Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!

Публикувано от Valia11 
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 01:21:55
Тръгват програмите за саниране на държавните сгради. Бонд, дограма и външна изолация вървят в пакет и са добра комбинация. Аз съм един от големите в тая сфера. Лека нощ!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-27 01:23 от paio.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 06:56:59
avatar
Quote
paio
Quote
Imotko
Е, няма нужда, сега видях, че Куку някакъв се е появил, той си ги прави прогнозите и без други сривльовци, нали е някаква култова фигура.
Не отблъсквайте емигрантите! Много скоро те ще са основните потенциални купувачи! Този Куку не го познавам, но и аз съм на мнение, че 90% от обявените имоти на практика са непродаваеми по ред причини. Аз не бих купил жилищен имот. Наскоро купих на супер цени машини за бонд и дограма от една фирма в ликвидация. Това смятам за по-разумно.Миналия декември продадох един имот с ипотека. Загубих 11000е. с глоба предсрочно погасяване. Живея под наем в центъра на голям град. Имам голяма къща на 6км. от града, но отоплението и неудобството от пътуването на семейството ми и разходите са много по-големи от наема и разходите в центъра. Съобразил съм го главно с училището на детето.
..................
Защо ти се наложи да продадеш ипотека? Толкова ли не можаха да ти помогнат форумните приятели царе на кеша?:cry:
Май и кеша им е вируален, колкото и мечтите за собствен имот:]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 07:02:48
avatar
Ти още по пижама.. поне изми ли си очите и зъбите smiling smiley
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 09:09:46
Quote
камелия
Quote
batko

Toгава за такива писания гонеха от форума.Незнам как това не е изтрито.Човека в момента е с трети ник в този форум

Нищо подобно! След много предупреждения заради цинизми и обиди, гонеха. Та, затова "човекът" е с трети ник.
Ерата на активните борци отмина- преди 20г.
Весела Коледа!smiling smiley
Kaкичко тогава гонеха и за въпроси от рода ти би ли дала на някого 3000 евра за две разходки до един апартамент?Но ти така и не отговори на този въпрос.Весела Коледа и на теб и бъди по смела отговаряй на неудобните въпроси
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 14:38:31
avatar
Понеже графиката на Японския балон пораздразни форумните ъпъри, ето и графика за положението в Латвия. От 1620 евро/м2 до 404 емро/м2. Поради отричане на реалността от Бг продавачи и брокери, не отричам възможността спада тук да е по-голям, примерно някои имоти да струват до 10% от това, което е платено за тях по време на бума. 2011 ще е по-лоша от 2009 и 2010 взети заедно !


Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 14:45:02
Quote
dodo2
Колко е според теб така на око тази вероятност - да се срине тотално икономиката ни, като свърши резервът, никой не ще да ни купува облигациите и въведем разменната търговия? (При разменна търговия не се издават фактури и не се дължат данъци winking smiley )

Много си далеч от истината. При разменната търговия (някои я наричат бартер) се издават фактури и се плащат данъци. Иначе как ще обясниш при една евентуална проверка къде ти е стоката, която си купил с документи и откъде се е взела тази другата стока без документи.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 14:48:00
Quote
paio
Тръгват програмите за саниране на държавните сгради. Бонд, дограма и външна изолация вървят в пакет и са добра комбинация. Аз съм един от големите в тая сфера. Лека нощ!

Успех.
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 15:59:38
avatar
След новините за Япония и Латвия, ето и ситуацията в Гърция: "Към „тотална катастрофа“ върви гръцкият пазар на имоти"

"В някои региони сделките с имоти са се понижили с до 70% от началото на кризата, като има случаи, в които собствениците се затрудняват да покриват дори и данъците на имотите."

Цялата новина тук: [www.investor.bg]

:]
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 17:03:08
Оставете имотите иде Края на света Сблъскване с друга планета, извънземни, изригване на вулкан, избухване на слънцето,изместване на магнитните полюси, трета световна война, терористичен акт, глобално затопляне - абе кой каквото му сака това да си избере, но само по едно, не може по 2 или повече. Кой купил имот, купил, кой не е купил -в някой следващ живот
Re: Който може да се спасява - Имотите СЕ СРИВАТ!!
27-12-2010 - 17:35:06
avatar
Quote
Пламен Николов
Quote
dodo2
Колко е според теб така на око тази вероятност - да се срине тотално икономиката ни, като свърши резервът, никой не ще да ни купува облигациите и въведем разменната търговия? (При разменна търговия не се издават фактури и не се дължат данъци winking smiley )

Много си далеч от истината. При разменната търговия (някои я наричат бартер) се издават фактури и се плащат данъци. Иначе как ще обясниш при една евентуална проверка къде ти е стоката, която си купил с документи и откъде се е взела тази другата стока без документи.

Ами изял си я. Няма да правят експертиза на акото. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход