Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
25-02-2011 - 14:48:14
Вместват се напълно 80 м2 ЗП,като вече разположението на сградата зависи от отстоянията към съседите,но при 26 метра е постижимо дори идеално южно изложение.
Максималното РЗП ти е към 400 м2 според плътноста и КИНТ-а.Предостатъчно за къща.
Максимално ЗП-135м2 основно + допълващо застрояване.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
25-02-2011 - 15:38:57
Quote
salvador
Вместват се напълно 80 м2 ЗП,като вече разположението на сградата зависи от отстоянията към съседите,но при 26 метра е постижимо дори идеално южно изложение.
Максималното РЗП ти е към 400 м2 според плътноста и КИНТ-а.Предостатъчно за къща.
Максимално ЗП-135м2 основно + допълващо застрояване.

Благодаря много! А 450 метра квадратни си искат и поддържане. Едната зелена трева да е – пак си иска своето, за да й се радва човек. Предлагат ми и почти декар, но ми излиза почти на двойна цена. Още веднъж благодаря на Салвадор – било то пъргаво момче или коректно момичеwinking smiley. Приятни почивни дни!smiling smiley
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
26-02-2011 - 00:52:05
Така е Южен,
"Лозето иска мотика"*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
26-02-2011 - 08:55:41
Айде сега....поддръжка на 450 м2...като извадим площта на строежа,пътеки до къщата,алеи и т.е. я останат 200 м2,я не.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
27-02-2011 - 03:36:50
Абе Салвадор, то и за 10 кв. се иска мерак. За това Седи бако в апартамента за да си рахат.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
27-02-2011 - 20:01:16
Именно.Типичния апартаментен човек го плашат и 5м2 градина.Моите тука не знам защо са си решили,че е работа на общината да коси нашата си градинка и ме гледаха много странно когато бях излязъл там да си пробвам косачката....
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
27-02-2011 - 22:57:35
Taka e защото ти си закърмен с волонтаризмаwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-03-2011 - 16:18:02
Темата е изчерпана май. И се спами. И все пак, къде да си купя парцел в селата около София, като си продам панелния апартамент?
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
22-03-2011 - 03:57:05
Ех Панелов, Панелов. За какви нужди ти е тоз парцел? Ако е за селскостопанска дейност софийското поле е благоприятно място и ще ти се отплати богато. Ако е за друго пак бива.
Хайде със здраве

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
25-03-2011 - 08:44:05
Quote
Geto
Taka e защото ти си закърмен с волонтаризмаwinking smiley

Гето,
За да съм ти полезен - думичката "волУнтаризма" се пише с "У", а не с "О", както по-горе се опитваш да внушишsmiling smiley Не се заяждам, и аз греша, но е по-добре да сме точни, нали така?
За какво ми е парцелче около София ли? Ами за къщица, Гето. За "малка спретната къщурка с две липи отпред", далече от мръсна и грозна София, но и близо до нея, за да ходя на бач там. Готов съм да прежаля към 30 километра пътуване на ден /7200 годишно/ до работното място и обратно. Пък и внуци, като се народят - да има полянки да тичат и да падат на тревичка лете /а не на мръсния асфалт измежду смърдящите автомобили/. Чат ли си сега, Гето? На спокойно и чисто място около София ми се живее.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход