Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Документи за завършен груб строеж

Публикувано от Slade 
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:03:51
Ако Човекът е имал здрав разум не би слязъл от дърветатаsmiling smiley
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:09:32
Аааа, Йоанка първа каза за здравия разум.
Той щял да я предпази...
Здравият разум е прътът в колелото на прогреса, съгласен съм.
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:16:48
И за да не ме обвинят отново в плагиатство ще кажа, че горното беше цитата по паметsmiling smiley
Доколкото аз разбрах по-нагоре спорът беше за това доколко е оправдан рискът или къде е границата между риска и глупостта. А при твоето мнение явно си ставаше въпрос за ретроградни идеиsmiling smiley Както и да е радвам се, че и ти мислиш, че без риск няма развитиеsmiling smiley
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:18:51
Съвсем вярно, Кикче! Не съм го и направила.....за разлика от някои други колеги.

Ти нима не си наясно с това ?! :}
Драпаш ти
28-09-2005 - 15:30:36
да се доближиш до ФИШ, ама само с обръщението си оставаш...

Е, добре че има такива като Кикчо - готови да се разделят с парите си в името на прогреса smiling smiley Че то иначе строителните пирамиди как щяха да съществуват, пък и всякакви други пирамиди, де. Хората бизнес въртят, прогрес осъществяват, пък някаква си Йоанка вика - я, чакайте малко, бе, няма да ви дам моите пари.

4ovek, аз от сърце се моля да има повечко като Кикчо, а не като мен - радвам се, когато на "другарчета" им върви бизнеса :}
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:40:02
Да де - ама премерен и оценен риск.

4ovek, те позициите на дъската са точно обратните :]

А спор с Кикчо аз не съм имала - той нещо реши да ми обяснява кое и как ме защитавало, сигурно 'щото знае повече от мен, де. И изказването му беше ИЗЦЯЛО ЗАЯЖДАНЕ, а не изява на мнение, било то прогресивно или ретроградно. Обичат да се заяждат с мен някои колеги, напоследък беше взело да ми липсва smiling smiley


Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:46:06
Явно не си попаднала на подходящи оферти за да изключваш варианта "на зелено".
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 15:54:21
Не съм, ами - чакам ТЕБ с оферта - а ти се дърпаш ли, дърпаш :} Не щял да се меша с колеги-форумци!
Re: Да му се невиди
28-09-2005 - 16:12:29
От другарчета пари не мога да изкарвам, а при каубойския модел дето условията ми налагат да следвам подаръци не мога да си позволя - ще ме размажатsmiling smiley
Re: Документи за завършен груб строеж
28-09-2005 - 16:19:30
Quote

Само да допълня.Аз като продавам документа за собственост който имам е НОТАРИАЛЕН АКТ ЗА УЧРЕДЕНО ПРАВО НА СТРОЕЖ и нотариусите си изповядват сделките и банките отпускат кредити, независимо в какъв вид се намира сградата.

така може да продаваш само преди завършен груб строеж (и заверка от общитана по 181/ЗУТ)

След този момент не вярвам нито нотариуса да изповяда сделката, нито банката да отпусне кредита, тъй като правото на строеж вече не може да е предмет на договор (а само правото на собственост може да е)

да не говорим, че банка да отпусне кредит на купувач, преди завършен груб строеж, е почти невъзможно (с малки и не толкова изгодни изключения като БАКБ)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход