Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!

Публикувано от Valia11 
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
26-12-2010 - 21:41:58
avatar
Тинки,
един жокер от мен. Ще растат цените на всичко, което се плаща кеш, баз да ползваш кредити. Храна, горива и др. от първа необходимост. Все по-голяма част от доходите ще отива за тези неща и все по-малко ще остава за имоти. Цените на имотите трябва да се наместят спрямо доходите на хората.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
26-12-2010 - 21:45:19
avatar
Quote
drakkar
Тинки,
един жокер от мен. Ще растат цените на всичко, което се плаща кеш, баз да ползваш кредити. Храна, горива и др. от първа необходимост. Все по-голяма част от доходите ще отива за тези неща и все по-малко ще остава за имоти. Цените на имотите трябва да се наместят спрямо доходите на хората.
............
Така е все повече от доходите ще отиват за всекидневни харчове. За имотите раздават кредити, но само на благонеждни купувачи, не на такива с дим у г..а:]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 00:18:40
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Латвия, Япония все ектремни примери единствени от 205 държави които са любими на сривльовците, но мълкат като пукели за Сингапур, Китай и Великобритания примерно, където растежа си е нон стоп. Както и в повечето държави.

Слезте на земята бе...

"България с най-голям спад на строителните дейности в ЕС"
"Ирландия, Литва и България с най-голям спад на жилищните цени"
"България с най-голям спад в ЕС на промишленото производство"
"България с най-голям спад в наемите на магазините в света"


Това са все заглавия на статии от тази година! България е по-екстремен пример и от Латвия и Япония, май...

Да добавим и:
"България с най-висока смъртност и най-голям демографски спад в ЕС"

за да получим и малко представа за бъдещето.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 00:31:48
Quote
dodo2
Quote
СТОПАНИН ... .
Латвия, Япония все ектремни примери единствени от 205 държави които са любими на сривльовците, но мълкат като пукели за Сингапур, Китай и Великобритания примерно, където растежа си е нон стоп. Както и в повечето държави.

Слезте на земята бе...

"България с най-голям спад на строителните дейности в ЕС"
"Ирландия, Литва и България с най-голям спад на жилищните цени"
"България с най-голям спад в ЕС на промишленото производство"
"България с най-голям спад в наемите на магазините в света"


Това са все заглавия на статии от тази година! България е по-екстремен пример и от Латвия и Япония, май...

Да добавим и:
"България с най-висока смъртност и най-голям демографски спад в ЕС"

за да получим и малко представа за бъдещето.


Още някакъв апокалиспис да предречеш? И защо цените още не са по 750 евро в "Иван Вазов".
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 00:32:55
Дано Новата 2011г. донесе на всеки сривльо по едно жилище, макар и в Модерно предградие. Да спрете да ревете по форумите.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 00:45:29
avatar
Само цитирам заглавия, нищо още не съм предрекъл. smiling smiley
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 00:46:58
Е, няма нужда, сега видях, че Куку някакъв се е появил, той си ги прави прогнозите и без други сривльовци, нали е някаква култова фигура.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 01:13:26
Quote
Imotko
Е, няма нужда, сега видях, че Куку някакъв се е появил, той си ги прави прогнозите и без други сривльовци, нали е някаква култова фигура.
Не отблъсквайте емигрантите! Много скоро те ще са основните потенциални купувачи! Този Куку не го познавам, но и аз съм на мнение, че 90% от обявените имоти на практика са непродаваеми по ред причини. Аз не бих купил жилищен имот. Наскоро купих на супер цени машини за бонд и дограма от една фирма в ликвидация. Това смятам за по-разумно.Миналия декември продадох един имот с ипотека. Загубих 11000е. с глоба предсрочно погасяване. Живея под наем в центъра на голям град. Имам голяма къща на 6км. от града, но отоплението и неудобството от пътуването на семейството ми и разходите са много по-големи от наема и разходите в центъра. Съобразил съм го главно с училището на детето.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 01:13:55
avatar
С куку не мога да се меря по катастрофизъм, но е глупаво да се отрича вероятността за това което пише. Може да е малка, но я има.

Плюс това вероятността си расте. Едно време нали си бях измислил коефициент qкуку - вероятността прогнозата на куку да се сбъдне.

Колко е според теб така на око тази вероятност - да се срине тотално икономиката ни, като свърши резервът, никой не ще да ни купува облигациите и въведем разменната търговия? (При разменна търговия не се издават фактури и не се дължат данъци winking smiley )
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 01:16:04
Quote
paio
Quote
Imotko
Е, няма нужда, сега видях, че Куку някакъв се е появил, той си ги прави прогнозите и без други сривльовци, нали е някаква култова фигура.
Не отблъсквайте емигрантите! Много скоро те ще са основните потенциални купувачи! Този Куку не го познавам, но и аз съм на мнение, че 90% от обявените имоти на практика са непродаваеми по ред причини. Аз не бих купил жилищен имот. Наскоро купих на супер цени машини за бонд и дограма от една фирма в ликвидация. Това смятам за по-разумно.Миналия декември продадох един имот с ипотека. Загубих 11000е. с глоба предсрочно погасяване. Живея под наем в центъра на голям град. Имам голяма къща на 6км. от града, но отоплението и неудобството от пътуването на семейството ми и разходите са много по-големи от наема и разходите в центъра. Съобразил съм го главно с училището на детето.

Като 90% от имотите са непродаваеми, тая дограма с новите машини дето ще я правиш, вкъщи ли ще си я слагаш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход