Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добре дошли в Мутросел!

Публикувано от gogolcho 
Re: Добре дошли в Мутросел!
11-10-2009 - 17:52:08
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Събраха се! Все уикипедия разбирачи!
Цитат:А
> брошурите на банките са за това, да видиш какво
> дават. Ако ми трябва кредит мога да отида директно
> при най-големият началник на банката, просто
> защото се познаваме от 35 г.
> Сигурно полудявам за да се занимавам с луди...


бе аз от кога ви разправям че този индивид пътува само с туристическа агенция "Гугъл" ама на, ви му се вързвате на простотиите...
ей на - вече ви го каза в прав текст, че инфо взима от гугъл и уикипедия...
ама продължавайте да му правите кеф като спорите...
само да се видите отстрани - наистина не се различава кой е лудия, щом спора е на тема "Е ли Слънчев Бряг номер едно или Бора Бора (Канкун) го конкурират"...
след седмица/месец - върнете се в тази тема и я прочетете пак... та да видите как един форумен клоун ни води за носа както си пожелае...
smiling smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
11-10-2009 - 18:09:53
и тъй като идиотския спор е явно доста известен вече, един приятел току що ме помоли да ви пейстна този линк...

Best Beaches
Re: Добре дошли в Мутросел!
11-10-2009 - 18:45:28
Ето ги хубавите плажове:





Нито един от трийсетината преценили този плаж като хубав не смее да влезе в морето, вероятно заради мрежта срешу акули на 15 м. от брега видно от втория клип:






А това ветровито недоразумение се води за най-хубавият. Добре, че само 11 човека са прочели това и са отишли там!





Въздушни флотилии карат сто и петдесетият турист за сезона към най-хубавия плаж на света:





Третият в класирането. Кадрите да малко припряни, защото току що две дружини герилейроси са превзели центъра въпреки отчаяната съпротива на местния нарко бос и се готвят да отблъснат танкова атака на армията.



Re: Добре дошли в Мутросел!
11-10-2009 - 20:21:01
Ванка, Ванка, интересно дали си чел "Бай Ганьо" на Алеко и дали ти е минавало през акъла да разпознаеш себе си в лицето на главния герой. За мен направо си му прототип.

Алеко наистина е гениален, щом е съумял създаде образ, актуален десетилетия по-късно.
Re: Добре дошли в Мутросел!
11-10-2009 - 22:48:57
Наистина е гениален, но знаем за него от Бай Ганьа. Защото всичко, коет имаме го имаме заради Бай Ганьо, а не заради Алеко. Между другото два пъти задаваха въпроси на чужденци в интервюта за Бай Ганьо във връзка с нещо си, хора дето бяха чели книгата. И двамата се изненадаха, че приемаме Бай Ганьо като отрицателен герой. Същият си е направо интеректуалец сравен нахаканият простоват милионер - националният герой на Тексас.
Re: Добре дошли в Мутросел!
12-10-2009 - 01:02:14
avatar
Е как ще е отрицателен, нали си приличате наполовина smiling smiley

Другата половина - Остап Бендер.

(Ако е имало интернет и google по времето на Остап Бендер... малейй)
Re: Добре дошли в Мутросел!
12-10-2009 - 13:48:32
Другарю, от време на време се питам дали си реален... Толкова бисери на куп е трудно да откриеш smiling smiley

Впрочем, кога ще почваш да строиш в Надежда, че всички тук изгаряме от нетърпение да си купим по 1200 евро квадрата там?
Re: Добре дошли в Мутросел!
12-10-2009 - 21:25:19
Ето и една класация ,не знам колко е миродавна .
Е Сънито е в топ 10
[www.bootsnall.com]
Ето и класациа на 10те най-добри ски курорти в Европа
[gorp.away.com]
Re: Добре дошли в Мутросел!
12-10-2009 - 22:35:57
SpensX Написал:
-------------------------------------------------------
> Ето и една класация ,не знам колко е миродавна .
> Е Сънито е в топ 10

Много як е последния коментар:

"Yeah, I definitely don’t think of Poland or Bulgaria for beaches, but since I hate crowds, these are great ones to know about."

Чиляка си мисли, че като не са известни плажовете в Полша и България, няма да са претъпкани и може да отиде там да се спаси от тълпа :]


Re: Добре дошли в Мутросел!
13-10-2009 - 01:13:17
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Много як е последния коментар:
>
> "Yeah, I definitely don’t think of Poland or
> Bulgaria for beaches, but since I hate crowds,
> these are great ones to know about."
>
> Чиляка си мисли, че като не са известни плажовете
> в Полша и България, няма да са претъпкани и може
> да отиде там да се спаси от тълпа



Ами то май,че си е прав! Това лято не ми се видя тълпа никъде!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход