Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
18-12-2009 - 18:19:07
Geto,благодаря за отговора.*ok*

Имаме къща в Банкя,над пазара с изглед към Витоша,досега не сме имали проблеми с придвижването през зимата.

Да,Банкя е много добро място за живот.

smiling smiley*drink2*
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 09:52:59
Quote
regataco
Geto,благодаря за отговора.*ok*

Имаме къща в Банкя,над пазара с изглед към Витоша,досега не сме имали проблеми с придвижването през зимата.

Да,Банкя е много добро място за живот.

smiling smiley*drink2*


Агитирате ни, колко е хубаво в Банкя.

Снощи по телевизията човек от Банкя се жалва, че при първия мижав снежец пътува до София за работата си 2.5 часа.Словом/два часа и половина от Банкя до София/. Защо?
Човека от Банкя сте напъдили в Америка, защо?
Нямате канализация. Защо? А нямането на канализация, дали не замърсява околната среда и по-специално прочутите минерални извори?

Няма да задавам повече въпроси, за да не се обиди някой местен патриот. [bg.wikipedia.org]
А съгласно енциклопедията нещата са други. Къде е истината?
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 10:36:20
avatar
Quote
iiujen


Агитирате ни, колко е хубаво в Банкя.

Снощи по телевизията човек от Банкя се жалва, че при първия мижав снежец пътува до София за работата си 2.5 часа.Словом/два часа и половина от Банкя до София/. Защо?
Човека от Банкя сте напъдили в Америка, защо?
Нямате канализация. Защо? А нямането на канализация, дали не замърсява околната среда и по-специално прочутите минерални извори?

Няма да задавам повече въпроси, за да не се обиди някой местен патриот. [bg.wikipedia.org]
А съгласно енциклопедията нещата са други. Къде е истината?

Никой не те агитира, всъщност. Банкя се пренасели, застроиха и по чукарите. Този, който се е оплаквал, сигурно живее в някой от кварталите на градчето, до които се ходи с автобуси, тръгващи от центъра му. Като се прехвърлиш след това на рейса за София, докато стигнеш до работата си, особено ако е в Младост, разбира се че ще ти върже над два часа............
Истината не е в приказките на този и онзи, нито в Уикипедията, а в личните впечатления.............smiling smiley
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 11:13:39
Присъединявам се към призива на Geto.

За Бояна не знам,но стоите по далеч от Банкя *sos*
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 20:36:07
Quote
regataco
Присъединявам се към призива на Geto.

За Бояна не знам,но стоите по далеч от Банкя *sos*

За негостоприемството разбрах. То за това Geto си е дигнал чукалата сигурно. И хич не съм се засилил на два часа и половина от София, за да участвам в без-канализационно общество. Ще мисля вече повече за минералната вода, която употребявам. Ще търся позиция на 20 минути от жълтите павета. А който иска – да си стои на 2.5 часа път от София и да си се кефи. Кой му пречи?
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 22:18:00
Виж сега, аз казах следното: "никога не съм виждал Банкя в бяло пременена". Това означава че никога не съм живял там за да зная как е зиме, но достатачно мн. ми харесва, че да искам да отглеждам децата си и да прекарам старините си там.
Аз като седна във влакчето и докато си изчета вестника в топла и приятна атмосфера ето ме на Централна гара, а от там на метрото до където ми трябва. С кола ми отнема около 40 мин. но в такъв град като София от общественият транспорт и ходене пеша по-хубаво няма, а и за природата е добреspinning smiley sticking its tongue out
Разбира се има още много да се желае, но къде не е така, няма идеално място на света.

Като заключение какво да кажа...., е хайде със здраве, а другото го знаете:]

*drink1*







Quote
iiujen
Quote
regataco
Geto,благодаря за отговора.*ok*

Имаме къща в Банкя,над пазара с изглед към Витоша,досега не сме имали проблеми с придвижването през зимата.

Да,Банкя е много добро място за живот.

smiling smiley*drink2*


Агитирате ни, колко е хубаво в Банкя.

Снощи по телевизията човек от Банкя се жалва, че при първия мижав снежец пътува до София за работата си 2.5 часа.Словом/два часа и половина от Банкя до София/. Защо?
Човека от Банкя сте напъдили в Америка, защо?
Нямате канализация. Защо? А нямането на канализация, дали не замърсява околната среда и по-специално прочутите минерални извори?

Няма да задавам повече въпроси, за да не се обиди някой местен патриот. [bg.wikipedia.org]
А съгласно енциклопедията нещата са други. Къде е истината?
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
19-12-2009 - 23:26:13
Quote
regataco
malka_kushta,panelov,iiujen,ама да нямаш разстроение на личноста?


Виж се,че пишеш от едно и също IP *xxx**xxx**xxx*eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley:g::g::g:


Само,стойте далеч от Банкя *sos**sos**sos*
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-12-2009 - 17:09:04
Quote
regataco
Quote
regataco
malka_kushta,panelov,iiujen,ама да нямаш разстроение на личноста?
Виж се,че пишеш от едно и също IP *xxx**xxx**xxx*eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley:g::g::g:
Само,стойте далеч от Банкя *sos**sos**sos*


От посещението на Банкя останах с впечатлението за приветлив и отзивчив събирателен образ на човека от Банкя. А теб въобще не те питам, колко ти са високи дуварите ограждащи двора ти? Ако имаш нужда от техническа информация - това е друг твой проблем ...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-04 21:20 от malka_kushta.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-12-2009 - 09:24:29
Никога в Орландовци!
Пълно е с мургави сънародници, че даже и с мюсюлмани!
Това, че е 12 мин. до пл. "Славейкое" по ул. Раковски не е
предимство. Канализацияат и асфалта също не са предимство.
Факт е, че стоките по магазинчетата са с най-ниски цени
именно заради мургавелките, също не е предимство.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-12-2009 - 10:38:25
Quote
partzalev
Никога в Орландовци!
Пълно е с мургави сънародници, че даже и с мюсюлмани!
Това, че е 12 мин. до пл. "Славейкое" по ул. Раковски не е
предимство. Канализацияат и асфалта също не са предимство.
Факт е, че стоките по магазинчетата са с най-ниски цени
именно заради мургавелките, също не е предимство.

Благодаря сърдечно за съвета!
Какво ще кажете за Банкя?
90 евро за земеделска земя с неизяснен статут се предлага, която цена след регулация ще стане на над 150 евро сигурно.
[www.bulgarianproperties.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход