Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

въпрос за цена за обследване на имот

Публикувано от дичо тъпото 
въпрос за цена за обследване на имот
10-04-2013 - 15:57:27
avatar
мой познат е решил да купува имот и тъй като сам си е намерил въпросния имот, сам е договорил цена, сам е направил техническа характеристика на имота то той няма да плаща комисион на брокера на продавача.
Но понеже ще трябва да се прави обследване затова го посъветвах да се обърне към адвокат или брокер и да договори твърда цена за обследването.

Та въпроса ми е знае ли някой колко време, труд и пари са необходими от един адвокат примерно да направи обследване?
Аз лично бих дал възнаграждение не повече от 300-400 лв. на адвокат, ако примерно знам, че на него не му е необходим повече от 1 работен ден и собствени разходи от 20-30лв.
Анонимен потребител
Re: въпрос за цена за обследване на имот
10-04-2013 - 16:19:11
айде пускай темите в съответните форуми, че последните ти три теми нямат нищо общо с цените на имотите
Re: въпрос за цена за обследване на имот
10-04-2013 - 16:25:50
кжо толкоз ще обследвате бре. то се вади удостоверение за тежести и без адвокат за кво да давате 300 лева
Re: въпрос за цена за обследване на имот
10-04-2013 - 22:22:53
за изготвяне на предварителен договор мене ми земат 150-200 лева в София.иначе проверката се прави по интернет и струва 1 лев.
Re: въпрос за цена за обследване на имот
11-04-2013 - 10:37:39
avatar
Мерси за инфото нрадев.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход