Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
На страницата на Камара на частните съдебни изпълнители обявите за продажбите са се увеличили двойно за последните 10 дена. Имайки в предвид, че съдебните изпълнители са задължени да регистрират обявите задължително чак от 1ви юли на тази страница: [www.sales.bcpea.org] то тогава обявите август-септември ще са се увеличили поне 5 пъти. Обявените начални цени засега са такива, че предполагат евентуална продажба чак на 5-то раздаване.

И така остават 2-3 месеца до идването на времето когато ловенето на риба в мътни води се очертава да стане национален кешовистки спорт.

P.S. Търг.бг също набира все по-голяма скорост.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:17 от Невидимко.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:47:21
Ok, нека проследим броя им

29.06.09 - 300 оферти
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:49:06
Мдаааа аз си харесах къщата в Иваняне. 20 хил. евро за 180 квадрата къща от 1975 г. Но... ще изчакаме, мисля си, че най-доброто предстои *pardon*
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 16:56:49
Къде пише общия брой на офертите?
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Мдаааа аз си харесах къщата в Иваняне. 20 хил.
> евро за 180 квадрата къща от 1975 г. Но... ще
> изчакаме, мисля си, че най-доброто предстои


Точно така изчакай. Скоро ще се чувсташ като петел в кокошарник и такива предложения ще ги отнасяш за по 10000 лева кат куцо пиле - домат. Хайде пък ще почерпиш като му дойде времето. *beer* И хубавото е че ще отвееш брокитата директно по "околовръстното".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:09 от Невидимко.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 17:02:20
Panther1 Написал:
> Къде пише общия брой на офертите?

[www.sales.bcpea.org] : "първа ‹ предишна … 12 13 14 15 16 17 18 19 20" :
19*15 + 14 = 299 smiling smiley

Pardon, като сложих дата: 2006-01-01 , намерих
24*15 + 5 = 365 smiling smiley smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:10 от barbaron.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 17:12:40
Така и аз го намерих, но може да е вътрешно ограничение с изпусната граница при някой цикъл. Ще се види до края на седмицата.
Поправка: не е ограничение явно - 299 са си офертите.

Като гледам само интерфейса на търсачката е с 2 правописни грешки, а и по подредбата на критериите има какво да се подобри.
Но все пак е някакво начало, отдавна трябваше да има нещо такова. И изглежда като да работи smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-29 17:14 от Panther1.

16.06.2009 / 19:39

Регистърът на частните съдебни изпълнители достъпен и в интернет
Все повече имоти се предлагат за продажба от частни съдия изпълнители, тъй като хората изпитват затруднения да изплащат задълженията си. Продажбите обаче стават все по-малко. Причината е, че малко хора могат да извадят необходимите пари в брой или пък чакат по-ниски цени. За по-голяма гласност всички обяви за публична продан ще се публикуват в регистър на страницата на Камарата на частните съдебни изпълнители.

В момента в регистъра могат да се видят 190 имота, тъй като само 15 на сто от частните съдебни изпълнители са публикували обявленията си в него. Останалите ще го направят до края на юни.

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 18:15:16
На мен пък не ми харесаха тия сайтове, очаквах много повече. Картинки няма, цените са си пазарните та май и отгоре, и това което търся все още го няма там.

_________________
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
29-06-2009 - 18:23:17
Гоямо шоу иде. Цени в пъти под себестойност. Не збравяйте, че докато джобовете на ипотекарите изтъняват заради високите лихви, същите тези лихви се трупат на сметките на кешовиците, Кешовиците в крайна сметка ще купят имотите на ипотекарите със собствените им пари. Каква ирония.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход