Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 11:59:25
Някой да знае кой е изпълнителят на тая свинщина:

[kralska.snimka.bg] ?
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 16:11:27
avatar
Мале мале ...*xxx*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 16:28:54
avatar
Quote
salvador
Някой да знае кой е изпълнителят на тая свинщина:

[kralska.snimka.bg] ?


Явно някой далечен потомък на Old Shatterhand - Поразяващата ръка smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 17:25:15
Нещо ме съмнява да е бил бледолик...
Галерията е от друг форум.Там бяха писали,че за тая къща са платени 30,000 евро.В този и вид!Строителят е поискал още пари,за да завърши покрива.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-26 17:26 от salvador.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 17:37:56
avatar
сериозно???!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
26-02-2010 - 17:44:32
Така пишеше...не знам колко е вярно.Ама ако е вярно...лошо...Къщата е трябвало да бъде за целогодишно обитаване.Опитват се да познаят кой е производителя,ама мода там има зорко око и бързи ръце...не дава да се публикуват имена на фирми."Строежът" е от лятото на 2009-та.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-26 17:48 от salvador.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-03-2010 - 01:13:22
avatar
Ако говорите за dir.bg то фирмата е ЕРАТО
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
10-03-2010 - 12:40:53
Здравейте,
аз от една година живея ежедневно в такава къща .
Има страхотни предимства пред монолитното бетоново стройтелство.
За нищо на света не бих я заменила за тухлена.
Моята е построена от Братя Пашкулеви и е на два етажа - общо 130 м2.
На външен вид е много красива, колите минават по край нас и забелязвам как почти спират , за да я оглежда!
Къщата е изключително лесна за отопление .
Много добре шумоизолирана .
Недостатъци за момента не съм открила .
Всеки който има въпроси , може да се свърже с мен на имейл:catanassova@gmail.com
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
10-03-2010 - 14:04:11
Добре дошла във форума*rose*.
Ще представлява ли трудност за теб да пуснеш някоя снимчица от твоята къща, за да се насладим и ние на творението на фирмата? Разбира се, става дума за външни снимки.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Домът е храм на тялото, тялото е храм на душата."
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
10-03-2010 - 19:32:54
Да, изключително много искаме повече информация за къщата на Пашкулеви smiling smiley
Ако може, да ни разкажете за целия процес от първоначалния контакт до сдаването на къщата smiling smiley
Благодаря!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход