Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2010 - 20:22:28
Не се карайте, празник е - Никулден по стар стил. Да са живи и здрави именяците*drunk*

А завода за бои, който е в полите на Стара Планина, до околовръстното, как се вмества в екологичната обстановка?

Поздрав,

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2010 - 21:17:43
Перфектно се вмества завода,недей хвърля камъни в блатото,че пак ще се юрнат на комуналките...
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-12-2010 - 16:33:43
Quote
Geto
Не се карайте, празник е - Никулден по стар стил. Да са живи и здрави именяците*drunk*

А завода за бои, който е в полите на Стара Планина, до околовръстното, как се вмества в екологичната обстановка?

Поздрав,

Това ли имаш в предвид Гето?

"70 млн. лв. ще инвестира "Софарма" в нов завод за твърди лекарства в София. Той ще бъде пуснат в експлоатация в средата на 2012 г. Стартът на строежа ще бъде даден на 9 декември 2010 г. в индустриалния район на София от премиера Бойко Борисов и изпълнителния директор на "Софарма" Огнян Донев.
Заводът ще бъде построен в екологична паркова среда с нова генерация енергоефективни сгради, с използване на енергоспестяващи технологии и материали за по-ниско замърсяване на околната среда. За този инвестиционен проект "Софарма" вече получи сертификат за Инвеститор първи клас."

Много е добре това.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-12-2010 - 20:49:53
Тези заводи не са опасни.Дори е добре да има такъв завод в района,защото покрай него се оправят тока и отчасти транспорта.Всичките им суровини са внос...тук нищо не се добива или произвежда като изходна суровина-само се преработва.Имам наблюдения върху подобен завод за хранителни добавки.Това е толкова стерилно производство,че от самия завод нищо не може да излезе в околната среда.Нищо не може и да влезе от нея вътре.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-12-2010 - 22:23:15
Панелов, това е една добра инвестиция за района. Аз имах предвид завода за боя, който стои от Татово време на околовръстното при отбивката за дефилето. Ама Салвадор вече каза, че не замърсява.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-12-2010 - 14:57:15
Става дума за "Лакпром" край Световрачене.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-12-2010 - 18:43:08
Благодаря НикНик, точно за него говоря.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
22-12-2010 - 15:42:20
Geto, Ninik, Salvador,

Земите в ниското ги залива Искъра открай време. Така е в Световрачане и дори в Гниляне извън околовръстното. Така че Лакпром не е проблем въобще. Той даже няма комин. Доколкото разбрах беше станала дума за южен склон на планината, а не за ниски земи край реката. Тааам където се каза за вили на бивши и настоящи – Войнеговци, Подгумер, Локорско, където обаче нямало необходимия брой хора за Европроектите, както в Божурище. Тези диви все още места са интересни като перспектива и развитие, стига да се подобрят комуникациите, както се каза – пътища, магистралата и завода на „Софарма”.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
22-12-2010 - 19:04:56
Комуникации та комуникации. Това стана като някаква мантра. Тъкмо в липсата на такива е чара на местата за които бабриме.

Хайде със здраве и бъдете добри, че ето Дедо Мраз иде*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
22-12-2010 - 19:10:15
Ама аз не съм казал лошо за тези села,даже напротив.Според мен (уточнявам-не живея в София),те са по-перспективни като развитие и по-добри като разположение.Дори ми се струва,че като достъп до центъра и автомагистрали са по-добре ситуирани.Може да се окаже обаче,че след няколко години те да са новите Манастирски ливади-вместо къщи и провинциална атмосфера,усвоена и урбанизирана територия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход