Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 16:26:17
obiknoven balgarin (IP съхранено)
Дата: June 30, 2009 03:35PM

Като ви чета писанията, направо се омерзявам. Какво потривате алчни ръчички? Голямо щастие ли е, да спечелиш нещо, за сметка на чуждото нещастие! Защо си мислите, че и вие няма да изпаднете някой ден в тежко положение! Не ви го желая, естествено, но животът е много по-силен от дребните хорски (особено български) амбиции. Айде, да кажем, че едни хора са се накрали и са си купили имот. Ама повечето са обикновени наемни работници, които в даден момент са загубили доходите си. Пък и мислите ли, че ако на такъв му вземеш единствения покрив над главата, няма един ден няма да превърти и да претрепе я ЧСИ, я ухиления тарикат с пари. Мръсна е българската душица, много мръсна! Живях в чужбина и видях, че може да има и други отношения между хората. Жалко, но пак ще се махам! Просто тук има твърде много човешка мръсотия! не можещ да градиш щастието си върху нещастието на друг!
-----------------------------------------------------------------------------------
Ние ли сме лошите? Сривльовците? Дето от 2-3 години предупреждаваме за кризата която се задава? Моят ник в Нюза е от лятото на 2006!!! Явно ни пука, щом сме писали.....

Който е мислел като нас (или ни е послушал) - кредити само за бизнес, никакви балонирани имоти, повечко кеш в чужда валута - сега е доста по подготвен за кризата. Който е вярвал на брокери, банки, строители, журналисти, политици - да се сърди на тях. И НАЙ-ВЕЧЕ НА СЕБЕ СИ!!!!!

Ай сиктир - ние НЕ сме виновни, че народа е ТЪП!!!!!!!
Ние НЕ сме виновни, че има идиоти купували на 1200 м2 + 20%общи части на шпакловка.
Ние НЕ сме виновни, че не си четете договорите за кредит!!!!!!!!
Поемете си личната отговорност....
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 16:32:08
jores Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
> Пунди ти пак ли бре, не разбра ли, че си на
> килооооометри от реалността, че живееш в измислен
> свят, че скоростта на търга, кога да се увеличи
> тази скорост, и в кое платно да се кара е
> проектирано много, много преди някой да са си
> представяли какво ще се случи с тази част от
> имотния пазар - търговете.
> Да не мислиш, че този проект се реализира без да е
> проучено и да се знае кой, кога и какво.
> Защо се опитваш да се е...ш с нещо смислено и
> полезно?
> Я кажи сега от колко страни ти плащат да драскаш
> алогични неща, нямащи нищо общо с реалноста по
> форумите?
>
>
>------------------------------------------------------------

млада приятелко,
осъзнай се ако е възможно...........
идеята за сайта ти е е добра - но не е за българи !
до такава идея бях стигнал през далечната за теб 2003 год - но не бях предвидил главите на българите (не за имоти,разбира се)
чети новините - но не само онези,които ти харесват............
мечтите са другото име на глупостта
на други им плащат да сеят безумия.............ти май не си от тях - ти ги говориш глупостите безплатно
най-лесно се управлява човешката глупост
викай му аго и му е драго
мераклийте са повече от китайците - това знаеш ли го ?
за това си сложих подпис за "актуалния доган" - за такива като вас- само доган,сергей,дедо и бойко !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 16:33:02
Не можах да намеря линка известно време, но ето малко статистика за София:

Данните от преброяването на 4 декември 1985 г. показва, че столицата наброява 1 200 000 души

Според данните от последното 15-то преброяване, започнало на 1 март 2001 г., населението на София е 1 170 000 души.

По данни на ГРАО към 15 март 2009 г. населението на София, регистрирано по настоящ и постоянен адрес наброява 1 357 762 жители, което я прави най-големият град в България.

[go2sofia.com]

Лакомията доведе част от някой хора да купят по 3 апартамента, за да ги дадат под наем на други приходящи хора, не благодаря не мога да ги съжалявам.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 16:35:00
ДО "Обикновен българин"

Разликата между коравосърдечието и овчедушието

1. Коравосърдечието ми стига дотам, че не ми е жал за човечецът, ипотекирал 17 кв.гараж за 150 000 лева, не ми е жал и за този от кредитния отдел, който му е "дал баницата"
2. не ми е жал за "жабата, която видяла, че подковават коня и вдигнала и тя крак", не ми е жал за овчарчето, което вместо да пасе овце, защото и таз работа някой трябва да я върши, е дошло да идкарва пари в големия град, без дори и да му мине през акъла, че освен доходите, и разходите тук са по-високи.
За да има работодатели, трябва да има работници!
3. не ми е жал за комшията, който, за да се направи на баровец, да се фука по гаджета си взе Жип на лизинг, а доходите, разбира се не му позволяваха да си вземе дори автомобил на старо.
4. не ми е жал за Сульо и Пульо, които чули, че в голяма верига магазини "давали" техника на изплащане срещу лична карта, и юруш на маслините....
5. не ми е жал за никой от по-горе изброените, независимо дали си е "взел" хладилник, кола или имот на лизинг, защото то требе акъл, за да схванеш разликата между давам и продавам. Да не гледаш в паницата на съседа и да искаш да притежаваш всичко, което имат другите. Този строй с равенството е утопия, при капитализъм равни нЕма! Алчността човешка граници също нЕма!

Не може Сульо, без никакви сериозни доходи и естествено, в държава, в която има пазарна икономика, да вземе кредит 100 процента, че и отгоре!

Едва ли някой е очаквал, че в следващите 20 или 30 години, докогато трябва да изплаща този имот ще е на същата службичка! А пък ако е очаквал...нЕмам думи...

Хората, които са премерили риска, са имали спестени средства, независимо дали са от рента, наследство или труд, те са допълнини цената за имота си с някакъв процент и те ще изплуват!

Тези, които са видели, че другите купуват и са се полакомили...ще страдат.

Тези, които са надхвърлили себе си,възможностите си - умствени и финансови, които не са мислили, а са действали, независимо дали вървейки по течението, или пък от стадния инстинкт, или по каквато и да е друга причина, просто ще гризнат дръвцето..вероятно.

То какви ли не пирамиди, какви ли не лотарии, какви ли не верижни игри заиграваха българинът....

Така ще е, докато масата от хората не разберат, че РАВЕНСТВО няма, едни имат, други нямат. Един кара мерцедес, друг каруца. Един яде черен хайвер, друг-черен хляб!

Не потривам доволно ръце, просто не ми пука. Глупостта не е оправдание.

Пука ми за болните и инвалидите, на които държавата е обърнала гръб,
пука ми за пенсионерите, които нямат избор,
пука ми за децата, не само изоставените в домовете, а и тези, чиито души са изоставени от обществото... и за други неща ми пука, но те са далеч от темата тук.


Ако това ме прави коравосърдечен - добре.
Защото ако ми пукаше и страдах заедно с тях, щях да се чувствам овчедушен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-30 16:36 от optimistko.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 16:47:22
avatar
Quote

Не потривам доволно ръце, просто не ми пука. Глупостта не е оправдание.
*ok* *yes*
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 17:03:38
Цитат:
Не потривам доволно ръце, просто не ми пука. Глупостта не е оправдание.

Има една много стара поговорка:

От всички грехове преживе, бог най-тежко наказва глупоста.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 17:11:57
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> jores Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> >
> > Пунди ти пак ли бре, не разбра ли, че си на
> > килооооометри от реалността, че живееш в
> измислен
> > свят, че скоростта на търга, кога да се
> увеличи
> > тази скорост, и в кое платно да се кара е
> > проектирано много, много преди някой да са
> си
> > представяли какво ще се случи с тази част от
> > имотния пазар - търговете.
> > Да не мислиш, че този проект се реализира без
> да е
> > проучено и да се знае кой, кога и какво.
> > Защо се опитваш да се е...ш с нещо смислено
> и
> > полезно?
> > Я кажи сега от колко страни ти плащат да
> драскаш
> > алогични неща, нямащи нищо общо с реалноста
> по
> > форумите?
> >
> >
> >----------------------------------------------
> --------------
>
> млада приятелко,
> осъзнай се ако е възможно...........
> идеята за сайта ти е е добра - но не е за българи
> !
> до такава идея бях стигнал през далечната за теб
> 2003 год - но не бях предвидил главите на
> българите (не за имоти,разбира се)
> чети новините - но не само онези,които ти
> харесват............
> мечтите са другото име на глупостта
> на други им плащат да сеят безумия.............ти
> май не си от тях - ти ги говориш глупостите
> безплатно
> най-лесно се управлява човешката глупост
> викай му аго и му е драго
> мераклийте са повече от китайците - това знаеш ли
> го ?
> за това си сложих подпис за "актуалния доган" - за
> такива като вас- само доган,сергей,дедо и бойко !
>
> --------------------------------------------------
> -----
> и с гласове и БЕЗ гласове - ДОГАН пак е тук
> за това - по-добре гласувайте !
> аферим,ашколсун , машалла
> да влиза сюнетчията

Не каваш, кой ти плаща да ръсиш глупост след глупост - поне аз така приемам написаното, причината е проста - няма логика.
Кажи сега какво от написаното от мен е глупост.
А и аз поне не съм анонимен за разлика от теб.
Аз поне заставам зад думите си с обосновка, която съм готов да защитавам.
През далечната 2003г. аз бях в играта и през далечните и не толко 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 също - в играта съм и днес А ТИ къде си?
Това с младата приателка го пропускам щом така те устройва


winking smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 17:21:59
Broki Написал:
-------------------------------------------------------
> Какви проблеми може да се появят при покупка от
> съдия-изпълнител?

Ето един пресен пресен съвсем РЕАЛЕН пример:
Печелиш - обжалват - чакаш седем месеца - излиза съдебно решение - не предават имота доброволно - изискваш въвод - отиваш на въвод - тамте чакат: група младежи, джип два с кофти чичковци, лоши погледи, атрактивни демонстрации .......... разбива се вратата след много звънене вътре откриваш гости пак недоброжелателни, спасяват те присъстващите органи продължението зависи само от теб самия и колко ти е яко дупето ............

smiling smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 17:24:47
avatar
Panther1 Написал:
-------------------------------------------------------

> Айде една малка задачка:
> Ако един човек ти е казвал - внимавай, не се
> изхвърляй, идва криза. А друг човек ти е казвал -
> купувай, сега е момента за апартамента, цените
> само ще растат, англичани, японци и марсиянци се
> избиват да купуват, ако не купиш сега - ще седиш
> под наем завинаги.
> Ти си послушал втория и си купил. Сега имота отива
> при съдията.
> Кой от четиримата е за разстрел според теб?


"Видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак". Какъв е резултата? Конят е с нови подкови, а жабата е размазана от чука. Кой е виновен? Коня ли или жабата, че не знае къде й е гьола?
Хайде стига си търсил виновни извън себе си. Преди беше партията- майка, сега Сульо и Пульо, но никога ти.
Докато не се научиш да носиш отговорност за решенията си, все някой ще те прецаква и все ще си в позицията на жертва.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 17:47:12
avatar
Камелия, я се скрий някъде, защото ти беше от тези дето убеждаваха хората миналата година да си купуват панели на по 1000 евро. Такива като теб са едни от главните виновници за положението на обикновените хорица, които сега ще останат без жилище и със кредити за доизплащане...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход