Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
14-06-2010 - 03:44:51
Благодаря Марк. Добре, но какво го прави този Неопор 2 пъти по-скъп от събратята му?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Започвам да строя....пак
14-06-2010 - 07:24:51
avatar
Фло,прав си за това,което казваш,но в България почти няма кой да проектира по този начин.
Самият аз съм строил само 2 къщи с двоен зид с изолация м/у тях и то не на българи,а на англичани по готови техни проекти,леко видоизменени от наш проектантски колектив.Беше преди 5 г. в бума на строителството и си спомням как всички ме убеждаваха,че това е безумие и как едни майстори от съседен обект се кълняха,че не биха свършили такава работа,ако не им се плаща двойно(понеже труда бил двоен),въпреки че си нямаха идея как да станат превръзките.Е,получи се и то доста прилично-скоро чух,че са продадени на руснаци.
Geto,Неопора на BASF e с много по-малка структура на зърната и като че ли с по-голямо графитно съдържание.
Ако им гледаш коефициентите на другите са изравнени с тези на BASF,но аз лично не вярвам много нито на едните,нито на другите...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
14-06-2010 - 11:06:27
geto...нормално да е по-скъп,понеже графитът не е без пари.Сега...дали ще е двойно...нямам идея,но е нормално да е по-скъп в сравнение със същия материал без добавен графит.
Re: Започвам да строя....пак
25-06-2010 - 09:46:43
Продавам кофражни греди, 10/10/4м ползвани веднъж на частен обект, еднофамилна къща строена 2009г.м.август.
Цена по договаряне.0896653046
Re: Започвам да строя....пак
01-07-2010 - 22:32:24
Здравейте всички.
От доста време чета форума и едва сега се регистрирам. Маркк, би ли споделил каква е причината да спреш да пишеш в този форум, а и не само в него. Следя с голям интерес темите ти във всички форуми, където те срещам. Някъде беше писал, че понякога строиш и за своя сметка с инвестиционна цел - имаш ли в момента такъв строеж, или строиш само за инвеститори. С други думи - имаш ли нещо, построено от теб за продажба от теб или от инвеститорите ти. Харесва ми това, че проследяваш целия строителен процес, а за мен това като купувач е много важно - виждат се всички вложени материали и начин на изпълнение, а не някаква опакована и напудрена сграда, в която не е ясно какво има. Беше писал, че започваш няколко нови строежа - защо не ни ги покажеш, колко са големи, продава ли се нещо от тях? Искам да използвам случая да попитам къде изчезнаха или рядко пишат Николофф, Любо и др. - без вас форума не е същият. Пожелавам ви лека вечер и се извинявам за дългия пост.
Re: Започвам да строя....пак
01-07-2010 - 22:51:56
Дали не беше "4ovek" ама май само той предупреди, че изчезва май завинаги от форума. Някога ползвах ISQ и като го спирах се сбогувах със всички, с които си пишех. Една булка викаше "Много гадно - все едно, че умира човек". Та и когато 4oveka го написа почувствах същото. За да го напише явно е знаел защо и е имал причина - надявам се не е влизане в затвор или нещо здравословно. В момента форума се поддържа от не повече от 15 специалиста (действително се чудя откъде ще ги изкарам 15) и чат-пат малко рекламисти и заядлици (тук не включвам атакива като мен, които се опитват да научат нещо от тук).


Николов, къде изчезна наистина
Re: Започвам да строя....пак
02-07-2010 - 17:27:37
Quote
The Night
Искам да използвам случая да попитам къде изчезнаха или рядко пишат Николофф, Любо и др. - без вас форума не е същият.
Здрасти,
Тук съм почти всеки ден - преглаждам Фло да не ме заяде (майтап *drink1*), но по-рядко пиша.
Благодарение на форума си изясних доста неща на времето, а нови въпроси не ми възникват поради замразения ми проект.
4овек-ът не стана ли модератор тук. Бях останал с впечетлиние, че затова не се обажда много.

П.П. И не съм от специалистите. Самообразоващ се съм.

Марк,
Ще прощаваш за офф-а!
Re: Започвам да строя....пак
02-07-2010 - 21:10:34
Quote
Любо

Тук съм почти всеки ден - преглаждам Фло да не ме заяде (майтап *drink1*), но по-рядко пиша.

!
*beer*Колега Любо,имаш моето уважение и най-добри благопожелания!
Re: Започвам да строя....пак
02-07-2010 - 21:55:16
Re: Започвам да строя....пак
02-07-2010 - 22:41:15
MARKK в момента работи по два нови строежа и просто няма време - навярно ще се мерне да се похвали с някоя друга снимка съвсем скоро :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход