Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-03-2010 - 00:11:37
Вслушай се в съвета на Аргонавт, отиди и виж какво има построено. Размърдай се малко.:]*drink1*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-03-2010 - 00:25:59
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
15-03-2010 - 00:27:37
Quote
salvador
Да не мислиш,че всички строители имат снимки на всичките си строежи.Сещат се за това като тръгнат да правят сайт или някой каталог.Трябва да се види на място.Предубежденията се опитвам да си ги спестя за момента.Не видях на снимките нищо,което да изглежда явно нередно или мърляво изпълнено.
Спомни си термоблоковете...там нещата не опират до изпълнение и материали...още на ниво идея не е читаво.
Salvador'е стига с тези графомански изгепки!!!
Нямам нито време нито желание да си губя времето с глупостите които ръсиш тука!
В рамките на последният месец Discovery Channel и Discovery Channel The World излъчиха предавания относно Insulating Concrete Forms (ICF's)ili "Термо-блок'а" -както го наричат невежите а ти от кои си?
Та въпросните телевизионни канали определиха системата " Insulating Concrete Forms" за най-добрата строителна система в световен мащаб като даже отидоха в своето"невежество" дори до твърдения,че това е строителството на бъдещето!
Така,че влезна в предварително изгубен спор и показа колко ти е умственият багаж и до колко може да ти се има доверие на графоманските изцепки!*drunk*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
15-03-2010 - 00:43:10
Това нищо не е.Другата седмица се очаква да ги обявят за най-добра строителна система по Animal Planet и Cartoon Network.
А по-следващата седмица и по Gospel channel.
*write*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
15-03-2010 - 03:40:39
Салвадор, в днешния свят където рекламата е 90% от успеха, е лудост да пропуснеш възможноста да документираш какво и как правиш(естествено ако има от какво да се гордееш). Да направиш сайт само с няколко снимки на 2 къщи в процес на строеж....ми се струва твърде неуместно и прибързано. Не казвам че хората работят некачествено, струва ми се че преувеличават малко със стажа си. Все пак пожелавам им успех.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
15-03-2010 - 07:11:14
Човек все пак трябва да започне отнякъде. Не ги съдете, че са им малко къщите в сайта. Те даже не са две, а една и съща. Познавам инвеститора и даже я резглеждах един път докато я строяха. Според мен е похвално, че още от началото са си направили хубав сайт (трябва да си оправят точките вместо снимки де). Иначе впечатления едва ли мога да споделя, защото не разбирам от този вид строителство.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-03-2010 - 15:06:23
Мале 235 страници станали.Когато пусках темата не очаквах толкоз много мнения,четях,четях и се замаих.
Сега обаче намерих това: www.mig-03.com и съм силно впечатлен особенно от цената и сроковете.Решил съм когато имам ходене до София да ида да видя какво представляват в действителност.Пък ако някой имат преки впечетления да казва.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-03-2010 - 15:15:31
Quote
toniko
Мале 235 страници станали.Когато пусках темата не очаквах толкоз много мнения,четях,четях и се замаих.

Здравей. Тъкмо си мислех ,че си отпрашил за Америката ...:] :] :]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-03-2010 - 16:26:06
Като гледам къшите на МИГ-03, си мисля, че това са постройки точно за вили. А цените са височки, за това, което предлагат.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-03-2010 - 17:34:03
avatar
Quote
Stan

В рамките на последният месец Discovery Channel и Discovery Channel The World излъчиха предавания относно Insulating Concrete Forms (ICF's)ili "Термо-блок'а" -както го наричат невежите а ти от кои си?
Та въпросните телевизионни канали определиха системата " Insulating Concrete Forms" за най-добрата строителна система в световен мащаб като даже отидоха в своето"невежество" дори до твърдения,че това е строителството на бъдещето!
Така,че влезна в предварително изгубен спор и показа колко ти е умственият багаж и до колко може да ти се има доверие на графоманските изцепки!*drunk*

Извинявай, но това не е аргумент. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход