Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!

Публикувано от Valia11 
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 19:18:50
Quote
dodo2
Точно така, сега ако ти опре ножа до кокала, можеш да продадеш на произволна цена, просто си бил късметлия, да си купиш нещо на едновремешни цени. Например 149 евро/м2. За това става въпрос.

А някой "имотен инвеститор" изпуснал влака, по-добре да си тегли въжето, или да зареже всичко и да бяга в Южна Африка.

Мога, но няма да продам на произволна цена, защото това означава някой друг да се възползва и да направи "удара ". А и защо да се лишавам от нещо, което ми носи някакъв регулярен доход? Ако имам нужда от пари въобще не е необходимо да продавам, има толкова други начини за това. И доматите при желание могат да се продават за 2 ст килото, ама такива идиоти не съм видял
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 19:29:24
avatar
Е ,кой е този изпуснал влака? Досега виждам години наред пишат сривльовци некупили. Хайде кажете вие кво търсите в този форум? Никой не е дал смислено обяснение освен това, че чака да паднат имотите! Докога ще чака? Някои чакат вече по 7-8 години! Ако някой е създал семейство да кажем на 25, сега е на 33. Докога ще чака, без да му се разпаднат мечтите?eye popping smiley
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 19:37:28
avatar
Quote
PER0
Quote
dodo2
Точно така, сега ако ти опре ножа до кокала, можеш да продадеш на произволна цена, просто си бил късметлия, да си купиш нещо на едновремешни цени. Например 149 евро/м2. За това става въпрос.

А някой "имотен инвеститор" изпуснал влака, по-добре да си тегли въжето, или да зареже всичко и да бяга в Южна Африка.

Мога, но няма да продам на произволна цена, защото това означава някой друг да се възползва и да направи "удара ". А и защо да се лишавам от нещо, което ми носи някакъв регулярен доход? Ако имам нужда от пари въобще не е необходимо да продавам, има толкова други начини за това. И доматите при желание могат да се продават за 2 ст килото, ама такива идиоти не съм видял

Е ти няма да продадеш, но друг с нож до кокала ще продаде. Това е и причината цените да падат. Има 3 милиона жилища, но благодарение на 30000 продажби хвръкнаха петорно. Сега по същата причина се сриват. Т.е. два милиона деветстотин и седемдесет хиляди просто седят и зяпат и или се кефят, че били станали богати от нищото, или ронят сълзи, че цената на имота им пада.

Ей го на - собственикът на панелка е точен пример за това.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 19:59:24
Нека да продават!! Макар че вече почва четвърта година откакато чакаме това да се случи. Аз самият съм кандидат да купя. И както неведнъж съм казвал тарикат е българинът и от много тарикатщина ще си стои безимотен, важното е да се прекара другия. А другите дето не са толкова тарикати ще имат по няколко имота. Щото като тарикат все гледа да нагласи нещата по своята собствена заплата, пък те нещата не стават така
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 20:26:22
avatar
Сега ще кажа за мен. Понеже насъбрах имоти и реших да продам една панелка преди 2 години. Сега се отказах да я продавам за смешната цена от Е40 000 и реших да не я продавам през следващите 10 години, пък сривлетата нека реват здраво през това време. Боли ме фара. Да падне както предричат най-злобните от тях, пак няма да им я продам. Да зеленеят ако искат. Аз не съм техният.:]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 20:38:04
avatar
Събрал си имоти ти, един "магазин" от 10 квадрата в краен квартал заедно с брат ти и събрал бил имоти smiling smiley
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 20:48:15
avatar
Quote
dodo2
Събрал си имоти ти, един "магазин" от 10 квадрата в краен квартал заедно с брат ти и събрал бил имоти smiling smiley
.............
Това е един от придобитите ми имоти в края на 2009г. Нима мислиш, че ще се хабя за 10кв.м да чакам ъп?
Проблема е че инерцията е голяма и от тогава съм придобил още 3 различни вида имоти, включително ЗЗ.
Дори и чак във втората половина на 2011г. да дойде ъпа, на мен нищо няма да ми се е случило, но на срильоооооооооооо може половината да са фира:]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 20:56:55
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
...Понеже насъбрах имоти и реших да продам една панелка преди 2 години. Сега се отказах да я продавам за смешната цена от Е40 000 и реших да не я продавам през следващите 10 години, пък сривлетата нека реват здраво през това време. ....:]

Що си мислиш, че си единствения продавач на панелка ?! Има 130 000 новопостроени апартаменти в София + вмирисаните панелки като твоята. Разходи се вечер с колата, ако имаш пари за бензин естествено :] и виж колко тъмни прозорци има из новите кооперации. Избор голям, аз пък точно твоята не я ща. Без да съм я гледал :]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 21:04:12
avatar
Quote
drakkar
Quote
СТОПАНИН ... .
...Понеже насъбрах имоти и реших да продам една панелка преди 2 години. Сега се отказах да я продавам за смешната цена от Е40 000 и реших да не я продавам през следващите 10 години, пък сривлетата нека реват здраво през това време. ....:]

Що си мислиш, че си единствения продавач на панелка ?! Има 130 000 новопостроени апартаменти в София + вмирисаните панелки като твоята. Разходи се вечер с колата, ако имаш пари за бензин естествено :] и виж колко тъмни прозорци има из новите кооперации. Избор голям, аз пък точно твоята не я ща. Без да съм я гледал :]
......................
Е, щом не я щеш няма да ти я продам. Търси между другите 130 000. Ако започнат да се качват цените им да не ме държиш отговорен мене? Ще ти дам 5% отстъпка само от носталгия, че съм си писал с теб. Иначе дерзай. Весела коледа и Весела Лечева! Малко съм вкарал и всички ми се чудят, че пиша на клавиатура, даже некои по-пияни от мене мислят, че свиря на пиано, а то си е на пияно:}
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
25-12-2010 - 21:21:49
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
dodo2
Събрал си имоти ти, един "магазин" от 10 квадрата в краен квартал заедно с брат ти и събрал бил имоти smiling smiley
.............
Това е един от придобитите ми имоти в края на 2009г. Нима мислиш, че ще се хабя за 10кв.м да чакам ъп?
Проблема е че инерцията е голяма и от тогава съм придобил още 3 различни вида имоти, включително ЗЗ.
Дори и чак във втората половина на 2011г. да дойде ъпа, на мен нищо няма да ми се е случило, но на срильоооооооооооо може половината да са фира:]

Ти живееш в странни филми. Оттогава не си купил никакви други имоти. А с 5 квадрата идеални части от "магазин" да се гордееш, е леко смешно. А гледам в инвестора ти се връзват и си мислят, че си някакъва голяма работа.

90% от хората по форумите са за психиатър.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход