Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 01:13:20
:]
Смятай колко съм набрал. Даже давам 30 сребърника, колкото и да са това сега, за да видя очите на брокерче, в такава ситуация. Да го питам тогава какво стоп капаро ще дава, какви общи части ще ми декларира и какъв топ-локейшън ще посочи. Му-хахахаха!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-01 01:33 от Scyther.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 01:41:12
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Най-хубавото нещо на кризата е, че ще измете от
> пазара голяма част от боклуците в брокерската
> гилдия (както сами се сещате кой). Вчерашни
> сервитьорки, строителни работници, таксиджии и
> прочие с евтини лафове от рода на "ще купуваш ли,
> че двама други чакат за същия апартамент", "другия
> месец ще се качи с 10%, догодина с 30%", "хората
> искат да живеят тук и сега" и прочие успяха да
> направят не малко пари за сметка на набутването на
> обикновените хора. Дано брокерите, които останат
> са по-големи професионалисти и си вземат поука...

Ех, Злостъре, що не мислиш, не знам! Брокерът не е психотерапевт, който про боно да лекува по улиците. Няма как да стане, не осъзнаваш ли?
Ти какво работиш? Какво произвеждаш? Айде кажи и да поразсъждаваме колко и на кого, в какви количества е нужно- според вижданията на форумните " специалисти" по всичко. Стиска ли ти да кажеш и да видиш резултата?
Силно ме съмнява!

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 10:44:44
avatar
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> > Смятай колко съм набрал. Даже давам 30
> сребърника, колкото и да са това сега, за да видя
> очите на брокерче, в такава ситуация. Да го питам
> тогава какво стоп капаро ще дава, какви общи части
> ще ми декларира и какъв топ-локейшън ще посочи.
> Му-хахахаха!

Му-хаха, ама ползата е никаква, ако не си вземеш поука от грешката. Пак ще сътвориш някоя простотия и пак друг ще ти е виновен.
Щото "брокерчето" не ти е дошло на крак в квартирката, че да те мъкне по топ локейшъни. Щото ти си го търсил, ти си чул за локейшъните от друг като теб и си тичал да даваш стоп капаро, че да не би да ти измъкнат под носа заветното жилище. Когато си ходил по огледи и през ум не ти е минало да видиш чертежите, които стоят в стаята на техническия, че да схванеш с колко общи части ще те натоварят. Нито си попитал дали ще има път до блока в нивите. Когато си доказвал доходи в банката, си потривал доволно ръце, че си ги метнал, представяйки фиктивен договор за наем, нали?
А сега искаш да стреляш брокерчета, щото не били отказали да работят за теб. Че ти земята щеше да обърнеш и пак щеше да си купиш щом имаше осигурено финансиране. Ама, я върви да кажеш нещо на банката, дето ти наниза хомота, че ти и вдига лихвите всеки ден! Не ти стиска, затова се перчиш тук на брокерите.
Му-хахахахаха!

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 11:01:40
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Ех, Злостъре, що не мислиш, не знам! Брокерът не
> е психотерапевт, който про боно да лекува по
> улиците. Няма как да стане, не осъзнаваш ли?
> Ти какво работиш? Какво произвеждаш? Айде кажи и
> да поразсъждаваме колко и на кого, в какви
> количества е нужно- според вижданията на форумните
> " специалисти" по всичко. Стиска ли ти да кажеш и
> да видиш резултата?
> Силно ме съмнява!
>

Нямат край твоите словоблудства.
Програмист съм и произвеждам програми, които съкращават многократно нуждата от човешки труд и посредници като брокерите (не правя сайтове за имоти, макар че и това бих могъл, ако се наложи).
Айде разсъждавай сега, да ти гледаме сеира...
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 11:30:42
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > Ех, Злостъре, що не мислиш, не знам! Брокерът
> не
> > е психотерапевт, който про боно да лекува по
> > улиците. Няма как да стане, не осъзнаваш ли?
>
> > Ти какво работиш? Какво произвеждаш? Айде
> кажи и
> > да поразсъждаваме колко и на кого, в какви
> > количества е нужно- според вижданията на
> форумните
> > " специалисти" по всичко. Стиска ли ти да
> кажеш и
> > да видиш резултата?
> > Силно ме съмнява!
> >
>
> Нямат край твоите словоблудства.
> Програмист съм и произвеждам програми, които
> съкращават многократно нуждата от човешки труд и
> посредници като брокерите (не правя сайтове за
> имоти, макар че и това бих могъл, ако се наложи).
> Айде разсъждавай сега, да ти гледаме сеира...


Ей от програмисти, консултанти и менажжери нема кой да издои кравата.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 14:00:23
Колеги, ако някой е с мерак да се сдобие с малко апартаментче (49кв/м) в Стрелбище за 54 000лева да действа ако има желание по тази оферта: [targ.bg]
Подходяща и за спекуланти и за собствено ползване.Аз смятах да подавам документи за опипване на пазара, но се отказах.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 14:37:17
Малко подробности за тази обява: [www.sales.bcpea.org]
Не че нещо, ама ипотекаря изглежда мизеркник склонен да прави номера. Та имайте го предвид.
Отделно - на Златишки Проход няма блок 4, а има 4Б. Блок 4 е на П.Ю.Тодоров.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 14:45:33
Ами прав си, може умишлено да направи зулуми и да потроши нещо, за това си има и специални текстове по НК, ама цената е много изгодна.Да ти кажа попадал съм на абсурди при обикновени покупко-продажби бившите собственици си вземат душовете и батериите на чешмите :} .
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 15:01:55
Imotenbalon Написал:
-------------------------------------------------------
> Ok, нека проследим броя им
>
> 29.06.09 - 300 оферти


01.07.09 - 350 оферти
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
01-07-2009 - 15:11:59
ivo_1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами прав си, може умишлено да направи зулуми и да
> потроши нещо, за това си има и специални текстове
> по НК, ама цената е много изгодна.Да ти кажа
> попадал съм на абсурди при обикновени
> покупко-продажби бившите собственици си вземат
> душовете и батериите на чешмите .

Преди 10-тина дни бях свидетел как къртиха паркет и го изнасяха - 20 годишен буков.
Относно Стрелбище, има продажба след възбраната на ЧСИ - то, което ще си виси по партидата а да се заличи ще мине време, пара, нерви но от друга страна това ще откаже много хора, също така мнението ми е че тази продажба след възбраната е направена точно с тази цел и най - вероятно ще измислят жалваници за да се помотаем. Трима около мен се дръпнаха поради тази причина. Тука виждам една начална + символика за гъдел.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход