпрос:
Рени означава жена или нещо друго? Не влагам нищо неприлично, просто ми е омръзнало да комуникирам с изперкали съфорумци с нетрадиционна сексуална ориентация.

За простият народ:
Няма бедни и богати туристи, а такива, които поръчват и такива, които не поръчват. За хотелиера, собственик на скъп хотел е по.добре туристът да е богат, но за държавата е далеч по добре туристът да е беден. 1 млн. бедни туристи са много по-добре от 100 хил. богати.

Снимката от плажа на Сл.бряг е пред Виктория Палас, на комплекса плажът е пълен затова за пенсионери място няма, даже да беше и пуст. Така изглежда мястото в 6,30 ч. на 15 август и посред бял ден на 15 януари.
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 16:40:47
opalaopa Написал:
-------------------------------------------------------
> BulCan Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > фло Написал:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > това лято
> >
> >
> > Някой знае ли къде е това място на снимката?
> Ако
> > изглежда така през август, може би наистина
> си
> > заслужава да се ходи там. Чадърите се
> прекалено
> > много, но както е празно, направо се ядва.
>
>
>
>
> Св. св Константин и Елена
> Бившата Дружба, на около 15 км на север от Варна
>
> Плажът който виждаш е празен, защото е само за
> посетителите на хотела.
> Като обикновен плажовник можеш да минеш от там, мо
> ме и да легнеш
>
Toва е до Слънчев ден в св.Константин и Елена.Има доста свободно място на плажа и никой не те притеснява.Винаги има места ако не искаш чадъри


Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 16:52:00
Жена съм,но има ли значение?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход