Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно

Публикувано от Невидимко 
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 22:54:27
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> > Ками, ако ти се наложи да послъжеш, ще ти дам
> назаем моето сърце само докато се изповядаш....
> Няма да ти се наложи дори да подхлъцнеш , докато
> се кълнеш в каквото ти дойде на ум...


Да се знае от днес нататък, че сърцето на г-на Тепавичарова е възчерничко. Единственото средсво да посветлее, е с промишлени количества светло пиво, откъснало се от въпросното, посред лято 2009-то на морето. Стотици форумисти жадно чакат... winking smiley
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:02:43
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Пак ще напиша любимата ми сентенция за средното
> аритметично: "Аз ям свинско- ти, зеле. Според
> статистиката, ние двамата ядем свинско със зеле.
> Съгласен си ли, че е така?"
> Докато ти и хората, мислещи като теб, не разберете
> че няма нищо по- хубаво и спокойно , а и
> професионално от това, да печелиш от свършена
> добре работа, а не за сметка на някого, няма да ги
> стигнем тия, дето все ги даваме за пример.


Ками, като цяло съм съгласен. Но пазарната ситуация се попромени и сега аз ам свинско, а ти зеле. Зелето е малко повкиснато, но пак си е зеле. За пред статистиката, пак ядем свинско със зеле. Вдяваш ли? :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-30 23:15 от Scyther.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:05:34
avatar
Невидимко Написал:
-------------------------------------------------------

> Ми да ти разясня щом като питаш.
> Значи тук в цивилизованият свят всеки си има (ако
> разбира се иска) свой брокер. Комисионната за
> брокера на продавача е толкова по-висока колкото
> по-скъпо се продаде имота и обратното комисионната
> на брокера на купувача е толкова по-висока колкото
> по-ниска цена брокера успее да уговори. Демек
> брокерите сами се надлъгват.
>
> Третата страна е банката, ако тя каже "НЕ" тия
> горните двама са се надлъгвали за чест и слава.

Ами, както и очаквах, и там дето си ти банката решава! Що ли не се изненадваш и що ли не обвиняваш брокерите, ами само констатираш, че си се надлъгвали? Те не разрушават ли семейства като мен? Що не обясниш още по- подробно- белким схвана каква престъпница съм. :]
> Като по цялата верига всичко (до последната
> запетайка) е законово регламентирано и строго
> спазвано и прилагано.
>
> Казват че ипотечният дълг е 100%. Да така е, само
> че това което няма как да знаят в БГ е че това е
> така заради данъчните облекчения (за първо жилище)
> които ги има. (Пример: ако лихвата по ипотеката е
> 5%, то реално поради данъчните облекчения
> ипотекаря плаща около 2%) 2% е горе-долу годишната
> инфлация.
>
> Това е и причината никой да не купува първо жилище
> със собствен капитал.
> Но ако тези данъчни облекчения бъдат премахнати
> съм сигурен, че около 70-80% са в състояние
> веднага да изплатят ипотекета си в брой.
>
> Това е в общи линии ситуацията тука, но не виждам
> какво общо има това със ситуацията в БГ която в
> момента а и за съжаление през идващите месеци ще е
> трагична.


Явно, не виждаш, та да ти напомня! Световната криза тръгна от САЩ- от вторичните ипотеки. Оказа се, че това са ипотеки, отпускани на принципа "па,па,па"- без купувачите да са обследвани за доход и поради това, с доста по- високи лихви. Та, тези хора гръмнаха- не можеха да си плащат ипотеките. Срамота е аз да ти разяснявам нещата след като ти живееш там. Колкото до способността на длъжниците да извадят пари в брой, че да платят- тя се видя. Щом назначават специални пазачи за кварталите с обезлюдени къщи.
Ситуацията има доста по- малко общо с тази в България- тук сътресението е в по- малък процент. По причини, които са дъвкани многократно. Това, че на някого му харесва чувството на безизходица и уплах от загиване, не променя нещата.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:20:52
камелия Написал:
> Докато ти и хората, мислещи като теб, не разберете
> че няма нищо по- хубаво и спокойно , а и
> професионално от това, да печелиш от свършена
> добре работа, а не за сметка на някого, няма да ги
> стигнем тия, дето все ги даваме за пример.

Когато хората като мен ги разберат тия неща, ще осъзнаят, че не им е необходим брокер да си купуват чорапи, телевизори, автомобили или апартаменти.
Ти какво ще правиш зимъска, си е твоя работа.
Аз и хората, разсъждавайки като мен ще ядем свинско, а ти и брокерите като теб - зеле.
Като цяло всички ще ядем свинско със зеле.

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:28:47
Нещо смислено в края на краищата никой ли няма да се престраши да напише в тая тема??? От 8 страници,седем и половина са глупости...
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:34:19
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:38:06
avatar
Леле колко мъка има при сривлюфците.
Пазара на НИ не е за стотинкаджии.
Що не си грабнете некоя пластмасова Арианка и да се успокоите.
Па дано е останало и от прасйето в бурканче.
А НЕ СЕ МЪЧЕТЕ.
И да ни ви фане шефут че подрасквате през работно време че привечер съфсем изкуфехте.
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:41:28

След вечерята - свинско със зеле - черпя ви по един сладолед... :]

[www.vbox7.com]
Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:43:37
avatar
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------

> Когато хората като мен ги разберат тия неща, ще
> осъзнаят, че не им е необходим брокер да си
> купуват чорапи, телевизори, автомобили или
> апартаменти.
> Ти какво ще правиш зимъска, си е твоя работа.
> Аз и хората, разсъждавайки като мен ще ядем
> свинско, а ти и брокерите като теб - зеле.
> Като цяло всички ще ядем свинско със зеле.

Бъркаш и светът около теб го доказва. Хората с пари искат някой да оцени способността им да ги печелят и да властват чрез тях. Затова наемат "обслужващ" персонал. Да върши това, което не разбират, но и да могат да демонстрират превъзходството си. И си плащат с кеф- така показват колко са над плебеите, дето цепят стотинката на две.
Хората като теб, ако разберат, че няма как да отидат в завода за чорапи, за да си купят директно , нито в този, произвеждащ телевизори, нито в автомобилния, щото са на другия край на света, ще се светнат, че всичко е вързано. Имат ли едните работа, ще имат всички по веригата- до купувача. Като нямат те, ти също ще бъдеш съкратен, или ще фалираш, щото няма кой да купува твоя труд.
Тогава ще мечтаеш за зелето, ама и него няма да имаш. А брокерите ще са си намерили друга ниша- както аз направих. И пак ще ядат месце, дори и да е половин порция. Щото не мечтаят нито те, нито Вуте да се върнат в ерата на " направи си сам", а искат той да спечели достатъчно от това, което му е специалност, та да плати с кеф на тях за това, което на тях им е специалност.
По- достъпно не мога да го обясня.

Re: обявите за продажбите при частните съдебни изпълнители са се увеличили двойно
30-06-2009 - 23:45:21
Давам магазин 16 кв/м в Русе под наем. Нов търговски център, кв. Родина, непосредствено до входа на търговския център, климатик, вода. 200 Е/месец.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход