Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идва момента на зловещата истината !!!!

Публикувано от Realist 
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 09:49:25
1.Спрат ли кредитите и цените на имотите ще тръгнат надолу

2.Не спрат ли кредитите цените на имотите пак ще тръгнат надолу

В първия случай това ще е в рамките на 6-12 месеца

Във втория в рамките на 1-2 години. Но в този случай ще изпитаме проблемите на Американците от последните няколко месеца.


Така че 'стягайте' коланите, ралито свърши
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 10:09:36
"Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Емил Хърсев: Световните кризи не спират растежа у
> нас
>
> - А ще има ли понижение на цените на имотите?
>
> Възможно е........................................................................................................................... При това положение нормалният човек приема загубата и бяга, за да не понесе още по-голяма загуба."

Ама, че определение е изпраскал :} .
Я да видим тука : [www.largo.bg]
Даа........ , нали не трябва да ни учудват масовите статии наблягащи на темата за повишението на НИ.Ама много интереси се въртят тука :ami:
Пак ли този човек Хърсев???
24-04-2008 - 10:31:56
avatar
Аз ако бях на негово място тактично щях да избягвам въпроси свързани с недвижимите имоти и техните цени в България. Този човек е един от хората, които дадоха през последните 4-5 години потресаващо неверни прогнози за тренда на цените.
И то е ясно - срам няма ама поне като си се изложил многократно би било морално да си замълчиш, но човека работи като консултант и има изгода да всява паника...smiling smiley
Пишат се от началото на годината НЕВЕРОЯТНИ глупости за тренда на цените.
То не са фондови борси, то не са инфлации, то не е сваляне на бордове, то не кредитна криза с увеличение на лихвите с 0.4%, която направо карала хората да умират на място...

Излагацията е много голяма.

Фактите са, че май освен Банско при това не в цялото Банско задържане на цени няма...
Чета тук някакви статистики, че цените в София били само с 2-3% на горе обаче това явно е доста усреднено, защото моите наблюдения са за доста по-висок ръст особено в ниския клас.

Чета и някаква тема "ИДВА МОМЕНТА НА ЗЛОВЕЩАТА ИСТИНА"

Така е момента дойде още малко след 1-ви януари когато пазара спеше зимен сън - още тогава стана ясно, че никой няма зор да продава, а сега когато се купува никой няма зор да сваля цената си... Но изглежда на около 30% от форумните посетители ще им трябват още 3-4 месеца за да осъзнаят, че глупостите, които се пишат денонощно от групичка форумци няма да се сбъднат никога.

Виждам, че вече прогнозите за краха стават все по-дългосрочни - първо бяха за началото на тази година - е то мина крах няма, а напротив има ръст, а сега отиват прогнозите за драма направо за есента, ще дойде и тя обаче и понеже някои започнаха да се усещат направо вече дават прогнози за догодина...догодина щял да бъде големия крах...мдааааааа, а догодина същите хора сигурно ще ръсят прогнози за по-по-по-по догодина и така докато има за какво да си спорим във форумаsmiling smiley

Успех на чакащите winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 14:55:13
avatar
"На тези процеси им е нужно време да се развият!"

Сигурен бях winking smiley Време е относително понятие - време е 6 месеца, време е и 6 години време е и 16 години smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 15:05:47
avatar
Е как да не са се разбързали я виж половината форум спами денонощно с теми за кредитната криза в щатите и как нямало и нас да ни подминело, долара, борда, бфб, инфлацията, потопа, краха, златото вървяло на горе имотите на долу...

Хората бързат да удари "300 евро за топ локейшън" на кв.м а ти пък сега "никой не бързал" е как може такова нещо confused smiley :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 15:12:36
avatar
:} :} :} :} :} :}
Аз не съм по споровете доскучаха ми вече, а и винаги прерастват в лична караница.
Оборвай ме няма проблемиsmiling smiley Мен можеш да ме обориш - фактите обаче не можеш smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 15:27:48
avatar
Я ми прати тази оферта на лично съобщение, че имам търсене за такова нещо winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 15:39:58
avatar
Давай и другата тази дето ми я прати не е нищо особено sad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 16:51:55
avatar
Я вземи ги поразгледай тези 3-4 и да вземеш и да им се обадиш за да разбереш реалността каква еsmiling smiley Ако имаше за какво да почерпя няма проблеми, но готово ново строителство с акт 16 напълно завършено в Младост за...колко каза там 850 евро нещо не виждам...панели за ремонт с комисион от купувача може...ама ти за нещо друго писа...winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
24-04-2008 - 17:21:39
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Гледам и тук си ми отговорил... само да уточня -
> писах, че има по 900 и нещо евро... отделно тия
> дето са с пусков срок 12.2008!
>
> Да сме точни в цитатите. После да няма... ма аз
> едно казах, ти друго... че обикновено точно така
> почват разправиите!

Така е прав сиsmiling smiley
ок дай да видим тогава "екстрите" като:

"теракот, латекс, паркет, вътрешни MDF врати, алуминиева дограма, с налично окабеляване. В цената на апартамента се включва и мазе."

Мазе има почти винаги, дограмата наистина обикновенно е пвц, а в случая е алуминиева, но има много спорове дали тя е по-добрата... Латекс, паркет и плочки в банята...ти на колко го оценяваш товаsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход