Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добре дошли в Мутросел!

Публикувано от gogolcho 
Re: Добре дошли в Мутросел!
07-10-2009 - 14:12:37
nino Написал:
> Др.Иванов,
> ... И тъй като явно няма как да въведат каторгата като средство за превъзпитаване, се надявам след време
> да си платите вие и подобните на вас - за разрушаването на бетонните тумори - с ваши пари!

Прочетох, и си спомних за последното съобщение на "милко вълков" : http://forum.imoti.net/read.php?6,134252,198352#msg-198352 sad smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
07-10-2009 - 14:28:26
Нино, скъпа,
Ти защо реши, че някой те е поканил? Не вярвам да свършиш работа на тези дето ходят за тинейджърки, нито да се чустваш добре по заведенията, те са за весели и доволни от живота хора, които да отпочинат след тежък трудов ден.
Ако ме попиташ бих ти препоръчал Наречен.
Но не си права, за язваджиите и моралистите сме направили най-добрата велоалея в света, която започва от Сл. бряг и обикаля Несебър. Ако тръгнеш от Хелена до Влас отизеш до Несебър и се върнеш, ще си минала към 15 км., 4-5 от които по брега и само два пъти ще пресечеш улица с коли.

Додо,
Това да ти направи впечатление, че са го писали журналисти по разкази на хора, които пък се позовават на журналисти? Чаткаш ли пиниза?

Вивик, глупчо,
Нали съм ти казал, че не просто съм бил по тези места, а съм бил достатъчно дълго за да знам всичко.
tao
Re: Добре дошли в Мутросел!
07-10-2009 - 16:31:52
Иванов,
Заеби ги тия кво ти говорят.
Ела си купи от мен къщичка във Владая, изгодно ще ти я дам.
*rose*
Re: Добре дошли в Мутросел!
07-10-2009 - 19:07:00
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> nino Написал:
> > Др.Иванов,
> > ... И тъй като явно няма как да въведат
> каторгата като средство за превъзпитаване, се
> надявам след време
> > да си платите вие и подобните на вас - за
> разрушаването на бетонните тумори - с ваши пари!
>
> Прочетох, и си спомних за последното съобщение на
> "милко вълков" :
> [forum.imoti.net]
> g-198352


Много много жалко, че Милко вече не пише в този форум. Иначе всичко което е написал е вярно.
Re: Добре дошли в Мутросел!
08-10-2009 - 12:47:56
аз пак да кажа на иванов за многото хора там:

Комлексът комлекси избива!
Re: Добре дошли в Мутросел!
09-10-2009 - 20:54:16
avatar
Специално за др. Иванов един линк към наистина райско кътче

[idi.bg]

Да намирате някакви прилики с "любимия комплекс" ?
Re: Добре дошли в Мутросел!
09-10-2009 - 21:08:48
много мерси за линка дракар, не се бях сещал за там от много време... трябва да си организирам нещичко...
Re: Добре дошли в Мутросел!
09-10-2009 - 21:10:58
Прилики с комплекса няма. Диво и неразвито място. Прилича на района след Елените, посока Емона-Иракли- до Обзор. Голяма престъпност. И невероятно високи цени за мизерията, която предлагат.

[www.murtoli.com]

Пристанището и градът около него са специфични и красиви, но естествено далече от Несебър.
Re: Добре дошли в Мутросел!
09-10-2009 - 21:48:25
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Прилики с комплекса няма. Диво и неразвито място.

Така е, Слънчев бряг е №1 дестинация в света :ami:
Re: Добре дошли в Мутросел!
09-10-2009 - 22:00:10
Ееех къде е Бора Бора къде е КОМПЛЕКСА? Къде отиваш ти другарю може би?

Показваш природни дадености и колиби, построени от хората. Няма как да се направи тук тропическо море, затова и няма как да е като Бора-Бора, все едно да питам на колко километра от Бора -Бора има ски курорт.

А Корсика си е диво място, не знам какво му се възхищаваш. Просто с времето е постигнало една платежоспособна клиентела, но тя е малка. Ако направят 10 хил. къщички като тези цените ще паднат 5 пъти.

Покажете ми курорт, покажете ми развлекателен център, който за 5-6 години от 30 хил. за е станал 300 хил. и да е пълен. Все ще има нещо да се научи и да се въведе тук.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход