Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


На страницата на Камара на частните съдебни изпълнители обявите за продажбите са се увеличили двойно за последните 10 дена. Имайки в предвид, че съдебните изпълнители са задължени да регистрират обявите задължително чак от 1ви юли на тази страница: [www.sales.bcpea.org] то тогава обявите август-септември ще са се увеличили поне 5 пъти. Обявените начални цени засега са такива, че предполагат евентуална продажба чак на 5-то раздаване.

И така остават 2-3 месеца до идването на времето когато ловенето на риба в мътни води се очертава да стане национален кешовистки спорт.

P.S. Търг.бг също набира все по-голяма скорост.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:17 от Невидимко.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:47:21
Ok, нека проследим броя им

29.06.09 - 300 оферти
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:49:06
Мдаааа аз си харесах къщата в Иваняне. 20 хил. евро за 180 квадрата къща от 1975 г. Но... ще изчакаме, мисля си, че най-доброто предстои *pardon*
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:56:49
Къде пише общия брой на офертите?
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Мдаааа аз си харесах къщата в Иваняне. 20 хил.
> евро за 180 квадрата къща от 1975 г. Но... ще
> изчакаме, мисля си, че най-доброто предстои


Точно така изчакай. Скоро ще се чувсташ като петел в кокошарник и такива предложения ще ги отнасяш за по 10000 лева кат куцо пиле - домат. Хайде пък ще почерпиш като му дойде времето. *beer* И хубавото е че ще отвееш брокитата директно по "околовръстното".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:09 от Невидимко.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 17:02:20
Panther1 Написал:
> Къде пише общия брой на офертите?

[www.sales.bcpea.org] : "първа ‹ предишна … 12 13 14 15 16 17 18 19 20" :
19*15 + 14 = 299 smiling smiley

Pardon, като сложих дата: 2006-01-01 , намерих
24*15 + 5 = 365 smiling smiley smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:10 от barbaron.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 17:12:40
Така и аз го намерих, но може да е вътрешно ограничение с изпусната граница при някой цикъл. Ще се види до края на седмицата.
Поправка: не е ограничение явно - 299 са си офертите.

Като гледам само интерфейса на търсачката е с 2 правописни грешки, а и по подредбата на критериите има какво да се подобри.
Но все пак е някакво начало, отдавна трябваше да има нещо такова. И изглежда като да работи smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:14 от Panther1.

16.06.2009 / 19:39

Регистърът на частните съдебни изпълнители достъпен и в интернет
Все повече имоти се предлагат за продажба от частни съдия изпълнители, тъй като хората изпитват затруднения да изплащат задълженията си. Продажбите обаче стават все по-малко. Причината е, че малко хора могат да извадят необходимите пари в брой или пък чакат по-ниски цени. За по-голяма гласност всички обяви за публична продан ще се публикуват в регистър на страницата на Камарата на частните съдебни изпълнители.

В момента в регистъра могат да се видят 190 имота, тъй като само 15 на сто от частните съдебни изпълнители са публикували обявленията си в него. Останалите ще го направят до края на юни.

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 18:15:16
На мен пък не ми харесаха тия сайтове, очаквах много повече. Картинки няма, цените са си пазарните та май и отгоре, и това което търся все още го няма там.

_________________
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 18:23:17
Гоямо шоу иде. Цени в пъти под себестойност. Не збравяйте, че докато джобовете на ипотекарите изтъняват заради високите лихви, същите тези лихви се трупат на сметките на кешовиците, Кешовиците в крайна сметка ще купят имотите на ипотекарите със собствените им пари. Каква ирония.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход