Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идва момента на зловещата истината !!!!

Публикувано от Realist 
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 03:10:55
Голяма грешка правиш, че четеш български издания! Даже и за рисърча ти не стават!
Алгоритъма, който се прилага в БГ отдавна е известен, не се дразни, а го приеми като факт - не става за муза!
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 03:24:46
глей са Парцалев,в случая рисърча не е за икономическата обстановка в бг.нея я знаеме всички.тва вече е прайз ин новина.
рисърча е строго научноизследователски и предимно се опитвам да свържа олигуфренията на мишките към то някакъв индекс-например-улигофрения спрямо професионализъм(роднински връзки,партийни заслуги ).
също както Р/Е модула.напоследък откривам и нови зависимости,характерни за професионализъма-като брой пластични операции или нетно тегло на силиконов имплант,които рефлектират в/у професионализма на мишките.
разбираш ли ме?намериш ли скритите зависимости ,ще знаеш как ще рефлектират на бъдещето на мишата дупка(БФБ).
за сега съм намерил вариант за спасяване на ПИБ и смятам да помогна на българия,като
ги светна как да си вдигнат професионалното ниво.и аз съм патриотично настроен и ще помагам с квото мога.
искаш ли да знаеш перфектното за мен решение за излизането на ПИБ от загубата на ликвидност и изяждането на задължителния й резерв,дето от БНБ се правят на приятно разсеяни и си траят?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 09:58:30
Според мен тепърва в БГ предстои голямото междубанково поглъщане, така че скоро няма да има застрашени банки, тъй като изобщо няма да ги има!
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 10:16:01
не мога да разбера що за празнословие се вихри тук ?!?!
"майстори" , чираци и цървули на едно място..........това го има само в БГ.
оставете ги банките на мира
Асене-ако искаш да помагаш-просто напусни този форум - с такива "патриоти" като теб
по-добре без патриоти - БГ малоумници дал господ , що ни трябват и усовски.
ти си като малко дете,което си играе с кибрит в склад с бензин - сещаш ли се,осъзнаваш ли го ???

ако беше майстор щеше да разбереш речта на Трише от миналата седмица или поне да си отговориш къде е кризата в УСА или в ЕВРОЗОНАТА (под секрет ти казвам-кризата беше създадена за всички кредитополучатели , сещаш ли се къде го отнесоха !)
КАКТО КАЗВА ЕДИН ПОЗНАТ: БАНКИТЕ ДАВАТ , ДАВАТ па накрая почват да ПРИБРАТ !!!
УСАта направи през "кризата" експорт за милиарди-ЕВРОЗОНАТА започна заден ход - сещаш ли се този крос Евро/Долар кого облагодетелства ?

[money.ibox.bg]

Парцалеф,що му обръщаш внимание на този и подобните му-нека се "АНАЛизират" помежду си .
БГ банките направиха пари през тези 7-8 месеца от ралито на еврото , сега след като са "ожънали" шашкъните могат да укротят ръста на кредитиране.

АСЕНЕ , ако не разбираш ролята на медиите в цялата работа - иди в някой форум на ШОК или ЧУК ЧУК
ти си типичният българин - разбирач / деструктивен,злобар и пр
ако беше спекулант-простено ти е но ти си просто.............



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 10:29 от андрешко.
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 13:23:23
важно е човек да знае,че за нормална теза е нужно гледните точки да са повече от една.Останалото идва с разсъждения , с потвърждения,с отрицания........
крайните мнения без аргументи са само крайни мнения-
ако прибавим и някои задължителни условия-истината е готова.
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 20:57:00
avatar
Пегъзи(андрешко), нямаш умора, Пегъзи :} :} :}
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 22:06:05

Преследва ме натрапчива мисъл. Под псевдонима "Андрешко" се крие самият Орешарски.
Академичния стил ,с който Орешарски омая бургаските пенсионери че пенсионерите от цял свят, включително американските могат да им завиждат за порасналото им благосъстияние не се различава много от академичния стил на Андрешко, с който даказва че икономиката, банките, строителния.........ба....баал.....бизнес процъвтяват и колко опасно е за БГ едни лоши хора на 10000 км от БГ да се разхождат с кибритче в бензинов склад.
Драги ми Андрешко, да обясняваш на 70 % от българите, които блъскат по офиси, строежи, на полето (има и такива), в болници с едната идея да осигурят насъщния, че българина богатее и Бг върви нагоре е все едно да извикаш майстор да ти поправи пералната, а той с лист и молив да ти развие закона на Ом в диференциална форма и да ти обясни че пералната ти е ОК, т.е. нещо си се объркал. Станахме за посмешище в Европа: Предпазни клаузи, отрязване на парите по САПАРД-най-жизнено необходимата за БГ програма . Тепърва ще се види какво сме загубили. Вечните мечти(мераци) да бъдем пълноправни в Европа се осъществиха с бонус-буквално потекоха реки от пари за да ни изправят на крака. И какво е получи? Ганьо си наплюнчи пръстите и рече: Глей са кво става. И какво стана : резултата е налице- измекярите на Европа... Началните ни позиции бяха като тези на Ирландия и Португалия. Явно имаш голям страх на откачалките от УСА щом си решил че само те с едно кибритче могат да ни докарат всичко това....
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
29-04-2008 - 01:51:10
ето му я физиономията:

[www.monitor.bg]
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
29-04-2008 - 02:04:28
Имаше една дискусия тука какво може да се купи с 20 000 евро.

Ето и отговора:
Берлин е все по-привлекателен с ниските цени на имотите.Апартамент в германската столица може да се купи и за 20 000 евро

[www.dnevnik.bg]
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
29-04-2008 - 02:09:13
Спиридоне,
много бъркаш, особено за ирландците!
Те са онези, които са градили САЩ и то предимно в силовите структури още от 1860г.
Едва когато Клинтън посети Ирландия и даде зелена светлина на капитала се получи днешната Ирландия. Т.е. техния капитал, който е спечелен в САЩ се прехвърли като цунами върхи днешна Ирландия, което върна много ирламдци по родните им мвста!
Аз лично смятам, че това ще се случи и с българите до 15 г.!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход