Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 18:03:58
Весели въпроси:
1. Кой изкара жабата от гьола?
2. Кой каза на жабата къде подковават коня?
3. Кой подкова коня?
4. Кой подкова жабата?
5. Каква беше далаверата на ковачите?

Я гледайте малко по-весело на нещата. Всичко ще се оправи, само от оня свят няма как да се върнем.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 18:05:05
obiknoven balgarin Написал:
-------------------------------------------------------
> Като ви чета писанията, направо се омерзявам.
> Какво потривате алчни ръчички? Голямо щастие ли е,
> да спечелиш нещо, за сметка на чуждото нещастие!
> Защо си мислите, че и вие няма да изпаднете някой
> ден в тежко положение! Не ви го желая, естествено,
> но животът е много по-силен от дребните хорски
> (особено български) амбиции. Айде, да кажем, че
> едни хора са се накрали и са си купили имот. Ама
> повечето са обикновени наемни работници, които в
> даден момент са загубили доходите си. Пък и
> мислите ли, че ако на такъв му вземеш единствения
> покрив над главата, няма един ден няма да превърти
> и да претрепе я ЧСИ, я ухиления тарикат с пари.
> Мръсна е българската душица, много мръсна! Живях в
> чужбина и видях, че може да има и други отношения
> между хората. Жалко, но пак ще се махам! Просто
> тук има твърде много човешка мръсотия! не можещ да
> градиш щастието си върху нещастието на друг!


Ето Грийнбул ви е наливал акъл в главите още лето 2007-мо: [forum.imoti.net]

Има и такива дето са слушали глупостите на "брокери" като камелия от рода на "сега е момента купувайти, иначи ша гу испунити"

А за глупостта и алчността тук във форума доста е изписано.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-30 18:06 от Невидимко.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 18:05:42
Не сам Ками, ама понеже пишеш такива като теб, та предполагам имаш предвид брокерите, само ще вметна

1.Брокерът е посредник, той не продава на 1000 евро, а посредничи някой който купува на 1000 евро да се срещне с такъв, който продава на 1000 евро.

2.Купувачът е този, който отива при кредитния инспектор и казва не колко му трябват, а пита колко най-много може да получи.

3. Трето, но не по-маловажно, по време на така наречения имотен балон, КУПУВАЧИТЕ НЕ БЯХА УБЕЖДАВАНИ, те идваха убедени, драмата беше в липсата на продавачи.

вЕрвай ми, бях там и видях
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 20:40:35
obiknoven balgarin Написал:
-------------------------------------------------------
> Айде, да кажем, че
> едни хора са се накрали и са си купили имот. Ама
> повечето са обикновени наемни работници, които в
> даден момент са загубили доходите си. Пък и
> мислите ли, че ако на такъв му вземеш единствения
> покрив над главата, няма един ден няма да превърти
> и да претрепе я ЧСИ, я ухиления тарикат с пари.
> Мръсна е българската душица, много мръсна! Живях в
> чужбина и видях, че може да има и други отношения
> между хората. Жалко, но пак ще се махам! Просто
> тук има твърде много човешка мръсотия! не можещ да
> градиш щастието си върху нещастието на друг!

Обикновен българин, в голямо заблуждение си. На човек без доходи не мойш му вземеш имотя, само щото е без работа. Имотите се вземат на длъжниците, но те никога не са били техни. Как ще вземеш на някого нещо, което никога не е било негово? Там е разликата и заблуждението ти. Лизинг ли ще е, кредит ли ще е, на изплащане ли ще е, са все имена на нещо, значещо ДЪЛГ! И ако един човек не е разбрал през краткия си живот, че дългът е форма на робство в съвременния свят, то кой му е крив? "Взеха ми партаментя!" ще реве. А че той никога не е бил негов, това осмисля ли го? А га подписва ипотеката, де бля?!
Да ми е жал за кого? За глупакът, дето купуваше безразсъдно с чужди пари, без много да му мисли, или за хилядите, дето спестявайки и живеейки по квартири не можеха да си купят?
Дали г-н "Вземай като ти дават" от рекламата е виновен или глупостта човешка за имотния балон? Всъщност нищо за жалене не е станало. В договорите си пише всичко. Това, което не го пише в договорите, го пише в законите. Щом се е разписал, значи се е съгласил. Ако недоволства има 2 възможности: Или ще си плаща главницата с лихвите, или лихвите с главницата. Продал си е душата на дявола, живял няколко години в мечтаното, а сега дявола си иска неговото. Нещо нередно ли има?
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 21:06:16
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, я се скрий някъде, защото ти беше от тези
> дето убеждаваха хората миналата година да си
> купуват панели на по 1000 евро. Такива като теб са
> едни от главните виновници за положението на
> обикновените хорица, които сега ще останат без
> жилище и със кредити за доизплащане...


Скрий се ти, че ми писна от ревящи, дето все някой им е виновен за решенията, които взимат! Моята работа е да помагам при покупко- продажбата на имоти, както работата на всеки един търговец е търговията да върви. Разбира се, че ще си я върша така, че да се стигне до сделка. Никого не съм извадила от вкъщи с пистолет в тила, за да го водя на оглед. Всички са ме намерили по офертите ми и са инициирали срещите и търсенията. При това, след като са договорили с банкерите принципната сума, която ще им отпуснат. Ако никога не си купувал имот с ипотека, образовай се малко и тогава дудняй! Не знам каква криза и какъв капитализъм ви трябва на вас, сривльовците, че да схванете най- елементарното- за всичко, което правите, отговаряте вие. що не питаш колко малоумника с лизинговани автомобили има? На тях сигурно дилърите са им виновни.......
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 21:14:35
Камелия, права си. Особено в последните 2 изречения. Обаче искам да те попитам нещо. Можеш ли честно, с ръка на сърцето да заявиш, че винаги, ама винаги си защитавала поравно интересите и на двете страни? Не си си затваряла никога окото и не си гледала само сделката, а си работила така, че всеки твой купувач сега ти благодари? И че комисиона ти е бил на второ място, след удовлетворението на клиентите ти?
Сложи си ръката на сърцето, отговори или замълчи. :ami:
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 21:54:37
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, права си. Особено в последните 2
> изречения. Обаче искам да те попитам нещо. Можеш
> ли честно, с ръка на сърцето да заявиш, че винаги,
> ама винаги си защитавала поравно интересите и на
> двете страни? Не си си затваряла никога окото и не
> си гледала само сделката, а си работила така, че
> всеки твой купувач сега ти благодари? И че
> комисиона ти е бил на второ място, след
> удовлетворението на клиентите ти?


ами тя ти е отговорила вече, Scyther:

"Моята работа е да помагам при покупко- продажбата на имоти, както работата на всеки един търговец е търговията да върви. Разбира се, че ще си я върша така, че да се стигне до сделка."

винаги съм бил възмутен от начина по който някои брокери (разбирай 99.99%) се мъчат да препечелят 2-3 хиляди като за целта опропастят един живот или брак. (да, имам познати които са пред развод заради непосилни дългове). сега и милата ми камелия си го признава в писмена форма - целта и е СДЕЛКАТА ДА СТАНЕ! затова и зимата агитираше човек да купува панел в младостите за 1000е/м2. на нея не и пука за клиента - нали той сам бил дошъл...

по същата логика и наркодилърите не са виновни - техните клиенти сами идват и им се молят даже!
камелия, не знам как е възможно да съществуват толкова прости и ограничени хора като теб...

Ками, ако ти се наложи да послъжеш, ще ти дам назаем моето сърце само докато се изповядаш.... Няма да ти се наложи дори да подхлъцнеш , докато се кълнеш в каквото ти дойде на ум...
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 22:03:21
avatar
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, права си. Особено в последните 2
> изречения. Обаче искам да те попитам нещо. Можеш
> ли честно, с ръка на сърцето да заявиш, че винаги,
> ама винаги си защитавала поравно интересите и на
> двете страни? Не си си затваряла никога окото и не
> си гледала само сделката, а си работила така, че
> всеки твой купувач сега ти благодари? И че
> комисиона ти е бил на второ място, след
> удовлетворението на клиентите ти?
> Сложи си ръката на сърцето, отговори или замълчи.

Слагам ръка и отговарям- винаги. Винаги съм защитавала интересите поравно. Не само заради клиентите- те са на второ място. Заради себе си съм го правила. Защото имам семейство и деца. Защото знам как могат да те претрепят за 20лв., а какво остава за хиляди евро.
Винаги съм търсила благодарността и на двете страни- дори и едната да е клиент на колеги. Защото, бидейки доволни те, доволна съм и аз- и като специалист в работата си, и като заплащане. В интерес на истината, после тези хора ме препоръчваха на други клиенти- и продавачи, и купувачи. smiling smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 22:04:38
vivic Написал:
-------------------------------------------------------

>
> ами тя ти е отговорила вече, Scyther:
>
> "Моята работа е да помагам при покупко- продажбата
> на имоти, както работата на всеки един търговец е
> търговията да върви. Разбира се, че ще си я върша
> така, че да се стигне до сделка."
>
> винаги съм бил възмутен от начина по който някои
> брокери (разбирай 99.99%) се мъчат да препечелят
> 2-3 хиляди като за целта опропастят един живот или
> брак. (да, имам познати които са пред развод
> заради непосилни дългове). сега и милата ми
> камелия си го признава в писмена форма - целта и е
> СДЕЛКАТА ДА СТАНЕ! затова и зимата агитираше човек
> да купува панел в младостите за 1000е/м2. на нея
> не и пука за клиента - нали той сам бил дошъл...
>
> по същата логика и наркодилърите не са виновни -
> техните клиенти сами идват и им се молят даже!
> камелия, не знам как е възможно да съществуват
> толкова прости и ограничени хора като теб...


--------------------------
за нейната простотия въпросът е твърде спорен (нямам лична причина да я защитавам - освен чисто пазарната)!
виж,за нечия друга...........съгласен съм *angel*
правилно си отбелязъл отношенията наркозависим / наркодилър !
като за теб понеже си .............ще опростя:
не е луд оня-ядящ по две баници ,луд е другият
--------
вероятно ще репликираш - имаш право да се изходиш за да ти олекне,черпя *drink2*
за Вапцаровата "Вяра" - няма бронебойни патрони
за простотията няма Антивирус ,тя няма цвят,мирис,необоняема и неосезаема е

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход