Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
22-12-2010 - 19:31:25
Quote

Може да се окаже обаче,че след няколко години те да са новите Манастирски ливади-вместо къщи и провинциална атмосфера,усвоена и урбанизирана територия.
Хе, няма шанс в близко време това да стане. Опиянението свърши, сега сме в махморлук и като гледам дълго ще трае. Ората взеха да изтрезняват и това е добре! С това законодателство няма кой да принуди така помпозно наречените "инвеститори" да изградят първо инфраструктурата пък сетне да строят. Свърши се тая, будалите се събудиха. Българина учи по най-трудния начин, но УЧИ!

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-22 19:32 от Geto.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
28-01-2011 - 22:08:10
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
28-01-2011 - 22:10:51
най-добрия въздух замерен в българия е в пауново до вакарел
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-01-2011 - 01:00:15
Това като го гледам на картата къде е...определено няма да става за целогодишно живеене.ГРАО дава105 жители,което значи,че реално живеещите там са поне наполовина.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-01-2011 - 12:31:32
avatar
Quote
salvador
Това като го гледам на картата къде е...определено няма да става за целогодишно живеене.ГРАО дава105 жители,което значи,че реално живеещите там са поне наполовина.

Ходила съм в Пауново- чудесно е и съвсем не е далеко. Пътят е добър, стига се бързо.smiling smiley
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-01-2011 - 23:20:42
За Пауново не зная, но Вакарел е хубаво място за живеене. Аз също го бях набелязал ама май липсата на средно училище ме отказа. Инак за хора с отчувани деца или такива дето занятието не им е в престолнината е много, много добре. Те и Университет има на близо.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
30-01-2011 - 18:40:20
Вакарел е...в средата на нищото!Влакове има на всеки час и вървят до късно...но пак си остава в средата на нищото!
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
30-01-2011 - 19:21:56
avatar
Quote
salvador
Вакарел е...в средата на нищото!Влакове има на всеки час и вървят до късно...но пак си остава в средата на нищото!

Така е, но ако искаш да си в средата на " нещото", не трябва да излизаш от центъра на София.:]
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
30-01-2011 - 19:35:33
Еми...поне на 40 км е Вакарел от София.Те Нови хан и Елин Пелин са по-близо.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
30-01-2011 - 21:38:21
avatar
И аз така... само дето малко по-нагоре. В Градец е супер. Заповядайте там. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход