Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идва момента на зловещата истината !!!!

Публикувано от Realist 
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
27-04-2008 - 23:46:48
Здрасти,

Ами напоследък май само из Европа се движа.

Проверих за инструмента, няма ликвдност още в опциите му - много заден контракт е за сега и спредовете ще са големи, даже и да пуснат опциите. Остава си форекс фючърса само, което не е лоша алтернатива само по себе си също. Символа му е ECU8. Ето линк:


EUR/USD futures

Мисля че е по-цивилизована алтернатива от спот форекса. Разликата обаче не е чак толкова голяма защото пак си marked to market.






Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 00:00:24
Quincunx-имаш лична поща



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 01:01 от acen1975.
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 01:12:34
Малеее, малееее. Баш по великден тук едни симерят оная работа!
Машалллааахх! Кой е по-по-по-най! А пък на един му се привиждат и мишлета!!!!
Господи, мили Боже, прости им!
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 01:28:30
Парцалев,дали съм дразнител?и то професионален......разбира се в африката вие от шега не разбирате.....прибра ли се в бг,или още си в пустинята?
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 01:42:24
Още не съм се прибрал, тук се говори за нови находища, та не се знае....!
А ти що не пробваш таланта си в някой сценарий. Мисля , че ще се получи. Хумура ти е далеч от английския, но затова пък си майстор в сарказъма!
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 02:10:30
проблема при мен е, че ми трябва стимул(муза).ако нямам такъв-нямам и материал над който да работя.......а тези форуми са перфектния материял.като бижутер съм....само че ми трябват бисери,които да ги превръщам в бижута.
какво е бижутера,ако няма бижута,над които да се труди?
са,ти кат пуснеш някой бисер и много хора не му виждат реалната цена.и тук идвам и аз-подхващам ти бисера и го обработвам-заглаждам го,лъсвам го да блести повече,и накрая ако трябва го слагам и в специално направено кулие(постинг) и така масовия потребител започва да проявява по голям интерес....

бог съм в бижутерийния бизнес,но без бисери,които да превръщам в бижута,оставам без работа.
ми представи си го папазов,кво ще стане с него,ако борсата стане безинтересна(каквато вече е)?
ами ще трябва да си търси работа някъде като счетоводител......и вече няма да има далаверка от инсайт трейдинг.......

не си мисли,че ще пуснеш някой бисер на пазара(форума),без да съм го забелязал.
веднга го подхващам и превръщам в бижу,ако трябва и в огърлица ще го поставя. smoking smiley
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 02:19:34
Аз в този форум чета само глупости!
Къде ги виждаш тези бисери, не знам!
Жалко за таланта ти! Аз вече си представих един филм по твой сценарий!
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 02:34:15
ако бяха глупости,нямаше да ги четеш.прав ли съм?в инвестора има опция за търсене на всички постинги от дадено лице.и един съфорумец от там разправя-асене,само злоба и жлъч има в постингите ти.и нарочно ги изчетох всичките......и не съм бил прав......

та значи злобар съм бил,ама е изчел всичките ми постинги.........явно му е трябвало поне половин ден да ме чете........
та злобар или не,глупости или да,бисери или камъчета-важно е да има интерес.
имотите отдавна май сме ги оставили както аз ,така и ти.трябва да намериме общи точки и разлика в мненията,за да се поддържа форума и взаимния интерес.дали ще е с жлъч и злоба,глупости или неудобни истини,дори и цинизъм-значение няма-важен е трафика.
питай ги тия от имоти.нет,дали им се е повишил трафика в последната половин година..обзалагам се,че е скочил доста.
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 02:40:08
Никога не съм казвал, че си злобар! Просто имаш уникален стил,затова, без да се заяждам, ти препоръчах сценарий. Ако попаднеш на читав режисьор, сигурен съм, че ще се получи филм, който години наред няма да слезе от устата на хората!




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 02:41 от partzalev.
Re: Идва момента на зловещата истината !!!!
28-04-2008 - 03:01:19
не казвам,че ти си казал,че съм злобар.
тва е един от многото българономисти от инвестора,които го избиват постоянно на чувства,защото друго в тимбериците си нямат.
предлагам ти да си ми импресарио-намери ми режисьор или публикатор и ще имаш % печалба от доходите.
а за да имам муза,ще ме стимулираш с неща от рода на: имотите никога няма да падат,борсата само ще се качва или пък-българските доктори са на добрите в света,бг кумпютърджиите са най-големите професионалисти в света и т.н.

най хапя на статии на бг банкери или борсови спецове.както вече знаеш,те са ми като опитни мишлета и си правя рисърч в опитомяването им и напредъка в паметта им.
трябва да работя усърдно,защото в близко време ще са на изчезване-както и динозаврите едно време.
и ще минат десетилетия,докато се появят на ново.а ще съм остарял до тогава и за тва гледам да си правя рисърча,дорде съм момък млад.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход