Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
18-07-2011 - 09:22:38
Паднаха борци безчет........
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
18-07-2011 - 11:52:52
Quote
dеlluxx
Ще ти спукам трътката.


Лелееееееее, че Кумчо Вълчо страшен..........

*xxx*
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
20-10-2011 - 17:56:17
Quote
zlostyr
Камелия, я се скрий някъде, защото ти беше от тези дето убеждаваха хората миналата година да си купуват панели на по 1000 евро. Такива като теб са едни от главните виновници за положението на обикновените хорица, които сега ще останат без жилище и със кредити за доизплащане...

Quote
vivic
права си камелия, глупосста не ходи по дърветата. ясно е че не можеш нещо смислено да кажеш в своя подкрепа затова директно започваш с квалификациите.

аз само коментирам твоите думи от тредната страница:

"Моята работа е ... търговията да върви"

"... ще си я върша така, че да се стигне до сделка"

не ми се рови в стари теми, но всеки помни как убеждаваше един проекто-купувач да взима на 1000е/м2 защото трябва да живее тук и сега

хайде, няма да коментирам. всеки може да си направи извода що за човек си, и що е то бг брокер като цяло. съжалявам ако не ти харесват думите ми - но аз коментирам ТВОИ изказвания. по принцип винаги си ми била крайно неприятна с твоята глупост, но сега като те гледам как лъжеш и се въртиш само и само да се защитиш ми става меко казано противно. moody smiley

Quote
zlostyr
На село, Камелия, на село си върви, че с такива като тебе няма да се оправим скоро...
И хора като ппетров66 са избягали от тук основно заради такива като теб...

Quote
Купувач
Quote

И не ме карай да ходя на село, щото отидат ли всички като мен там
Нещата ще си дойдат на мястото. Вероятно един химик би бил много по-полезен в селското стопанство, отколкото да се измъчва като псевдо брокер на НИ.

Quote
Wilson
Quote
javcho
Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

javcho,

-------------
--------------
---------------- Трагедията е пълна ако чакаш съвет от баба ти Камелия. Недоучила селска лелка, пишман брокерица

------------------ ударила келепира покрай имотния пик и сега дава безплатни съвети от 'висотата' на

-------------------------------------- нейната свещена простота.


Честито да и Е smiling smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
21-10-2011 - 10:39:03
Quote
javcho
Quote
zlostyr
Камелия, я се скрий някъде, защото ти беше от тези дето убеждаваха хората миналата година да си купуват панели на по 1000 евро. Такива като теб са едни от главните виновници за положението на обикновените хорица, които сега ще останат без жилище и със кредити за доизплащане...

Quote
vivic
права си камелия, глупосста не ходи по дърветата. ясно е че не можеш нещо смислено да кажеш в своя подкрепа затова директно започваш с квалификациите.

аз само коментирам твоите думи от тредната страница:

"Моята работа е ... търговията да върви"

"... ще си я върша така, че да се стигне до сделка"

не ми се рови в стари теми, но всеки помни как убеждаваше един проекто-купувач да взима на 1000е/м2 защото трябва да живее тук и сега

хайде, няма да коментирам. всеки може да си направи извода що за човек си, и що е то бг брокер като цяло. съжалявам ако не ти харесват думите ми - но аз коментирам ТВОИ изказвания. по принцип винаги си ми била крайно неприятна с твоята глупост, но сега като те гледам как лъжеш и се въртиш само и само да се защитиш ми става меко казано противно. moody smiley

Quote
zlostyr
На село, Камелия, на село си върви, че с такива като тебе няма да се оправим скоро...
И хора като ппетров66 са избягали от тук основно заради такива като теб...

Quote
Купувач
Quote

И не ме карай да ходя на село, щото отидат ли всички като мен там
Нещата ще си дойдат на мястото. Вероятно един химик би бил много по-полезен в селското стопанство, отколкото да се измъчва като псевдо брокер на НИ.

Quote
Wilson
Quote
javcho
Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

javcho,

-------------
--------------
---------------- Трагедията е пълна ако чакаш съвет от баба ти Камелия. Недоучила селска лелка, пишман брокерица

------------------ ударила келепира покрай имотния пик и сега дава безплатни съвети от 'висотата' на

-------------------------------------- нейната свещена простота.


Честито да и Е smiling smiley

Oхо, продължаваш борбата с бабата и на този фронт? Нова порция цитати след поредното ти изследване на форумната история?
Похвално усърдие, макар че някои биха го определили и като лееееееко налудно!.....
Я кажи пак за баровския си живот, Джафчо, че твоите цитати са доста скучновати*beer*
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
21-10-2011 - 10:42:25
Quote
Невидимко


И така остават 2-3 месеца до идването на времето когато ловенето на риба в мътни води се очертава да стане национален кешовистки спорт.

Тази уверена прогноза е направена през юни 2009-а. От тогава минаха десетина пъти по 2-3 месеца. Какво се случи с националния клешовистки спорт?.......

Опппппс, така и не забелязах, че Невидимко станал невидим в тази тема.......Невидима му работа....

Нека му попеем:




Песента на Невидимко

:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-21 11:25 от ivorad.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход