Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-03-2010 - 19:47:47
Миг-03 май бяха на последното "Стройко".Сайта съм го виждал...значи трябва тук някъде да е пускан вече.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-03-2010 - 12:19:23
много интересно е като идея, и цената ми харесва. като гледам как ги сглобяват като лего по няколко къщички си мисля че и за целогодишно обитаване ще се нагоди. ако някой има лични впечатления моля да сподели.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-03-2010 - 15:18:34
Quote
argonavt
Quote
toniko
Мале 235 страници станали.Когато пусках темата не очаквах толкоз много мнения,четях,четях и се замаих.

Здравей. Тъкмо си мислех ,че си отпрашил за Америката ...:] :] :]

*yes*като гледам накъде вървят нещата май досега трябваше да съм забягнал някъде...да се чудиш защо още се натискам тука :]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-03-2010 - 17:04:39
Quote
toniko
*yes*като гледам накъде вървят нещата май досега трябваше да съм забягнал някъде...да се чудиш защо още се натискам тука :]

Добре де, появяваш се след 4 години (във форума). Нещата относно това строителство са променени страшно много в сравнение с времето от пускането на темата(какво имам в предвид - появиха се и нови фирми , доста хора си построиха сами такива къщи и т.н.) . Интересува ме твоето впечатление - за 4 години ще кажеш само ,че са изписани 235 стр, ? Питам с най-добри чувства. smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-04-2010 - 16:34:00
Всъщност когато пусках темата имах идея да строя нещо подобно с цел да е по-евтино.За това и следях темата с интерес но вместо в къща се настаних в апартамент и затова поизгубих интерес.
Но сега съм горд собственик на 500 кв.м парцел и отново ми се въртят щури мисли winking smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-04-2010 - 17:22:35
Айдееее...отидоха още 236 страници...*huh*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-04-2010 - 20:40:09
avatar
Quote
salvador
Айдееее...отидоха още 236 страници...*huh*

*angel**angel**angel**angel**angel**angel*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-04-2010 - 20:52:11
Поне tonico трябва вече да се е убедил,че не е по-евтино.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-04-2010 - 11:24:22
Quote
salvador
Поне tonico трябва вече да се е убедил,че не е по-евтино.

Да прав си не е по-евтино.Всъщност се убедих в това не от форума ами напрактика.
Мой колега построи такава къща като по-голямата част си я прави сам и с помоща на колеги и приятели.И накрая като сложи чертата цената дойде на цената на монолита.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-04-2010 - 16:01:11
Добре де, след 236 страници, и четене по други форуми, не ти ли стана ясно, че въпроса не е в това дали е по-евтино, ами в това, че е по-лесно, бързо, топло, сухо....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход