Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добре дошли в Мутросел!

Публикувано от gogolcho 
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 17:08:50
Рени, скъпа,
Как да няма. Тези тук като са безполови, др. Иванов не е! За мен е радост и чест да си общуваме.
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 17:25:01
др. Иванов Написал:
> Тези тук като са безполови, др. Иванов не е! За мен е радост и чест да си общуваме.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/10/14/799860_aleksei_petrov_osveten_i_kato_shtaten_slujitel_na/ :
"Алексей Петров осветен и като щатен служител на Шесто управление на ДС" eye popping smiley

Иванов, а теб кога ще те осветим eye popping smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 17:33:19
reni_dim Написал:
-------------------------------------------------------
> Жена съм,но има ли значение?

Рени, smiling smiley
По принцип, няма, уж... :]

Факт, е обаче, че др.Иванов - прав/крив - никога не е нагрубявал или обиждал жените тук във форума. smiling smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 17:35:51
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> др. Иванов Написал:
> > Тези тук като са безполови, др. Иванов не е!
> За мен е радост и чест да си общуваме.
>
> [www.dnevnik.bg]
> leksei_petrov_osveten_i_kato_shtaten_slujitel_na/
> :
> "Алексей Петров осветен и като щатен служител на
> Шесто управление на ДС"
>

Остана само да го осветим и като сътрудник към Светия синод!:]

"Той е бил зачислен към Шесто управление, направление "Терор", през януари 1987 г. и е работил като командир на отделение до началото на 1990 г. В този период Петров е бил барета в Отряда за борба с тероризма. През ноември 1990 г. е преназначен за зам.-началник на отряд."

Точно в този период, ако не бяха тия момчета, щеше да има много повече загинали от атентати.
На тях дължат живота си хората в пощата, на плажа и в другия влак.........
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 20:17:22
Др.Иванов,симпатията сигурно е заради общата ни любов към Сл.бряг smiling smiley
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 21:51:16
Цитат:
> .. ако не бяха тези момчета, щеше да има много повече загинали при атентати…<

Ако не бяха тези момчета, произведени на сламеници по селата от трети братовчеди на АБПФК , учили в разни ВИФ-ове, милиционерски училища , потили се в смрадливите спортни зали за да омайват предшественичките на Глория с безполезните си бицепси по-слаби от 200-ватово моторче, консумиращо 4 стотинки на час ел. енергия, БГ може би нямаше да бъде единствената източноевропейска държава в преход с изградени структури на организирана престъпност, с оттеглила се в доброволно отшелничество интелигенция на принципа:
“ По-добре да тъгуваш с мъдрите , отколкото да се веселиш с простаците (на Сънито)”
Европа казва че на БГ са нужни между 20 и 50 години за да компенсира изостването в икономиката. А колко години са нужни да се компенсира изоставането в К.П.Д.то на лоясалите мозъци?????
Re: Добре дошли в Мутросел!
14-10-2009 - 21:51:30
Сега ще те погнат всички! И без това като каза, че сезона е от началото на май до средата на октомври уби всичко детско в тях. Аз лично се къпах на 10 май и водата беше съвсем топла, за съжаление си тръгнах на 25 септември, а мислех да карам поне до декември.

И още нещо, аз казвам, че Сл.бряг е сред най-добрите места в света/от скомност слагам и други/ не от любов към комплекса, а след обективно и обстойно изследване.

А ти в кой бранш си, ако не е тайна?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход