Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пилетата се броели наесен ....

Публикувано от Ivel 
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 03:56:38
avatar
kuku ако "топ локейшън" е 179, колко ще са тези по крайните квартали, 50 евро ли? Айде коригирай малко нагоре прогнозата (освен ако не предвиждаш и балканска война). smiling smiley
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 07:15:29
[en.wikipedia.org]
или чумна епидемия
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 07:16:54
никъде не съм прочел какво разбира Куку под "топ локейшън" за София

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 08:22:01
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> пейшънс honey.
> 179 юро на квадрат топ локейшън
>


ОК, продължавам да чакам сега времето работи за мен, кеша в банките и чакаме напролет - сега пробвах тук там, усещането е, че не им е много зор на продавачите да бутат надолу цените - по-малко от 700-750 евро за ново строителство на Ш и З не можах да намеря там, където търех а там съвсем не е топ локейшън, просто на мен там ми трябва.
А за другите - доларови, златни и не знам още какви истории не можах да чуя аргументите на хората дето по-рано ги проповядваха с висока доза увереност. Не се заяждам с никой, темата е създадена, както по-горе пише за сверка на часовниците и най-вече анализи на случилото се през изминалата година на кризата.

_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-04 09:21 от Ivel.
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 09:32:55
Цените та цените са ви в устата, а никой не коментира какво би правил продавача със сумата която ще вземе.Дали ще му стигне за изплащане на ипотеката или да си плати новите данъци, или просто да си се намира на работа.Имота е актив към който има интерес винаги и затова виете вратлета с надежди от някъде да се появят ниските цени *zzz*








Където свършва логиката, започва БЪЛГАРИЯ



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-04 09:34 от anris.
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 09:55:58
Anris,

Ти още не си разбрал, че имота вече не е ликвиден печеливш актив, в който има смисъл човек да си влага свободните средства.

Не се притеснявай, ще го разбереш. Както баща ти дето пестейки цял един живот е построил къща на 3 ката в провинцията, с по един етаж за теб и за брат ти/сестра ти, ама ти не живееш там и никога няма да идеш да живееш. Още повече пък децата ти ще се преселят там.

Баща ти няма да продаде таа голяма къща никога, щото никой няма да му я купи, освен на безценица, а той няма да го направи.

Та 60 - 70 % от инвестиралите в имоти това ги чака. Да си стискат активите докато са живи с надеждата някога да си вземат парите дето са дали за тях и живеят с - НАДЕЖДАТА ЧЕ СА "ОСИГУРИЛИ ДЕЦАТА СИ"

Имотите вече не са това, което бяха... Как вика пунди - ще Фденеш... - според мен след години.

Аз затова казвам, инвестирам в цървули smoking smiley
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 11:54:39
София, Овча Купел, А 16, среден етаж, затворен комплекс - 524 Е/м2

[www.topimot.com]
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 12:34:08
Е, то и в Княжево има сега по 550евро в затворения комплекс (забравих името, извинявам се) до гробищата, но като видях как строят и на какъв етап са, мисля, че и на 400-450 евро ще са доволни след 4-5 месеца. smiling smiley
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 12:36:59
avatar
Добар ви ден, деца на дивата природа на Резервата!

Днеска коги Рашко си проверява е-майла виде, че му е дошло те това-он е абониран за такива глупости.Я му не разбирам нищо, че не сам ябанджийско чедо, да се таковам у главата проста(проста, ама не е Ценурозна), ама он ми каза, че било интересно и да хвърлите по едно оченце.Така каза и братовчед му Ричард, от Хамериката, аа он пък играел на борсата за добитък там и бил много в час.
Та Рашко каза да четете внимателно и да отбирате дудите от барабонките,а не да събитате наред за материала за ракиджос.

Те ви и линка, има и 2 картинки като за татко Барба, каза Рашко с Неомакващия.



[www.financialsense.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-04 12:53 от Бойчо Курдисания.
Re: Пилетата се броели наесен ....
04-10-2009 - 12:44:57
avatar
Зиката, дека си бре?
Разширяваш бизнеса ,а?
[www.severozapad.org]

[www.severozapad.org]
Догодина че почваш ли и мосотве да поправяш и пътиша да правиш. че има паре за папкане май?

Благодарско за ония акъл каде ми го даде по-лани да купувам овцете на овчарете, кои отиваха у Софето да се правят на дулгери!Сега се прибират сите насрани и им продавам същите овци на тройна цена.Ама така си е -коги сите продават-купувам, коги сите купуват-продавам, да ги еба у главите въртоглави ценурозни.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-04 12:51 от Бойчо Курдисания.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход