Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
26-07-2010 - 14:42:23
avatar
Quote
iiujen


Имам питане: Кои са адресите на изграденото от теб? Искам да видя, да пипна и да питам за продукта ти, пък може след това и оферта да ти поискам.

Нямам изрично разрешение да публикувам адресите на възложителите си.
Ако проявявате сериозен интерес-пишете ми на ЛС.
Мога да ви запозная с инвеститорите,както и да ви разведа из строежите си-за моя сметка,разбира се...smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2010 - 11:11:12
Quote
markk
Quote
iiujen


Имам питане: Кои са адресите на изграденото от теб? Искам да видя, да пипна и да питам за продукта ти, пък може след това и оферта да ти поискам.

Нямам изрично разрешение да публикувам адресите на възложителите си.
Ако проявявате сериозен интерес-пишете ми на ЛС.
Мога да ви запозная с инвеститорите,както и да ви разведа из строежите си-за моя сметка,разбира се...smiling smiley

Адресът, markk, е публична информация – за публични дейности, като пощенски услуги, общински дейности, картографи, бърза помощ и т.н. Защо смяташ, че адресът е тайна, за която адресатът трябва да дава изрично разрешение? Адресът виси съвсем публично на вратата или на оградата на всяка къща. А като го няма адреса, все едно я няма и къщата, която искам да видя на живо, защото ми е харесала на картинка. Искаш да гледам инвеститори и теб - без съмнение все симпатични лица. А аз искам да гледам първо продукта. Ако ми хареса продукта, би имало и бизнес въпрос към строителя му. Но понеже ме насочваш да преодолявам публичен адрес чрез лично съобщение, строеж - чрез лица на строител и инвеститор, съм разколебана, какво да мисля, markk.
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2010 - 12:17:13
Quote
markk

Мога да ви запозная с инвеститорите,както и да ви разведа из строежите си-за моя сметка,разбира се...smiling smiley
*drink1*Пиши ме и мен,ако включиш и хаплю-пивлю в сметката!*drunk*:]
Re: Започвам да строя....пак
27-07-2010 - 21:33:47
iiujen, какво те навежда на мисълта, че инвеститора ще иска ТОЧНО ТИ да прояваваш БИЗНЕС ИНТЕРЕС към строежа му?
Аз съм една от инвеститорите на Марк и наистина не съм дала изрично съгласие за публикуване на снимки и разгласяване на информация!
Смятам първо аз да избера на кой да продам или дам под наем , а не обратното!
Не ти прави чест да нападаш Марк, след като не си запозната със ситуацията и си е само твой проблем какво ще си мислиш!
Съжалявам за острия тон! Чета често, но едва сега се регистрирах, защото не ми е приятно да се напада честен и почтен човек като Марк! Повече няма да досаждам!
Re: Започвам да строя....пак
28-07-2010 - 14:50:52
Quote
venelina2006
iiujen, какво те навежда на мисълта, че инвеститора ще иска ТОЧНО ТИ да прояваваш БИЗНЕС ИНТЕРЕС към строежа му?
Аз съм една от инвеститорите на Марк и наистина не съм дала изрично съгласие за публикуване на снимки и разгласяване на информация!
Смятам първо аз да избера на кой да продам или дам под наем , а не обратното!
Не ти прави чест да нападаш Марк, след като не си запозната със ситуацията и си е само твой проблем какво ще си мислиш!
Съжалявам за острия тон! Чета често, но едва сега се регистрирах, защото не ми е приятно да се напада честен и почтен човек като Марк! Повече няма да досаждам!

Извини, Маркк, ако си се усетил „нападнат” от желанието ми да посетя построеното на адреса, на който се намира то. Любезната намеса на инвеститорката ти изпари моето желание да видя и пипна на живо къщите от публикуваните картинки.

Поздравления, че за 37 дни си изградил 3 етажа железобетонна конструкция и груб строеж на 460 м2 РЗП с наблюдателна кула, плосък покрив /четвърта плоча/ и т.н.
[forum.imoti.net]

Успех Маркк!
Re: Започвам да строя....пак
02-08-2010 - 09:42:31
Темата е много актуална за мен, подготвям се за строителство изтеглих си този Протокол за откриване на строителна площадка.
Въпросът ми към строителите и вече строящите, може те ли да публикувате пълен набор от документи преди започване на първа копка(вкл и викате ли свещенник? *angel* ), а още по добре би било сканирани вече попълнени такива. Кои запетайки да се четат, и къде да се внимава.
моят e-mail: p_d_genchev@yahoo.co.uk , ако не ви се публикува тук!
Re: Започвам да строя....пак
02-08-2010 - 14:54:28
Quote
paffkata
Темата е много актуална за мен, подготвям се за строителство изтеглих си този Протокол за откриване на строителна площадка.
Въпросът ми към строителите и вече строящите, може те ли да публикувате пълен набор от документи преди започване на първа копка(вкл и викате ли свещенник? *angel* ), а още по добре би било сканирани вече попълнени такива. Кои запетайки да се четат, и къде да се внимава.
моят e-mail: p_d_genchev@yahoo.co.uk , ако не ви се публикува тук!

Първо викаме правоспособно техническо лице да ни състави и води строителните книжа,може и свещеник,ако същевременно той отговаря на изискванията на чл.229 от ЗУТ!
Re: Започвам да строя....пак
02-08-2010 - 15:40:56
Фло, това за правоспособното техническо лице с добро образование и членство в КИИП и БСА е хубаво, но е хубаво и аз да зная какво прави това умно дете, и като ми хвърли някви книги картинки и прочее документи аз да извадя препратката от форума имоти.нет и да кажа даа виж са тука хората казаха така, а ти си направил така.
търся от вас информация за която не съм учил, но искам да прочета и се информирам. За да мога да задавам въпроси по тези документи, защото по някое време този умник ще си тръгне и аз ще си остана с документи дето изчертават пътя на къщата от основите до белите чаршафи.
Така че дай инфо за документите, а не да викам свещенника и язък за агнето!*beer*
Re: Започвам да строя....пак
02-08-2010 - 16:06:34
По-лесно ще ти е колега да си наемеш технически ръководител на обекта пък и си задължен да го имаш,независимо ,че не ти строи фирма!Протоколите и книгите се съставят и се водят от него .Като си изтеглил протокола за откриване на стр.линия и ниво виж,че там ги има лицата означени с главни букви: А,Б,В,Г... е ,едното от тях е технически ръководител.Ако строежа ти е кат.5 може да нямаш строителен надзор и строителна фирмада ти строи,обаче технически ръководител е задължително да имаш!Затова ти писах,че ти трябва правоспособно техническо лице за технически ръководител може и да е по съвместителство и свещеник,ако държиш на церемонияла!
Re: Започвам да строя....пак
02-08-2010 - 18:31:18
Айде сначале:

Има една наредба №3 - в нея е пълния набор документи.
Тука никой няма да ти го сдъвче и изпюе наготово, защото хората с това си вадят хляба. Е, в по-горните мнения колегите доста по-меко ти го казват.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход