Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
11-06-2010 - 22:58:30
avatar
smiling smiley Колко точно пари?
ЦокЪла,както и бетонови пътеки около къщата,отвеждане на дъждовни и канални води и други разни неща ще се правят съвсем скоро.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
11-06-2010 - 23:32:07
stenmark...парапети и гаражни врати се сменят най-лесно.Ще им дойде времето,а може и така да си останат.Нищо им няма.Спокойно ще кара с тях докато си оправи дреболиите отвън и всичко вътре.
На мен тая къща ми е интересна заради итонга.
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 01:43:13
Браво Маркк,свършил си си работата добре!Не познавам всъщност инвеститора,но проекта е под всякаква критика!За мен е пълен кич,прилича ми на вила от 70-те години!Жалко за хвърлените средства!
Да му е честита все пак!
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 02:09:21
Quote
venciev
Браво Маркк,свършил си си работата добре!Не познавам всъщност инвеститора,но проекта е под всякаква критика!За мен е пълен кич,прилича ми на вила от 70-те години!Жалко за хвърлените средства!
Да му е честита все пак!

Това сходство със седемдесетте може да е търсено нарочно!Най-вероятното обаче е,че старите архитекти взимат по- евтинко и си пазят старите тетрадки и работените вече проекти,както се казва под конец!:]
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 02:45:19
Абе на нас може грозна да ни се види къщата и кич ама ако чиляко дето ще живее в нея си я харесва и най-важното е щастлив какво можеме ние да речем*angel*

Важното тук е че Марк си е свършил съвестно и в срок работата. Браво Марк*drink1*

П.С. А, присетих се нещо по отношение на изолацийката. Марк кажи моля те какво мислиш за използваният в този проект Неопор? Как би го съпоставил с останалите подобни на пазара? И още, би ли дал цена на кв.м. включая материали, труд и печалба, абе крайна цена?
Благодаря*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-12 02:50 от Geto.
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 07:41:54
Проектът е взаимстван от тук:

http://www.globalhouseplans.com/(10355)



и е за нуждите на младо семейство с ограничен бюджет. Умишлено е търсена простота за изпълнение.

Парапетите са временни, мисля в един момент терасата да се остъкли за зимна градина. Гаражната врата е от старият ми гараж и също е временна.. ще слагам ролетна врата Хьорман някой ден.


Кич или не е въпрос на гледна точка *pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-12 07:52 от naughty.
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 11:10:46
naughty,това,което не ми хареса не са парапетите и гаражната врата или пък евентуалната зимна градина!Не ми хареса цялостния външен вид на къщата.Верно е,има доста работа по довършването й,дано да се доближи до къщата,от която е взаимстван проекта,защото тя изглежда доста по-различно...
Желая ти успех,не се сърди,въпрос на вкус е!Важното е ТИ да си доволен от постигнатото и да се народят много деца в тази къща!
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 14:23:48
avatar
За да придобиеш здравина,устойчивост на мет.условия следващия път ако можеш мини сачака само с горяло/ползвано/ автомобилно масло....
Ще видиш че фейса ще е доста по добър ,а и същевременно различен.

Чест и почитание
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 16:01:07
Гогол, с тоя "фейс" направо ми оправи утринта:}

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Започвам да строя....пак
12-06-2010 - 18:23:43
avatar
Къде сбърках?

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход