Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!

Публикувано от Valia11 
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 17:44:58
Quote
drakkar
След новините за Япония и Латвия, ето и ситуацията в Гърция: "Към „тотална катастрофа“ върви гръцкият пазар на имоти"

"В някои региони сделките с имоти са се понижили с до 70% от началото на кризата, като има случаи, в които собствениците се затрудняват да покриват дори и данъците на имотите."

Цялата новина тук: [www.investor.bg]

:]

Гърците бяха и са по-набалончени и от нас. Разни задръстени имоти по моретата на кучето в гъза в някое заспало село бяха по 2500-3000 евро метъра. Айде стига бе.
Тяхната "катастрофа" я живеем от две години насам, бъди така добър да вникнеш в цифрите, не само да се радваш по валсодарски. Така че нищо ново не казваш.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 17:51:04
Quote
PER0
Оставете имотите иде Края на света Сблъскване с друга планета, извънземни, изригване на вулкан, избухване на слънцето,изместване на магнитните полюси, трета световна война, терористичен акт, глобално затопляне - абе кой каквото му сака това да си избере, но само по едно, не може по 2 или повече. Кой купил имот, купил, кой не е купил -в някой следващ живот

Сега е момента да теглиш дебел кредит с 1 година гратисен период и 1 година съдебно производство и лайф,лайф,лайф до края на света през 2012 г.-после кой-откъдето е!winking smiley
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
12-01-2011 - 14:34:56
avatar
Quote
paio
Quote
ASSETION
(с други думи - когато пръдне гущера) - можели научно обосновано да ми се обясни откъде произлиза репликата ? Че ми прозвуча заинтригуващо smiling smiley
Репликата идва от небезизвестния научно доказан факт , че гущер пърди извънредно рядко!! Учени от БАН в течение на 17 години са експериментирали с два екземпляра , като за целия период (17г.) единия е пръднал след ядене на боб (насилствено, гущер боб не яде) а другия се е изпуснал след като е ял храна от топлата витрина на Била ! По непотвърдени данни и двата гущера преди това са се уригнали!

Това е!

[www.vbox7.com]
виж след 30-тата секунда :}:}:}:}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
12-01-2011 - 15:06:01
Ето доказателството!!! Тезата на Додо беше, че може да има ЪП когато гущер се изпусне............Сега може да очакваме сериозна промяна в посоката! Но не е много сигурно, може клипчето да е монтаж на СРС от частно лице, целящ дискредитирането на гущера.........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-12 16:09 от paio.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
14-01-2011 - 12:11:24
avatar
виждам, че някой хора тука са се хванали за пръднята на гущера, като сигнал за ЪП smiling smiley
По същия начин изглеждат и медийните изяви през ден, на строителчета, брокерчета и банкерчета
за да ни убедят в това smiling smiley

Относно имотите по българските курорти цена от 250 Е на квадрат за обзаведено са вече нормални и никой не се напъва да ги ооспорва
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
14-01-2011 - 13:14:44
Quote
ASSETION
Quote
paio
Quote
ASSETION
(с други думи - когато пръдне гущера) - можели научно обосновано да ми се обясни откъде произлиза репликата ? Че ми прозвуча заинтригуващо smiling smiley
Репликата идва от небезизвестния научно доказан факт , че гущер пърди извънредно рядко!! Учени от БАН в течение на 17 години са експериментирали с два екземпляра , като за целия период (17г.) единия е пръднал след ядене на боб (насилствено, гущер боб не яде) а другия се е изпуснал след като е ял храна от топлата витрина на Била ! По непотвърдени данни и двата гущера преди това са се уригнали!

Това е!

[www.vbox7.com]
виж след 30-тата секунда :}:}:}:}

кааааак може да сте такива ИДИОТИ! съдрах се от смях :}

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
14-01-2011 - 21:41:54
avatar
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат
деца за сега не включваме
почивки и волни излети също
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход