Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Metodi za sigurnost

Публикувано от Katrin 
Re: Имот извън БГ "to be or not to be"
20-01-2006 - 16:08:41
да не говорим, че 600 е на месец в БГ са едно, а в CH - съвсем друго! Т.е. като стоков еквивалент доход от 600 е в БГ е поне 2 пъти по-висок от същия в CH.

За това ставаше въпрос - докато Пешо си прави тези сметки, цените на НИ в БГ няма да паднат.
Re: smiling smiley))
20-01-2006 - 16:11:04
Ти били платил такава гаранция след като не си чул да има такъв случай изобщо? Т.е. можех да напиша, че вероятноста е 1/безкрайност. Тези пари са подарък за банката според мен.
Анонимен потребител
Re: smiling smiley))
20-01-2006 - 16:11:27
Айде сега ще ме изкараш че те подтиквам към извършване на престъпление.
Re: Metodi za sigurnost
20-01-2006 - 16:15:26
ДА бих спестил, защото не вярвам, че могат да ме излъжат по този начин. Просто остават прекалено много доказателства, не могат да прехвърлят апартамента на друго лице преди да съм разбрал, че не ми е платено. Даже няма да имат НА в ръцете си , а аз вече ще знам , че не са превели парите според уговорката.
Изобщо трябва да са пълни идиоти за да решат да ме лъжат по такъв начин.
Re: Имот извън БГ "to be or not to be"
20-01-2006 - 16:18:17
За имагинерния Пешо за който говоря, не напразно писах, че не би трябвало да има "психологични бариери". Това включва за мен и "предпоставката", че тоя Пешо не е хукнал на запад, преди да се е "уредил" в БГ, с два, три или ... апартамента. Може да е престиж, може да е желание за риск, може да е "сигурност" просто както казах по една или друга причина Пешо решава и туй то. Мен просто ме интересуваше има ли това ИЗОБЩО СМИСЪЛ...И мисля, че чак толкова безсмислено не е, има и по-безсмислени неща в които хора инвестират пари, не мислиш ли?

А доколкото за 600 е, аз също смятах от позицията, че Пешо харчи парите спечелни от наеми в БГ (ако правилно съм те разбрала)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-01-20 21:18 от Кремена Дойнова.
Re: smiling smiley))
20-01-2006 - 16:18:31
Не Тинки , даже ти благодаря. Винаги се радвам като ми се роди идея за правене на пари, дори да знам, че за момента едва ли ще я реализирам. Някак ми повдига настроението и оптимизма, че без работа няма да остана. Нещо като да ти пристигат непрекъснато оферти за работа на тебsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: smiling smiley))
20-01-2006 - 16:21:06
Бих платил тази гаранция като купувач за да не прехвърлям по сметката на продавача пари преди да съм изповядал сделката при нотариус
Re: Престанете да я плашите...
20-01-2006 - 16:21:44
Ти спомняш ли си каквма бе сумата взета от нотариуса за въпросната сделка с колата? Като си спомниш прецени дали става въпрос за небрежност или измама от страна на нотариусаsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Metodi za sigurnost
20-01-2006 - 16:26:10
4ovek ти явно не четеш какво пиша.

Пак казвам това е застраховка за купувача че няма да го излъжат. Тези гаранция я плаща купувача. По този начин избягва варианта предложен от Стоян
[forum.imoti.net]
да преведе парите преди изповядване на сделката.
Ако някой купувач преведе парите преди изповядване на сделката не виждам какъв е проблема продавача да се отметне по пътя до нотариуса.

Re: smiling smiley))
20-01-2006 - 16:27:12
Ами то по банков път се прехвърля след нотариуса по принцип. Такава е практиката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход