Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...

Публикувано от vivic 
Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 19:38:17
От миналата зима си мисля за едно малко студио (стая хотелски тип/боксониера/стая със спалня) в някой от зимните курорти но все не оставаше време да отида на място... тази зима обаче ще задействам нещата и другия уикенд съм в Банско. Моля, ако някой познава ДОБЪР брокер или АНИ да ми препоръча - искам да направя една сериозна консултация, за която ще си платя. Ако нещо ми допадне и ще купя. НЕ познавам района, затова няма смисъл сам да се захващам...


Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 19:49:20
avatar
Видимко-Невидимко е твоя човек.
И хотелиер и брокер и ски учител и местен.
Барба може да ти даде контакти.
Ама там си го знаят.
Митко.

Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 20:03:58
мерси
но май с него ще се разминем, затова питам и други варианти ако се сещате...
че опита ми с брокери из бургас/варна е меко казано плачевен, не ми се занимава с профани...
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 20:16:57
avatar
А сега сериозно.
Банско е специфичен пазар подобен на Слънчев бряг.
Използвай метода на разходката.
Разходи се и харесай местоположение и след това обект.
Ако си скиор няма да ти е трудно да се ориентираш каква ще е ситуацията зимата със сняг и тълпа туристи.
Оставяй визитка само с името и телефон за връзка по възможност с прясно купена предплатена SIM карта.
Оферирай че купуваш за себе си и бързаш.
Не вярвай на доходност и твърдения за богати и велики комшии.
Отбягвай обектите на шосето м/у Банско и Добринище.
Успех
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 20:58:35
да, точно това мисля да направя - ще се разходя до там и ще прекарам един уикенд... все пак да видя дали ми харесва мястото.
изискванията ми за място за почивка бяха точно 2 - ДАЛЕЧ от морето и НАСЕЛЕНО.
дано банско не ме разочарова, иначе ще търся друг планински курорт...
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 21:09:14
avatar
Не знам какво търсиш, но ако не е ски, според мен няма да го намериш в Банско.
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 21:24:31
хм, не е ски... аз ски не карам.
хвърляш ме в размисъл... търся място където да прекарвам 1-2 месеца в годината сред хора близо до планина без значение от сезона.
както и да е, за никъде не бързам... ако не е банско това място то ще намеря друго smiling smiley
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 21:37:42
avatar
Може би Пампорово и Смолян е по добра идея.
В планината си е и можеш да се отделиш от тълпата без проблем и пак да си близко до купона.
Банско се превърна в изходен пункт за ски туризъм или за евтини семинари извън сезон.

Аз съм избрал Средна гора за тая цел.
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 21:56:56
Vivic,

На мен лично Пампорово ми харесва най-много. Не е като да съм безпристрастен, корена ми е от там, а и имам наследственни земи.

Ако се интересуваш, имам един братовчед, който построи няколко комплекса в Памповоро (къщички и ваканционни апартаменти). Продаде доста и не знам какво му е останало, но мога да попитам. Не знам и на какви цени продава, единственно мога да ти гарантирам, че е свестен и няма да те излъже или подведе. Аз лично нямам никъква изгода от това, ако се интересуваш, пиши ми на лична (тук само спомени, че си писал, че нямам навик да си гледам личните съобщения).

Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 22:04:43
Явно търсиш град, а не село.
Искаш да е населено, сред хора.
В апартамент (студио).
eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Е, всеки си почива по своему.

пп. Не се заяждам, просто се изумих на глас.

Може би защото за мен почивката е също на планина...ама ако може да не е много населено, и да е в къщичка, различна от градското ми жилище.
Такава е скромната ни виличка. Когато няма организация за нещо по-далеч, сме там.

И аз харесвам курортите, някой и друг уикенд годишно...но пък чак да прекарам месец в Банко...без да съм скиор eye popping smiley

Защо не се огледаш около курортите с минерални води, Велинград и Сандански, или пък по-малките - с.Баня, Ягода- Карловско, има и много други, минерални или пък градчета като Копривщица, Боженци - няма басейни, но пък са радост за окото.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход